piaskownica: BT-5, Cavalier, T6 medium

BT-5 – sowiecki LT III tieru, Cavalier – brytyjski MT V tieru oraz T6 medium – amerykański MT IV tieru.

Shot 003

Shot 031

Shot 028

Shot 029

Shot 030

Shot 005

Shot 035

Shot 032

Shot 033

Shot 034

Shot 008

Shot 040

Shot 037

Shot 038

Shot 039

Staty

0 0 votes
Oceń wpis:
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Czolg E100

Śmieszny ruski komarek xd

SansV13

bt5 spoko….kawaler mehh…..t6 to jakiś żart

Blaszany

T6 to IV tier. Ciekawe czy powiesz „żart” jak oberwiesz od niego za 130 hp co 4 s przy skupianiu 1,82. III i IV będzie zjadał, a na V też sobie poradzi. Na VI – cóż, wiadomo, jak każda IV. No chyba, że pisząc „żart” masz na myśli przegięcie w stronę OP WG wstawiło go jako IV wycofując z drzewka M3 Lee – i chyba pełna zgoda, że dla nowych graczy M3 Lee który byłby konieczny do przejścia (a np teraz jest opcjonalny) to byłaby trauma i bariera. Więc w tym przypadku chwała WG za ten ruch. Swoją drogą wygląda… Czytaj więcej »

SansV13

t6 w ogóle nie powinno tu być…a co do m3 jaki masz z nim problem???dałem rady go ukonczyć tak samo jak ukonczyłem B1 i amx 40 i jakoś nie mam PTSD …..gra wycofuje pojazdy historyczne oraz wrecz ikoniczne a wprowadza „koncepcje” z serwetki oraz drewniane prototypy ale wymyśla sci fi wiec nie chwal tylko sprawdź ile masz chromosomów bo jak ty mówisz o traumie nie z tieru IV to co powiedzą o tierach wyzej?gdzie cały czas takie bobki będa rapeowane przez samochodziki czy ruskie ufoloty?prosze cie…..no i wciąż zostaje problem sciany złota bo ten pseudo rebalans nic nie zmieni dalej… Czytaj więcej »

Blaszany

Nie przesadzajmy z tym chwaleniem WG, ale jeśli zaprzeczysz, że M3 Lee w postaci jaką mamy w drzewku to właściwie bezwieżowy niszczyciel i przez to stylem gry pasuje do reszty drzewka jak pięść do nosa – jeśli zaprzeczysz, to dalsza rozmowa nie ma sensu. A jeszcze dodam – nie napisałem, że to pojazd nie do przejścia. Ale dobrze pamiętam, że gdy zacząłem go robić jako WoT-owy szczypiorek gdzieś w 2013 z gołą załogą 75% bez perków, to bolało i zniechęcało jak nic wcześniej w tej grze. Piszę o takim wspomnieniu, bo WG podkreśla, że ich celem jest normalizowanie drzewek by… Czytaj więcej »

LisekTheArty

Z drugiej strony Pan SerB mógłby wymyślić M6 Medium Tank jako premkę IV tieru i zostawić m3 lee oraz granta. Co najwyżej Mógłby dostać buffa ten m6 w armatę długą 76 mm z M4 Shermana. Przecież T-34S to stockowy T 34 ale z Maxed działem 76 mm!!! Cavalier powinien być również premką V poziomu, ale lepiej z działem z Excelsiora lub z haubicą 95mm. BT 5 to cieszę się na jego widok z War Thundera. Ciekawe czy go w Wocie nie spiepszą… Ciekaw jestem również, jakie działo będzie miał ten mały szkrab… Naprawdę, bo historycznie to k45 45milimetrowa o penetracji… Czytaj więcej »

pikawka

Nie wierzyłem, że wg wprowadzi uproszczenie drzewek na taką skalę (niby mamy test patcha), ale teraz gdy już są 3 nowe drzewkowe „wypełniacze” , zmieniam zdanie. To się już dzieje, przy okazji 92 usunięte tanki nie muszą być od razu rebalansowane pod kątem amunicji.
Kupujmy lolki, póki jeszcze są w drzewku !

Czolg E100

Przecież potem tez będą do kupienia i to wcale nie za tak drogo

SansV13

A to gdzie mozna kupic na testowym shermana m4a3e8 i amx 30?
bo coś nie widac ich

pikawka

Nie wszystkie. Nie mam testowego, więc na razie nie sprawdzam, które ZNIKNĄ z gry, czyli nie będzie ich w drzewku i w odp zakładce.

PS. Ale to żałosne, że wypada z drzewka taki Hetzer.