piaskownica: informacje dotyczące ankiety

Kilka informacji dotyczących wyczekiwanej przez graczy ankiety.

Na obecną chwilę występują problemy zarówno z otrzymaniem samej ankiety, jak i jej wypełnianiem, z uwagi na duże obciążenie usługi. 

 • ankieta ma się pojawić po zalogowaniu do standardowego klienta gry
 • otrzyma ją każdy gracz, który rozegrał chociaż kilka bitew w kliencie piaskownicy
 • ci, którzy wykonali misje, po jej wypełnieniu otrzymają w ciągu doby należne nagrody
 • jeśli przez przypadek zamknie się kwestionariusz, można go znaleźć w Centrum powiadomień i dokończyć uzupełnianie
 • należy ją wypełnić do 29.02

Ank

Pozostaje cierpliwie poczekać.

Edit 22:19:

Na konta wpływają medale, ankiety jednak wciąż brak.

Pok2

Pok1

Pionier

ź: WoT Express, WoT Discord

10 Odpowiedzi do “piaskownica: informacje dotyczące ankiety

 1. dajom pińset złotych to i tak zagłosuje nawet jakby inflacja miała się następnego dnia potroić, tak samo boty, których nie stać lub nie używają golda, bo nie, będą na tak, niezależnie od sensowności wprowadzanych zmian. A jest to tylko skierowany fakir do tych wszystkich płaczących, bo zmiany nie mają sensu i WG tylko chce żebyście się odpier***
  Dlaczego nie mają sensu? Podobno wreszcie miał nastąpić moment, którym trzeba zdecydować jaki pocisk w danym momencie będzie najskuteczniejszy, szkoda tylko, że nie jest tak. Teraz masz gold i strzelasz nim po garnkach, bo nic nie tracisz. Jak wyjedzie ci na wieże chif, 60TP, 277, 260 to co załadujesz? AP, bo gold nie zrobi praktycznie żadnej różnicy. Jednak, gdy wyjedzie patton, wz 5a? Masz szansę przebić coś poza garnkiem, ale to nic pewnego, bo jarzmo może złapać pocisk za zero. Więc chyba lepiej AP, bo jak trafi to za więcej. Każdy debil wie, że garnek to weakspot, zniknie sens celowania w cokolwiek poza nim.
  Więc do czego będzie gold?
  Na czołgi takie jak maus, typ, czy e100, mają one duże strefy płaskiego pancerza o znanej wartości, są też pozbawione większych weakspotów. Podobno te czołgi miały być wzmocnione?

  1. Niby każdy debil wie że garnek to oczywisty weak spot w wielu pojazdach a i tak statystycznie 1/3 drużyny z tego co widzę wyjeżdża na yolo i wali gdzie popadnie. Zresztą jeśli jedynym pewnym punktem przebicia będą weakspoty bo gold nie będzie miał sensu, to tylko ręce załamać od wzrostu ilości cheaterów jadących na aimbotach. Bo po co się męczyć? Pac w piksela, albo jeszcze lepiej- z podpałką lub wysadzeniem.

Dodaj komentarz