Ostatnia szansa na edycję specjalną PB: Dzień sądu

Przepustka bitewna – edycja specjalna: Dzień sądu kończy się 26 stycznia a zestawy znikają ze sprzedaży 31 stycznia

Ponieważ czas się kończy, przypominamy ważne daty, co jest do zrobienia i oferty specjalne, byście wyciągnęli jak najwięcej z tego jednorazowego wydarzenia w grze, zanim dobiegnie końca.

PRZEWODNIK

Ważne daty i informacje

Podstawowy okres trwania wydarzenia: Wydarzenie kończy się 26 stycznia o 5:00 CET (UTC+1).

 • Tryby bitew: Punkty zdobywa się w bitwach losowych (z wyjątkiem wielkich bitew) oraz wypełniając misje dzienne.
 • Poziomy pojazdów: Punkty przepustki bitewnej zdobywa się w bitwach losowych, walcząc pojazdami poziomów VI–X, w tym pojazdami wypożyczonymi. Ale misje dzienne możecie wypełniać w dowolnych pojazdach.
 • Postępy: Przepustka bitewna: Dzień sądu ma 50 etapów i trzeba zdobyć 50 punktów, by przejść od jednego etapu do drugiego. Zdobytych punktów nie można stracić. Postępu nie trzeba aktywować w jakiś specjalny sposób – mechanizm jest taki sam jak w przypadku rozdziałów standardowych Przepustek bitewnych – wszyscy automatycznie biorą udział w wydarzeniu.
 • Ulepszona przepustka: Ulepszoną przepustkę można kupić za 3 500 złota – otrzymuje się wtedy dostęp do dodatkowej puli nagród, w której znajduje się czołg VIIIT-832. Etapy można kupować wyłącznie posiadając ulepszoną przepustkę i każdy etap kosztuje 250 złota.

Oferty w grze na zestawy: Zestawy za złoto Wojownik Skynetu Broń doskonała znikną 31 stycznia.

Nagrody

Nagrody główne to między innymi przedmioty w grze wynikające ze współpracy z Terminatorem 2, w tym VIIIT-832 z unikalnym wyglądem i szczegółami nawiązującymi do filmu, dowódcy pojazdów ze ścieżką głosową z uniwersum Terminatora 2, style 2Dnaklejki oraz napisy.

T-832

Niektóre z tych nagród wymagają wyróżnienia. T-832, potężna maszyna wojenna, która na polu bitwy wyróżnia się zarówno swoją skutecznością bojową, jak i unikalnymi efektami wizualnymi czerpiącymi inspirację z filmu Terminator 2. Dokładny przegląd tej maszyny znajdziecie w poświęconym jej przewodniku:

JAK GRAĆ T-832

 

Style 2D

Nagroda podstawowa – styl 2D Stop mimetyczny wzorowany jest na zdolności ciekłego metalu T-1000 do zachowania pamięci o każdym otrzymanym ciosie. Ulepszona nagroda – styl Bastion Skynetu to dzieło zaawansowanej sztucznej inteligencji i jako takie sprowadzone do czystej funkcjonalności (włączając w to niestandardowe odznaki biegłości). Możecie przyjrzeć się z bliska tym unikalnym stylom w tych zakładkach:

Styl 2D Stop mimetyczny

+5 zdjęć

Styl 2D Bastion Skynetu

+5 zdjęć

Zestawy Przepustka bitewna: Dzień sądu

Nawet jeśli przegapiliście główne wydarzenie, nadal możecie do 31 stycznia w kliencie gry zdobyć za złoto dwa specjalne zestawy w tematyce Terminatora 2. Każdy zestaw jest objęty zniżką 60% i można go kupić trzy razy na konto. Znajdziecie je w kliencie gry: Kliknijcie „SKLEP” na górze, a następnie „NAJLEPSZE”.

ZESTAW: ZAWARTOŚĆ: CENA:

Wojownik Skynetu
5 000 złota
(o wartości 12 500 złota)

Broń doskonała
Seria pięciu misji, które wygasną 1 marca; dają (łącznie) następujące nagrody:

 • Dowódca T-1000
 • 500 obligacji
 • Różne podręczniki załogi
 • 25 misji 5× PD
3 000 złota
(o wartości7 500 złota)
Styl 2D Krok do wieczności z bliska:

+5 zdjęć

Koniec wydarzenia

 • Przepustka bitewna: Dzień sądu kończy się 26 stycznia o 5:00 CET, po czym:
  • Ekran wydarzenia przestanie być dostępny.
  • Nie będzie można więcej kupować ulepszonych przepustek i etapów.
 • Zestawy Dzień sądu znikną ze sklepu w grze 31 stycznia.
 • Dowódcy będą dostępni w koszarach do rekrutacji przez czas nieograniczony.

Prime Gaming

Szukacie dodatkowych przedmiotów i nagród w tematyce Terminatora 2? Zainteresujcie się naszym pakietem od Prime Gaming „Likwidacja”, dostępnym do 14 lutego.

PRIME GAMING – MISJA: LIKWIDACJA


Terminator 2: Judgment Day, T2, THE TERMINATOR, ENDOSKELETON, and any depiction of Endoskeleton are trademarks of STUDIOCANAL S.A.S. All Rights Reserved. ©2023 STUDIOCANAL S.A.S. ® All Rights Reserved.

ź: WoT

2.3 3 votes
Oceń wpis:
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Dimachaerus

Skąd oni biorą te wyceny? xD