Pod młotek: Powrót aukcji!

Aukcja powraca z pięcioma wyjątkowymi przedmiotami pod młotek.

Każdy przedmiot będzie dostępny jedynie przez 1 dzień w terminie od 15 do 19 lutego i lepiej go nie przegapić: w każdej licytowanej ofercie znajdzie się potężny pojazd wysokiego poziomu o unikalnym stylu rozgrywki i znacznej wartości kolekcjonerskiej. Spodziewajcie się zarówno zupełnie nowych czołgów, jak i klasyki. Niektóre z nich to ucieleśnione mity i legendy pochodzące z całego świata!

Aukcja

Od 15 do 19 lutego

Oferty są akceptowane od 10:00 CET do 23:00 CET (UTC+1)

Wszystkie towary zostaną wystawione na aukcję otwartą, co oznacza, że w każdej chwili będzie widoczna liczba złożonych ofert i (gdy liczba ofert przekroczy liczbę dostępnych przedmiotów) konkurencyjna oferta. Każda pozycja ma przypisaną walutę w grze – złoto, kredyty lub wolne PD – w której należy składać oferty.

Oglądnijcie poniższy film, aby poznać więcej szczegółów o aukcji i pozycjach tam wystawianych!

Dostęp do aukcji

Dostęp do aukcji możliwy jest przez specjalną zakładkę w sklepie w grze. Nie zapomnijcie jej odwiedzić (przynajmniej) raz na dzień podczas trwania aukcji!

Mechanika aukcji

1. Na ekranie aukcyjnym możecie określić Waszą ofertę licytacyjną, czyli sumę, jaką chcecie zapłacić za określony przedmiot na aukcji. Suma ta zostanie pobrana z Waszego konta.

Ważne: Jeśli koszt przedmiotu jest wyrażony w złocie, wykorzystanie kredytów lub wolnych PD nie będzie możliwe i vice versa.

2. Jeśli zdecydujecie o zmianie lub wycofaniu swojej oferty, możecie to zrobić, dopóki dany przedmiot jest aktualnie licytowany. Po zakończeniu licytacji oferta nie może zostać zmieniona bądź wycofana, nie będzie akceptowana też żadna nowa oferta. Jeśli wycofacie ofertę, wydane sumy złota, kredytów lub wolnych PD zostaną zwrócone na Wasze konto. Zwrot ofert i przyznanie przedmiotów na rzecz zwycięzców aukcji nastąpi w ciągu czterech godzin od upływu terminu przyjmowania ofert.

3. Liczba zwycięskich graczy będzie zależała od liczby dostępnych przedmiotów. Jeśli kilku graczy złożyło najniższą zwycięską ofertę i jest ich więcej niż dostępnych przedmiotów, przedmiot otrzymają gracze, którzy złożyli oferty najwcześniej.

Przykład: Jeśli 700 uczestników aukcji złożyło identyczne, najniższe oferty wygrywające i do rozdysponowania jest tylko 500 przedmiotów, wygra 500 najwcześniejszych ofert.

4. Tym razem wszystkie przedmioty zostaną wystawione na aukcji otwartej. Oznacza to, że oprócz zawartości pozycji, liczby dostępnych przedmiotów, minimalnej oferty i czasu zakończenia licytacji zobaczycie jeszcze liczbę złożonych ofert oraz konkurencyjną (medianę) ofertę (w przypadku gdy liczba złożonych ofert będzie większa niż liczba dostępnych przedmiotów).

5. Zwycięzcy otrzymają licytowane przedmioty. Pozostali uczestnicy aukcji otrzymają z powrotem pełen zwrot kwoty, którą zaoferowali.

6. Przedmioty wygrane na aukcji nie są refundowane.

Dowódcy! Miejcie szeroko otwarte oczy (i kufry w grze) w gotowości na szansę sięgnięcia po bardzo rzadkie i cenne pojazdy!

ź: WoT

3 10 votes
Oceń wpis:
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Szymon

niedobrze… przez przypadek wydalem wiecej free expa niz chcialem na Liona i nie zdążę odrobić :<

Sinecode

To będą ekspresowe aukcje. Bo problem w tym że WG umożliwiając przejście z serwerów RU na EU, nie zmienia ilości pojazdów do zdobycia w wydarzeniach. To powoduje że przykładowo- jeśli było 10 tysięcy pojazdów a pół miliona graczy, to 2% z nich miało szansę go mieć. Teraz doszło ponad milion kont więc jak w przypadku Liona- każda aukcja to będą minuty na dany przedmiot. Co więcej- to samo tyczy się kampanii, gdzie doszło trochę klanów do rywalizacji.
Więc życzę powodzenia wszystkim chętnym.

pikawka

Coś ci się pomyliło z tym „każda aukcja to będą minuty na dany przedmiot”. Okienko czasowe na składanie ofert to 13 godzin. I podejrzewam, że ilość przedmiotów będzie odpowiednio powiększona do liczby nowych kont z serwera RU. Wszystko będzie jasne w środę.

Oferty są akceptowane od 10:00 CET do 23:00 CET (UTC+1)

Sinecode

Czas owszem tu nie jest istotny i być może źle się zrozumieliśmy kiedy pisałem o „ekspresowych aukcjach”. Bardziej miałem na myśli to jak ludzie widząc zalegający towar będą się wypruwać z resztek golda, free expa i kredek żeby zdobyć dany przedmiot. Myślisz że WG zwiększy znacząco ilość? Zobacz sobie ile pojazdów było dostępnych na ostatniej kampanii. Na obecnej: „10 000 pojazdów zostanie rozdanych graczom, którzy podczas wydarzenia zajęli odpowiednią pozycję w osobistej klasyfikacji. Co więcej, 6000 pojazdów nagród zostanie wystawionych na aukcji.” To tylko x2 względem kampanii letniej (odpowiednio 5500 do wygrania, 3500 do wylicytowania) więcej pojazdów, nieadekwatne do ilości nowych… Czytaj więcej »

Wild_Butter

przestańcie sie tym vpn bawić xD ta ocena skacze jak decybele hahaha

Edytowany 1 rok temu przez Wild_Butter
adwadaw

Lud, który ślepo podąża za jakimś niedorozwojem głoszącym swoje chuja warte „mądrości”. Wypierdalaj