podcast: The Finest Half Hour

Doświadcz historii II wojny światowej jak nigdy wcześniej.

Historia II wojny światowej to nasza pasja. Pracowaliśmy nad czymś ekscytującym, co zadowoli Twojego wewnętrznego miłośnika historii – idealnego towarzysza dojazdów do pracy, sesji na siłowni, a nawet wyciszenia po ciężkim dniu w pracy. Gdziekolwiek jesteś, przygotuj się na zanurzenie w świecie fascynujących faktów.

„The Finest Half Hour” to zupełnie nowa seria podcastów, prowadzona przez Richarda Cutlanda, która zagłębia się w historię II wojny światowej.


Nowe odcinki dostępne w każdy wtorek na:   Anchor Logo   Apple Podcasts Logo   Breaker Logo   Google Podcasts Logo   Overcast Logo   Pocket Casts Logo   RadioPublic Logo   Spotify Logo

Dzięki bogatemu zbiorowi nagrań, w tym tych z epoki, seria zagłębia się we wszystkie aspekty drugiej wojny światowej. Podążaj za „Challengerem” przez cały świat, od nieba nad Londynem podczas bitwy o Anglię, po wojnę na pustyni w El Alamein, a także ogromne bitwy pancerne na froncie wschodnim i zacięte bitwy morskie na Midway i Guadalcanal na Pacyfiku.

Pierwszy odcinek jest już dostępny i przenosi nas z powrotem do jednej z najmroczniejszych godzin w historii. Demokracje w Europie upadły, ale ostatnie światło wolności migocze słabo u wybrzeży Francji.

Zasubskrybuj „The Finest Half Hour” na swojej ulubionej platformie podcastów i nie przegap żadnego z nadchodzących odcinków, wydawanych w każdy wtorek! Możesz także śledzić program, aby uzyskać aktualizacje i historyczne spostrzeżenia na Facebooku, Twitterze i Instagramie!

Dodaj komentarz