Pancerny przemarsz: podsumowanie nagród

Podsumujmy wszystko to co już wiemy odnośnie nagród za pierwszy sezon przepustki bitewnej WoT. A trochę tego jest: unikalni dowódcy, skórki załogi, kamuflaże, style 3D.

World of Tanks otrzymuje nowe długoterminowe wydarzenie: Pancerny przemarsz (przepustka bitewna). Wydarzenie ma dwie ścieżki: podstawową i ulepszoną. Ulepszoną można kupić za złoto, jednak nie ma żadnych nagród za zaporą p2w. Każda nagroda może zostać zdobyta przez gracza f2p.

1. Style 3D dla Super Conquerora i Object 277:

KCK5PVJSHhA

0(więcej zdjęć odpowiednio tu i tu)

2. Style 2D:

5

4

(więcej zdjęć odpowiednio tu i tu)

3. Wyposażenie ze Zdobyczy:

Pośród innych cennych nagród, będziecie mogli zdobyć Wyposażenie ze Zdobyczy, nowy, specjalny rodzaj wyposażenia standardowego. Charakterystyki wyposażenia ze Zdobyczy mogą zostać ulepszone i możecie zdemontować je z pojazdu używając złota (nie obligacji), jak wyposażenie standardowe.

8

Bammer Rammer

 • Poziom 1: + 10% do prędkości ładowania
 • Poziom 2: + 12,5% prędkości ładowania

9

Bounty Gun Laying Driver

 • Poziom 1: + 10% do prędkości celowania
 • Poziom 2: + 12,5% prędkości celowania

4. Unikalni dowódcy:

6

George Barton tylko czołgi w Wielkiej Brytanii: absolwent Royal Tank School,  szkołę ukończył z wyróżnieniem. Doskonały strzelec, ustanowił szkolny rekord w niszczeniu ruchomych celów z dużej odległości. Jest doświadczony w technice czołgowej, zna parametry techniczne i cechy najnowocześniejszej technologii, umiejętnie wykorzystuje tę wiedzę w bitwie. Postać jest spokojna, zrównoważona. Nie ma sankcji dyscyplinarnych.

7

Wasilij Badajewtylko radzieckie czołgi: wyjątkowo temperamentny żołnierz ze złożoną impulsywną osobowością, który urodził się i wychował w jednostce czołgowej. Pomimo przeciętnej wiedzy teoretycznej czuje się świetnie w każdej sytuacji bojowej dzięki zwierzęcemu instynktowi i intuicji. Charakteryzuje się niestandardowym myśleniem taktycznym.

5. Unikalne skórki załogi:

3

David Eekeeboo: Doświadczony czołgista o aksamitnym głosie, który możecie znać z Akademii Czołgów lub streamów WG.

4

Cornelius Durden: Życie to dziwna rzecz z wieloma niespodziankami i zwrotami akcji. A teraz były ogrodnik Jej Królewskiej Mości wydaje rozkaz swojej załodze, by otworzyła ogień do wroga. Jak to się stało – sam go zapytaj w jednym z irlandzkich pubów.

5

John Legrass: były policjant z Nowego Orleanu, psi oficer. Nuda i niechęć do siedzenia w jednym miejscu zmusiły go do porzucenia służby i wyruszenia w poszukiwaniu przygody. Na szczęście dawni przyjaciele z wojska pomogli mu znaleźć coś dla siebie.

6. Dynamiczna odznaka:

Po ukończeniu głównych etapów gracz odblokuje unikalną odznakę: Elitarny szewron. Ta Odznaka będzie dostępna do zakończenia wydarzenia Przepustki Bitewnej i zniknie wraz z nią. Cieszcie się, póki jeszcze ją posiadacie i zdobywajcie przewagę nad swoimi wrogami, dowódcy.

0

1

2

7. Medal:

2SYADruIt 8

 

ź: TDB, WoT Express

7 Odpowiedzi do “Pancerny przemarsz: podsumowanie nagród

 1. Szanowne WuGie, wsadzcie se w dooopę swoją dynamiczną odznakę popychając je wibrującym gold-dildem… Zamiast tego badziewia mogliście dać graczom nagrody przydatne w grze, jak choćby zapas srebra, adekwatne do czasu poświęconego na grę. I dlaczego nie ma dowódców innych nacji ? Pewnie dlatego, że będzie kontynuacja. Ale najpierw ankieta (która będzie sie pojawiała i znikała) pytająca nas, czy podoba nam sie to co WuGie i tak wprowadzi :P
  Jedyny plus jaki widzę to dosyłacz, skupiaczka i nowy styl, dobrze że nie tęczowe. Chociaż w sumie może jednak będę śnił nocami o tej oślepiającej swoim blaskiem odznace przy moim bitewnym nicku, słysząc w tle rechot wszystkich czołgowych ziomali…
  Podsumowując ta gra robi się powoli jak jarmark odpustowy, co chwila coś nowego zamiast integrować system nagród. Przecież jest już “Nagroda za zasługi” za regularną grę, dlaczego nie mogli tam tego dodać ? Myślę że dlatego że WuGie zgrzyta zębami, że ludziska mają pełno golda z paczek świątecznych na swoich kontach i nie zdołali tego wyssać marnym czarnym rynkiem. Chyba będziemy teraz mieli co chwila wysyp nowych “gienialnych” pomysłów WuGie, mających na celu “umilić” nam rozgrywkę.
  Ostatnio nawet pokazali palec wszystkim doświadczonym graczom dając maraton w trakcie Mapy Globalnej, kolejny idiotyczny pomysł na zniechęcenie graczy.
  Uuuffffff, od razu mi lepiej, boool dooopy minął, mogę odpalać WOT-a i zaczynać kolejny łikend ;)
  Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych czołgistów.

Dodaj komentarz