Stalowy Łowca 2020: polowanie na stal trwa nadal

Czy zdołacie ponownie wyeliminować swoich przeciwników i wyjść zwycięsko z tej walki? Nasz ekscytujący tryb rozgrywki battle royale powraca w drugim etapie!

Etap 2. Stalowego łowcy

21 września, 2020, 07:00 CEST do 28 września, 2020, 04:00 CEST (UTC+2)

PRZEWODNIK PO STALOWYM ŁOWCY

Nagrody 2. etapu

Ruszajcie do Strefy 404 lub Arzagir 4.04 jako Weteran, Łowca lub Zwiadowca w jednym z pięciu związanych z wydarzeniem czołgów i użyjcie specjalnych umiejętności, aby poradzić sobie z przeciwnikami. Ostatecznie tylko jeden dowódca lub drużyna mogą zwyciężyć!

Wypełniajcie dzienne misje, aby zdobywać punkty Stalowego łowcy i odblokowywać różne poziomy nagród, a w tym unikalny styl 2D, obligacje, kredyty i wiele więcej.

Po osiągnięciu 15. poziomu otrzymacie specjalne nagrody: unikalny styl 2D * Miecz Ulla oraz żetony Ekspedycji. Każdy nowy etap przyniesie możliwość kupna jednego dodatkowego stylu 2D (Tarcza Ulla) w sklepie w grze.

*Każdy etap będzie oferował inny zestaw stylów 2D.
Styl Miecz Ulla
+2 zdjęcia

Styl Tarcza Ulla

+2 zdjęcia

Zaktualizowane misje dzienne

Stalowy łowca został zaprojektowany, by dać okazję na zdobycie nowych umiejętności i trenowanie strategii przetrwania, aby robić postępy w nowym rybie gry. Połączenie go z Ekspedycją i Linią frontu oznaczało dodanie dziennych misji, które pozwalały na postęp w celu zdobycia nagród Ekspedycji, przy zachowaniu ducha rywalizacji ze Stalowego łowcy. Podczas ustalania warunków dla dziennych misji opieraliśmy się na danych z zeszłorocznego wydarzenia. Teraz, po zakończeniu 1. etapu, mamy lepsze rozeznanie i jasno widzimy, że potraficie wypełnić pełen etap wyłącznie przez grindowanie, bez skupiania się na wymyślaniu taktyk czy ogrywania przeciwników.

Pragniemy zachować pierwotny cel tego trybu, czyli dążenie do bycia najlepszym, z wykorzystaniem całej swojej wiedzy i umiejętności. Dlatego postanowiliśmy dostosować warunki i nagrody misji bitewnych tak, aby lepiej odzwierciedlały naszą filozofię.

Rzućcie okiem na poniższe zestawienie.

Misja Dewastacja

Stara

Nowa

Warunek Zadać 3000 PW uszkodzeń w dowolnej liczbie bitew. Zadać 4500 PW uszkodzeń w dowolnej liczbie bitew.
Ograniczenia 5 razy na dzień 5 razy na dzień
Nagroda 200 punktów łowcy 100 punktów łowcy

Misja Zniszczenie

Stara

Nowa

Warunek Zniszczyć 1 lub więcej nieprzyjacielskich pojazdów w dowolnej liczbie bitew. Zniszczyć 2 lub więcej nieprzyjacielskich pojazdów w dowolnej liczbie bitew.
Ograniczenia Raz dziennie Raz dziennie
Nagroda 100 punktów łowcy 100 punktów łowcy

Żetony Ekspedycji i czołgi-nagrody

Do zdobycia do trzech żetonów Ekspedycji. Można je wykorzystać, by odebrać jeden z trzech ekskluzywnych czołgów-nagród IX poziomu.


