Pokonajcie ekipę Streamteam grającą w mega plutonie i zgarnijcie nagrody

Zmierzcie się z mega plutonem złożonym z twórców zawartości w trybie gry Natarcie i wygrajcie ekscytujące nagrody.

Tryb Natarcie, najbardziej konkurencyjny tryb gry w World of Tanks, powrócił w Sezonie Lazurowego Pegaza, a wraz z nim powróciły mega plutony!

Nowy sezon natarcia jest pierwszym w trwającym cały rok cyklu trzech sezonów i daje szanse na miłe nagrody, wśród których znajdziecie nowy pojazd X poziomu – Huragan – polski czołg średni z niesamowitym stylem 3D oraz unikalną załogą.

Ten bardzo lubiany tryb 7 na 7 otrzymał zaktualizowany system stopni za sprawą bitew kwalifikacyjnych, nowe personalizacje pojazdów, nowe mapy, zrebalansowane umiejętności roli oraz bitwy bez dział samobieżnych. Zanim zanurzycie się w ekscytujące starcia, zaglądnijcie do przewodnika po wszystkim, co powinniście wiedzieć i zmierzcie się z potężną drużyną Streamteam!

Przewodnik po sezonie lazurowego pegaza

Transmisja z mega plutonem

Włączcie naszą specjalną transmisję z Natarcia 15 wrzesień o 18:00 (CEST), gdzie znajdziecie dodatkowe podpowiedzi i triki od Keyhanda, którego możecie znać z serii przewodników po mapach. Keyhand wezwał do siebie sześciu zaufanych twórców zawartości World of Tanks, aby stworzyć mega pluton i walczyć przeciwko widzom.

Oglądajcie transmisję na oficjalnym kanale World of Tanks lub u innego streamera uczestniczącego w wydarzeniu, dowiedzcie się, jak najlepiej zabrać się za grę w tym trybie, i zdobywajcie ekskluzywne dropy Twitch za czas spędzony na oglądaniu.

Mega pluton Streamteam

World of Tanks (Keyhand) Dakillzor mailand skill4ltu
DezGamez marty_vole Mouzakrobat

Stawcie czoła Streamteam

Oprócz gwarantowanych nagród Twitch Drops możecie także zmierzyć się bezpośrednio z mega plutonem Streamteam, aby zyskać coś więcej!

Dołączcie do tego trybu gry i stwórzcie własne mega plutony, aby zyskać szansę na stoczenie bitwy przeciwko streamerom. Każdy, komu uda się pokonać Keyhanda i jego pluton, zdobędzie w nagrodę absolutnie wyjątkowy styl 2D Streamowy – i oczywiście niezaprzeczalne prawo do przechwałek.

Pamiętajcie, że mega plutony trafiają w bitwach wyłącznie na inne mega plutony!

+5 zdjęć

Twitch Drops

Dostępne od 15 wrzesień o 18:00 (CEST) do 15 wrzesień o 23:59 (CEST)

15 wrzesień o 18:00 (CEST) wejdźcie na oficjalny kanał World of Tanks na Twitchu lub jeden z siedmiu kanałów streamerów, którzy biorą udział w programie, aby zdobyć ekskluzywne dropy Twitch.

Gwarantowane zdobycze

Po 180 minutach:

  • 3 naklejki Jednorożec 2
  • 3 duże zestawy naprawcze
  • 3 duże apteczki
  • 3 automatyczne systemy gaśnicze
  • 3 ulepszone racje bojowe
  • 3× czekolada
  • 3× skrzynka coli

Wykażcie się przeciwko mega plutonowi, aby zdobyć świetne nagrody, albo usiądźcie wygodnie i cieszcie się widowiskiem!

Do dzieła!

ź: WoT

5 1 vote
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze