Poznajcie nowe pojazdy nagrody Przepustki bitewnej!

Sezony Przepustki bitewnej 2024 roku oferują dwie powalające nagrody roczne: nowiutkie pojazdy IX poziomu! 

Oto wszechstronny TT-130M, czechosłowacki czołg ciężki, i wytrzymały TS-60, amerykański niszczyciel czołgów!

TT-130M będzie dostępny po rozpoczęciu wiosennego sezonu Przepustki bitewnej, a TS-60 posłuży jako główna nagroda roczna wraz z Cobra i KPz 3 Projekt 07 HK. Będziecie mogli zebrać dość żetonów, by wymienić je na unikalny TS-60, począwszy od letniego sezonu Przepustki bitewnej. Pamiętajcie, że jego charakterystyki mogą się zmienić, bo zostaną ustalone później.

Zobaczmy, co oba te nowe pojazdy potrafią i jak osiągnąć nimi sukces!

Ruszajcie po zwycięstwo w TT-130M!

TT-130M to wszechstronny czechosłowacki czołg ciężki IX poziomu zaprojektowany do aktywnej walki na średnim i krótkim dystansie. Ze swoim zgrabnym profilem i ekranami na wieży ten pojazd ma klasyczny wygląd czechosłowackiego czołgu, ma też wystarczająco dobry zasięg widzenia.

1234

Siła ognia

TT-130M jest uzbrojony w potężne działo kal. 130 mm zadające 490 PW uszkodzeń na strzał i przebijające 244 mm pancerza pociskami standardowymi, dzięki czemu jest skuteczny w walce z przeciwnikami tego samego poziomu. Wzbudza strach w pojazdach niższych poziomów, a przy dobrych umiejętnościach i cierpliwości może się postawić X poziomowi. Jego przednie płyty pancerza i konwencjonalne kąty opuszczenia lufy zapewniają wytrzymałość, ale trzeba uważać na jego słabe punkty, takie jak dwie wieżyczki.

Żywotność

TT-130M to nieskomplikowany czołg zbudowany do potyczek na średnim i krótkim dystansie, czego można się spodziewać po jego dziale, ale ma taktyczny dodatek w postaci dopalaczy odrzutowych. Jest bardziej wojownikiem drugiej linii niż czołgiem frontowym, polega bardziej na sojusznikach niż na własnej odporności. Co prawda dysponuje pancerzem, ale nie stanowi on pełnej ochrony. Warto też skorzystać z wygody wbudowanego za darmo dużego zestawu naprawczego, spotykanego tylko w pojazdach nagrodach IX poziomu!

Mobilność

TT-130M ma dopalacze odrzutowe dające mu dodatkowe możliwości taktyczne. Pozwalają na szybkie manewry na polu bitwy i można je aktywować do czterech razy na bitwę. Dzięki możliwości przejścia z 600 na 1800 koni mechanicznych ten czołg może śmigać z huraganową prędkością przez największe zamieszanie bitewne.

+5 zdjęć

Zdominujcie pole bitwy w TS-60!

Amerykański niszczyciel czołgów TS-60 przełamuje konwencje swoim unikalnym projektem. Przypomina czołgi ciężki z wieżą umieszczoną z tyłu, świetnie czuje się w pojedynkach na krótkim dystansie i wprowadza zmiany w działaniach taktycznych.

+5 zdjęć

TS-60 wyróżnia się w ciasnych potyczkach dzięki niezłemu pancerzowi wieży, górnej płycie kadłuba i potężnemu działu. Jego krótki czas przeładowania i celowania w połączeniu z dobrą manewrowością sprawiają, że jest to przeciwnik, z którym lepiej nie zadzierać. Sprawdźcie go w roli ulepszonego czołgu ciężkiego gotowego zdominować linię frontu.

Jak zdobyć te pojazdy

Wypełniajcie etapy Przepustki bitewnej, by otrzymywać żetony, które zbiera się przez cały rok i które można wymieniać na unikalne pojazdy IX poziomu w dziale Przedmioty za żetony Sklepu w grze. Zajrzyjcie do kompletnego przewodnika Przepustki bitewnej, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat tej długotrwałej akcji.

PRZEWODNIK PO PRZEPUSTCE BITEWNEJ

ź: WoT

3 Odpowiedzi do “Poznajcie nowe pojazdy nagrody Przepustki bitewnej!

  1. Jeśli ktoś grał BZ-68, to jest to w zasadzie ten sam czołg co TT-130M, tyle że z ciut lepszą wieżą

  2. Zobaczymy jeszcze jak ten TS-60, ale na razie to nie ma się co spinać, żeby tę przepustkę robić… Co wejdzie, to wejdzie.

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.