piaskownica: pojazdy kolekcjonerskie, cz.I

Wiekszość pojazdów usuniętych z drzewek zasili specjalną sekcję z pojazdami kolekcjonerskimi, które będzie można nabyć za kredyty.

Eedz71hSF9Y
Maszyny kolekcjonerskie (tylko poziomy I – V)
Zostanie dodana sekcja czołgów poziomów I – V, które zostały wycofane z Drzewa Badań. Maszyny te można kupić za kredyty, ale tylko wtedy, gdy maszyna poziomu VI lub wyższego zostanie zbadana w drzewie rozwoju odpowiedniego narodu. Jeśli pojazdy usunięte z Drzewa Badań zostały zakupione wcześniej, zostaną zapisane na kontach graczy i będą mogły brać udział w bitwach.

Będzie można badać moduły w czołgach kolekcjonerskich, aby zdobyć elitarny status. Jeśli czołg w chwili wprowadzenia aktualizacji znajduje się w garażu, całe jego wyposażenie pozostanie bez zmian.

ź: WoT Express

13 Odpowiedzi do “piaskownica: pojazdy kolekcjonerskie, cz.I

  1. Generalnie robią coś podobnego jak w WOT Blitz. W wersji mobilnej też są pojazdy kolekcjonerskie, także zostawały w garażu w momencie usunięcia z drzewka :P

    Według mnie usuwanie pojazdów które nie są jakoś wyraźnie OP nie ma kompletnie sensu, toć od lat chodzi o to aby było jak najwięcej maszyn do grindowania aby były duże urozmaicone drzewka

  2. O ile od biedy można zrozumieć zmniejszanie puli modułów do badania na niższych tierach, to już usuwanie pojazdów wydaje się nie mieć żadnego uzasadnienia. Nie wierzę, że chodzi o uproszczenie drzewek – są czytelne i nawet dzieci są w stanie połapać się.
    A może chodzi o poszerzenie grupy odbiorców o człekokształtnych ?
    Dorosły szympans ma „umysłowośc” 3-latka, niedługo dostanie obywatelstwo (krowy już mają „paszporty”), będzie miał rzecznika praw zwierząt – czemu nie mógłby pograć w wota ?

  3. Heheh a ja sobie pokupie a potem bede trolował nowych graczy na niskich tierach a z racji że nie będą mogli ich kupić szybko się zniechęcą i znikną …. Mega pomysł WG – osuwać pojazdy a może naprawić MM i RNG ? Nie, to wina zbyt dużej ilości pojazdów że nowi gracze się zniechęcają ! hahahah Należy im się nagroda za taki tok myślenia – krótko, gra jest nieuczciwa pomaga słabym i gani dobrych wiec kto nowy chce w to grać ? NIKT a starzy już się przyzwyczaili ! Usuwanie pojazdów i linii nie pomoże w niczym – pewnie zniechęci znowu jakąś grupę graczy którzy opuszcza WOTa … hahah

Dodaj komentarz