Jak uzyskać dostęp do Stalowego łowcy

Kierujcie się do garażu Stalowego łowcy poprzez sekcję Ekspedycja w rozwijanym menu na prawo od przycisku „Bitwa”, a następnie:

  1. kliknijcie przycisk „Bitwa”, by grać solo
  2. stwórzcie specjalny, złożony z 3 graczy, pluton

W czasie trwania Aktu V 10. jubileuszu World of Tanks, możecie uzyskać dostęp do Stalowego łowcy klikając na obiekt 3D w Waszym garażu.

Wyposażenie Stalowego łowcy w Sklepie Wargaming

Chcielibyście ulepszyć swój sprzęt do grania? A może potrzebujecie czegoś, co ocali Was od odwodnienia i umili czas, gdy będziecie przedzierać się po zwycięstwo w grze? Sklep Wargaming ma dla Was wszystko, czego potrzebujecie, w ekskluzywnych ofertach Stalowego łowcy i po obniżonych cenach.

Kubek Stalowego łowcy Poduszka Stalowego łowcy Jubileuszowy fotel z limitowanej edycji
(pozostała ograniczona liczba)
Pakiet dowódcy KONIX

Ekskluzywny kubek i poduszka World of Tanks, Stalowy łowca, są teraz dostępne w sklepie, a wraz z nimi niesamowita 20% zniżka na urządzenia peryferyjne i limitowany jubileuszowy fotel!

POLUJ ZE STYLEM

Nie czekajcie! Zapasy są ograniczone, a oferty trwają do 28 września lub do wyczerpania zapasów.

Odwiedźcie stronę opisującą zasady tego specjalnego trybu bitwy, aby dowiedzieć się o nim więcej!

PRZEWODNIK PO STALOWYM ŁOWCY 

0 0 votes
Oceń wpis:
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Rain

Pojebało ich z tymi misjami, trzeba będzie siedzieć cały tydzień zamiast trzasnąć w dea wieczory

Alex Tanker

Tak myślałem bo ostatnio było zbyt łatwo że podkręcą śrubę – w normalnym świecie nikt by nie zmieniał zasad gdy już część eventu za nami ale to przecież wargaming czyli „mamy was w głębokiej dupie robimy co chcemy i jak chcemy a jak się nie podoba to wyp….. ” Bardzo chciałabym żeby kiedyś się wyłożyli. Mam lepsze samopoczucie od czasu gdy przestałem im cokolwiek płacić 😉

Tkacz

A czy ktoś policzył punkty? Na 15 etap trzeba ich 4500, a maksimum w dzień to teraz 600. Czyli trzeba grać 7.5 dnia by dojść do 15 etapu, gdy całość trwa 7 dni 🙂
Czyli nie ma znaczenia ile się gra – i tak nie ma szans dojścia do końca 15 etapu!!!
Pewnie więc 15 etap będzie za złoto.
Taki miły event – w sam raz na podratowanie kasy :-)))

Sinecode

Przypomnij sobie jak było z ubiegłoroczną Linią Frontu. Ludzie napierdzielali ile się da żeby zdobyć tego AE Phase I bo się bali że nie wyrobią a tu w sierpniu niespodzianka- WG wspaniałomyślnie za golda daje zestawy do boostowania expa więc spóźnialscy mieli szansę nadrobić całe wydarzenie. 😉 Tu pewnie zrobią podobnie.

Sqbany17

Tylko z tego co wiem są jeszcze punkty za zajęcie danego miejsca w bitwie. Za bycie numero uno było chyba 300, więc da się ukończyć w czasie. Nie zmienia to jednak faktu, że trochę ich pogięło z tymi zmianami.

Myszka_MiKi

Właśnie po to to wprowadzili, żeby takie „nieogary” jak Ty miały pod górkę.
Jakbyś podczas bitwy używał rozumu i nie grał tylko pod wątpliwy Dmg, to potrafiłbyś także doczytać, że więcej punktów zdobywa się za miejsce w top 5 bitwy, ale Ty pewnie z tych co wyjeżdżają w pierwszej minucie na przeciwników robią 500 dmg i giną.
Jak się nie ma rozumu, to trzeba mieć dużo czasu na wota …

LukisNysa

za całość potrzeba 4600pkt…