_Patrol radzi: jak nie przegapić oferty Czarnego Rynku

Krótki poradnik od _Patrol’a, który w wolnym czasie ratuje świat…. albo pomaga graczom WoT:

 

Jeśli nie będziesz mógł sprawdzić osobiście, to nie musisz dawać loginu i hasła przyjacielowi lub koledze ponieważ możesz zdalnie połączyć się telefonem do sprzętu, na którym grasz.

Pomoże w tym darmowy programik TeamViever, po poprawnym skonfigurowaniu sprzętu do giercowania (ustawienia zapory i antywirka) jak i po skonfigurowaniu TeamVewer.

UWAGA, przed zabawą zalecam w ustawieniach gry ustawić tryb okienkowy i zastosować zmiany, jak i zapamiętać hasło bo czas w tym przypadku ma znaczenie.

Posted Image    Posted Image

Oczywiście sprzęt do giercowania musi być włączony, jak i musi być włączony programik TeamViever.

UWAGA, w ustawieniach TeamViever zalecam ustawić na sztywno hasło do zdalnego połączenia z PC.

Warto też zmienić plan zasilania systemu na najwyższą wydajność, aby sprzęcik, na którym gramy nie przeszedł w stan uśpienia podczas naszej nieobecności :)

UWAGA, zalecam edytować plan zasilania najwyższa wydajność klikając „zmień zaawansowane ustawienia zasilania”, aby się upewnić czy nie wyłączy się ekran, komputer nie przejdzie w stan uśpienia, nie wyłączą się dyski twarde i PCIe. Jednym słowem wszystko musi śmigać na max!

Nie można zapomnieć o wyłączeniu oszczędzania energii w ustawieniach naszych kart sieciowych.

Przejdź proszę do menadżera urządzeń i rozwiń karty sieciowe:

Następnie klikamy prawym przyciskiem myszki na nazwie naszej karty sieciowej wybierając > właściwości.

Przechodzimy do zakładki > zarządzanie energią.

Odznaczamy kwadracik  (jeśli jest zaznaczony) „zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii” i klikamy > ok.

Powyższe zmiany pomogą też z lagami jeśli je macie.

PS. Zalecam połączyć się z PC i odpalić WoT minutę przed godziną 18, a to dlatego, że jeśli będziemy AFK w garażu gry, to gra rozłączy nas od serwera czyli stracimy połączenie.

0 0 votes
Oceń wpis:
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
xt

Zalecam ostrożność przy używaniu TeamViewera wraz z WoT. Można zarobić bana. Tak samo jak dzielenie się loginem i hasłem do konta gry z innymi osobami, co jest zabronione.

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/598329-1-week-ban-for-using-teamviewer/

Grytek1

Patrol to buc, i tak powie że ban z Twojej winy.

Wild_Butter

wargaming to jakas patologia…

rajcel

Patrol niby tak wszędzie dmucha na zimne, a tu takie fopa.
No ale cóż. Nie pierwsze i nie ostatnie 😉

Predator Janicek

Naucz sie czytac ze zrozumieniem, pasy do swojego konta mozesz dac koledze kuzynwi itd i to nie jest karane !!! mam takie info prosto od WG wie cnie wprowadzaj zametu !!!

rysiek94

Jak kto woli ja aktualnie piszę mały programik, który jak dobrze pojdzie skończę za 3 dni. Mianowicie, program korzysta z bilbiteki pozwalającej na automatyzację aplikacji dekstopwwych. U mie będzie można go odpalić zdalnie. Odpali wota i będzie klikał w odpowiednie pozycje na ekranie bazując na konnkretnej lokacji przycisków, czyli tak na prawdę nie będzie klikał konktretnych przycisków pod którymi, a lokację x,y w ten sposób wyklika mi sklep i czarny rynek o godzinie równo 18:01 wyśle mi screena na serwer z którym będzie połączona aplkacja na androida którą mam zamiar napisać jutro. Jeśli oferta będzie mi pasowała to klikam wykonaj… Czytaj więcej »

Ra

Ktoś na forum zapytał się pracownika WG Safftu o takie programy, czy można za nie bana dostać więc radził bym poczekać. WG ma narzędzia by wykrywać użycie makr w grze, a dawali już bany za automatyzację zwykłych gaśnic, oraz myszki z programowalnymi dodatkowymi przyciskami.

Predator Janicek

tak masz racje i za srenie do nocnika tez dostaniesz bana bo nocnik byl kuzyna

_Patrol

Drodzy gracze, legalność logowania przez Teamviewer potwierdził pracownik Wargaming.
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/708690-czarny-rynek-juz-otwarty/page__st__1380__p__16935447#entry16935447

Przypominam, że umowy licencyjne dla użytkowników końcowych serwerów NA i EU nie są identyczne.
Jeśli w przyszłości WG stwierdzi, że logowanie przez Teamviewer nie jest ok, to będą musieli zmienić umowę licencyjną dla użytkownika końcowego czyli EULA.
Za pośrednictwem poczty elektronicznej Wargaming musi nas poinformować o zmianach nie później niż na 4 tygodnie przed ich wejściem w życie.

ps.
Podziękowania należą się graczowi herhor67, bo to on przypomniał mi o Teamviewer 🙂
Dzięki mordo!

Grytek1

Sam sobie wmawiasz że w to wierzysz ?