piaskownica: BT-5, Cavalier, T6 medium

BT-5 – sowiecki LT III tieru, Cavalier – brytyjski MT V tieru oraz T6 medium – amerykański MT IV tieru.

Shot 003

Shot 031

Shot 028

Shot 029

Shot 030

Shot 005

Shot 035

Shot 032

Shot 033

Shot 034

Shot 008

Shot 040

Shot 037

Shot 038

Shot 039

Staty

10 Odpowiedzi do “piaskownica: BT-5, Cavalier, T6 medium

  1. T6 to IV tier. Ciekawe czy powiesz “żart” jak oberwiesz od niego za 130 hp co 4 s przy skupianiu 1,82.
   III i IV będzie zjadał, a na V też sobie poradzi. Na VI – cóż, wiadomo, jak każda IV.
   No chyba, że pisząc “żart” masz na myśli przegięcie w stronę OP

   WG wstawiło go jako IV wycofując z drzewka M3 Lee – i chyba pełna zgoda, że dla nowych graczy M3 Lee który byłby konieczny do przejścia (a np teraz jest opcjonalny) to byłaby trauma i bariera. Więc w tym przypadku chwała WG za ten ruch.

   Swoją drogą wygląda na to, że M3 Lee będzie najrzadziej widzianym w bitwach czołgiem kolekcjonerskim. Kto będzie chciał tym grać gdy bedzie nieobowiązkowy?

   1. t6 w ogóle nie powinno tu być…a co do m3 jaki masz z nim problem???dałem rady go ukonczyć tak samo jak ukonczyłem B1 i amx 40 i jakoś nie mam PTSD …..gra wycofuje pojazdy historyczne oraz wrecz ikoniczne a wprowadza “koncepcje” z serwetki oraz drewniane prototypy ale wymyśla sci fi wiec nie chwal tylko sprawdź ile masz chromosomów bo jak ty mówisz o traumie nie z tieru IV to co powiedzą o tierach wyzej?gdzie cały czas takie bobki będa rapeowane przez samochodziki czy ruskie ufoloty?prosze cie…..no i wciąż zostaje problem sciany złota bo ten pseudo rebalans nic nie zmieni dalej czołgi typu maus,e100,type 5 beda zasypywane lawina złota…ale co tam wazne ze blaszany chwali wugie WIWAT!

    1. Nie przesadzajmy z tym chwaleniem WG, ale jeśli zaprzeczysz, że M3 Lee w postaci jaką mamy w drzewku to właściwie bezwieżowy niszczyciel i przez to stylem gry pasuje do reszty drzewka jak pięść do nosa – jeśli zaprzeczysz, to dalsza rozmowa nie ma sensu.

     A jeszcze dodam – nie napisałem, że to pojazd nie do przejścia. Ale dobrze pamiętam, że gdy zacząłem go robić jako WoT-owy szczypiorek gdzieś w 2013 z gołą załogą 75% bez perków, to bolało i zniechęcało jak nic wcześniej w tej grze.

     Piszę o takim wspomnieniu, bo WG podkreśla, że ich celem jest normalizowanie drzewek by składały się z pojazdów zbliżonych stylem gry, co ma ułatwić nowym graczom życie. Mam to krytykować? To ma sens imho.

     Pojazdy historyczne wypadają z drzewek lecz zostają w grze, kto zechce pograć np. świetnym Pz.38t ten sobie pogra. To samo z Hetzerem. Fakt, trochę dziwne, że wypadają poza “trzon gry”, ale wciąż są.

     Jeszcze jedna rzecz – taka sytuacja otwiera furtkę do wstawiania do gry nowych maszyn, które nie pasują do drzewka i nie da się złożyć z nich gałęzi. Mały polski niszczyciel TKS-D w WoT? Kto wie, teraz pojawia się możliwość.

    2. Z drugiej strony Pan SerB mógłby wymyślić M6 Medium Tank jako premkę IV tieru i zostawić m3 lee oraz granta. Co najwyżej Mógłby dostać buffa ten m6 w armatę długą 76 mm z M4 Shermana. Przecież T-34S to stockowy T 34 ale z Maxed działem 76 mm!!!
     Cavalier powinien być również premką V poziomu, ale lepiej z działem z Excelsiora lub z haubicą 95mm. BT 5 to cieszę się na jego widok z War Thundera. Ciekawe czy go w Wocie nie spiepszą… Ciekaw jestem również, jakie działo będzie miał ten mały szkrab…
     Naprawdę, bo historycznie to k45 45milimetrowa o penetracji 46mm z 500 metrów… Kurczę, to WoT… Tak, 51 lub 58 mm peny na 100% się tu pojawi.

 1. Nie wierzyłem, że wg wprowadzi uproszczenie drzewek na taką skalę (niby mamy test patcha), ale teraz gdy już są 3 nowe drzewkowe “wypełniacze” , zmieniam zdanie. To się już dzieje, przy okazji 92 usunięte tanki nie muszą być od razu rebalansowane pod kątem amunicji.
  Kupujmy lolki, póki jeszcze są w drzewku !

Dodaj komentarz