piaskownica: Cavalier, screeny z bitwy

Cavalier, brytyjski czołg średni V poziomu.

Zfako10JIOM

 

YsaFCRFXG4Y

 

FFdl5y5F1i8

 

CWjgtWvCLiM

 

ANxKinUjXRQ

 

9VRksqHhYYE

 

4ybouJ Z8w4

 

1Ew3XpsoRRI

 

8Ug0MFsAC7w

 

Jcj 3OSX6ic

 

ź: WoT Express

14 Odpowiedzi do “piaskownica: Cavalier, screeny z bitwy

 1. Przejrzałem na pisakowincy drzewka i co zauważyłem to to że do dojściu po 4 , 5 tieru mamy wielki problem bo mamy tylko jedną załogę, a później zaczynają się TD, Arty i musimy albo grać z załogą 50 lub 75% no chyba że mamy golda to dostaniemy 100%. Według mnie to nie ułatwienie nowemu graczowi wybranie linii a skok na kasę przez WG.

  1. Gdy ja to pierwszy podkreślam że to chamstwo i świństwo ze strony WG, to mądrale zaczynają wyzywać i obrażać nie zdając sobie sprawy z własnej krótkowzroczności oraz że są gotowani jak żaby.

    1. Zajrzyj do tych wątków na forum WG. Tam ich nowe pomysły gracze zrównali z ziemią.

    2. Przecież to forum to rynsztok, tam tylko narzekają. Przed premierą polskich czołgów płacz był ogromny, aktualizacja wprowadzona na PTS i co? Głównie tiery VIII+ były “testowane”, tak płakali że 40TP to powolna cegła, zagranie nim na PTS było właściwie niemożliwe bo nikt nie grał na tych tierach, to po co był ten cały lament skoro potem każdy miał wyje****. Od tego czasu forum w nawet najmniejszym procencie nie traktuje poważnie. Nawet jakby WG na forum napisało że rozdaje 1000 złota to na 100% znalazł by się ktoś to by ich obraził dlaczego tylko 1000 a nie 1 000 000. Załoga 75% to nie tragedia, da się tym grać

  2. Nie wiem jak ty, ale ja będąc nowym graczem nie robiłbym w tym samym momencie 3 linii. Nawet jak jakiś newbie nie będzie wiedział w co pójść to albo i tak skupi się na jednaj linii albo poszuka w necie i przeczyta by robić tylko jedną linię w danym momencie.

   1. I na kij ci ten pierwszy perk na piątce? Więcej expa tracisz przy przekwalifikowaniu ich na pojazd wyższego tieru. Jak ktoś sobie będzie chciał kupić 100% załogi to to zrobi, niezależnie jak łatwo by było. To wy chyba tutaj macie problem że ktoś to zrobi i mu nie będzie żal wydać pieniędzy

    1. Na kij? A na kij niektóre zboki grają obecnie 3 tierowymi lolkami z załogą po 6-7 perków? Zresztą nie wiem jakie masz fetysze ale dla mnie gra bez żarówki to mała przyjemność, a dyrektywy wolę odpalić na inne rzeczy (przykładowo maskowanie jeśli gram TD-kiem bez pancerza albo LT-kiem na pasywie i mieć ubaw że mnie nie widzą a ja ich tłukę).

     Obecnie zrobić perki jest idiotycznie łatwo. Kilka milionów na książeczki, 200 golda na łebka albo i nie (bo ostatnio często i gęsto są okazje do zrobienia jakichś załogantów) i można się bawić.

    1. Ja w tamtych czasach chciałem jak najszybciej dotrzeć do 5 tieru (który uważałem za pierwszy poważny) W rezultacie moje załogi na V wyglądały dokładnie tak samo jak na I
     Albo były jeszcze gorsze.
     Ostatnią załogę na 50% kupiłem na Cometa ( szarpnąłem się na dowódcę 75%)

     Nowy musi dostać trochę w dupę żeby się nauczyć.

  3. Serio? Jedną załogę? Do piątego tieru szybciej się przechodzi do następnego czołgu niż załogę do 100% dociągnie. I tak masz każdą na 50% lub 75% bez perków. Zamiast męczyć się na bzdurnych lolkach, na których nie ma kompletnie balansu i robić całą masę zbędnych czołgów wreszcie można normalnie zacząć grę. Ale niektórzy doszukają się problemu nawet w wygranej w lotto.

Dodaj komentarz