piaskownica: zaktualizowane drzewka technologiczne

92 pojazdy zostaną usunięte z drzewek technologicznych, większość z nich trafi do specjalnego drzewka pojazdów specjalnych, a pozostałą część będzie można wygrać w wydarzeniach, bądź też kupić.

Ciekawsze zmiany:

 • usunięto AMX 30 B i AMX 30 1er prototyp oraz T-62A
 • dodano nowe maszyny: Cavalier (V tier, UK), T6 Medium (IV, US)
 • Cruiser I stał się nowym brytyjskim czołgiem I poziomu
 • usunięto T71 DA (magazynkowy LT VII, US)
 • KV-1S wraca na VI poziom
 • z drzewka wyleciał kultowy Hetzer

Nacja polska:
DWTAh0oGoOk

Nacja szwedzka:
I2EXRdEJHy8

HBZXcg5PPBU

Nacja japońska:
G23cnfGjLvU

Vruiir09Hdo

Nacja francuska:
ZSFiOHucKf0

ZXiJdw6KIe0

Nacja brytyjska:
4rSo7E6jx0I

LUh48tYa5aQ

Nacja amerykańska:
Va PShWZhnc

NpxyfSG3wHU

Nacja sowiecka:
U2qN-uJQQuk

OkyOYXf3zZ0

Nacja niemiecka:
KVX8iqthK8k

OqHjKOkOYRE

Nacja włoska:
JJ6r RufbYQ

28 Odpowiedzi do “piaskownica: zaktualizowane drzewka technologiczne

 1. Czy tylko ja myślę, że to pod przykrywką „przejrzystości drzewek” kryję się wygenerowanie nowych czołgów specjalnych?
  Btw. BDR jest na screenie, pewnie chodziło o tego meda Renault G1, którego ponoć ktoś kiedyś widział na randomie.

  1. nie powinni usuwać grindowania tych czołgów tylko przerzucić je obok zrobić gałęzie bez końca poza artami oczywiście te powinny być usunięte amx 30 nie powinien być usuwany Pytanie co się stanie z ekspem który poświęciło się na zbadanie jak ktoś nie ma kupionego oraz ze zdobytymi schematami np. na amx 30 b itd

  1. Oni już całkiem na głowę upadli. X które znikną akurat mam, ale tak jak kolega pisze wyżej, wszystkie nisko tierowe czołgi, które faktycznie istniały pójdą do lamusa i pewnie potem będą sprzedawane na czarnym rynku jako perełki. Najlepiej zostawić same komunistyczne ufoki z palca wyssane. Nie gram prawie wcale na niskich tierach, ale miały one swój urok, a teraz co, będzie 7 czołgów jednego tieru, taka to różnorodność będzie…

 2. poprzednie piaskownice tez miały okrojone drzewka z tego co pamiętam. nie ma szans żeby Marder nie był dostępny w drzewku technologicznym czy Hetzer, na 99% nie jest to lista czołgów które znikną ostatecznie.

  1. Taaa, jak były te misje na panthere m/10 to grałem trochę niskich tierów. V tier to najgorszy gruz jaki widziałem, grają tam 2 typy ludzi- nowi gracze, którzy nie mają pojęcia co robią i osobniki mające po 60k bitew z czego 50k na tierach II-VI i mają załogi po 6 perków na tych lolkach. Nie lepiej na mniejszych tierach- luchsy, hetzery, pz Ic itd mające po 10k bitew jeżdżą.

   1. A co ja napisałem? Zresztą dziwisz się? Wyjedzie taki kumaty na bandę początkujących newbie (nie mylić z noobami) i robi sobie z nich marmoladę załadowany po dach goldem. Z drugiej strony masz takie 6 i 8 tiery gdzie pojawia się inteligent z świeżo zakupioną premką 8 tieru i nieogarnia kompletnie.

Dodaj komentarz