ostatni tydzień Operacji Świątecznych

Operacje Świąteczne trwają już kilka tygodni i zostało już tylko kilka dni, by skorzystać z szeregu zniżek, premii i nagród. Większość z nich jest dostępna do 14 stycznia o godzinie 6:00, lecz jest kilka wyjątków. Przyjrzyjmy się im jeszcze raz po kolei, aby uniknąć przykrych niespodzianek!

Premie i zniżki

Możecie nałożyć zniżkę na pojazdy przed wprowadzeniem aktualizacji 1.4. Następnie w drzewku technologicznym przy pojazdach pojawi się ikona %. Niewykorzystane zniżki przepadną po upływie tego terminu. Zastosowana zniżka aktywna jest tylko przy jednorazowym zakupie; standardowa cena zostanie przywrócona po sprzedaniu tego pojazdu. Zniżki nie kumulują się, czyli aktywna może być tylko największa zniżka (jeśli zniżka z oferty specjalnej jest wyższa, wtedy ona będzie zastosowana). Wykonajcie poniższe kroki, by użyć zniżki na wybranym pojeździe:

  • Przejdź do garażu.
  • Kliknij na ikonę Świątecznej atmosfery (śnieżka z rzymskimi cyframi).
  • Kliknij na Nagrody za poziom.
  • Najedź na ikonę zniżki i kliknij Wybierz.
  • Po otwarciu listy wybierz pojazd, a następnie kliknij Aktywuj zniżkę.

Członkinie załogi i Żeńskich członków załogi i Szymon Klaus

Członkinie załogi można zdobyć tylko przez osiągnięcie wyższych poziomów Świątecznej atmosfery, a Szymon Klaus dostępny jest tylko w dużych pudełkach. Nie można ich nabyć w inny sposób. Możecie ich zrekrutować kiedy chcecie; będą czekać w koszarach przez nieograniczony czas. Aby przypisać ich do czołgu:

  • Przejdź do garażu.
  • Wybierz koszary na pasku u góry ekranu.
  • W pasku po lewej zaznacz Rekruci (ta kategoria będzie podświetlona, jeśli macie kogoś do zrekrutowania).
  • Następnie zrekrutuj wybranego załoganta, wybierając kraj, rodzaj pojazdu, konkretny pojazd oraz pełnioną rolę.

Pamiętajcie, że po przypisaniu rekruta do danego kraju nie będzie można przenieść go do innego kraju. Oczywiście można zmienić pozostałe kategorie.

Nie można zmienić zdjęcia lub imienia członkiń załogi lub Szymona Klausa.

Zestawy stylizacyjne

Nie będzie można kupić styli z tej kolekcji bezpośrednio. Jedynym sposobem na zdobycie ich jest skompletowanie kolekcji Noworocznej, Świątecznej, Magicznej lub Księżycowej. Po ukończeniu każdej kolekcji otrzymacie specjalny styl (patrz poniżej).

Magiczny

Noworoczny

Świąteczny

Księżycowy

Nałożony styl na pojeździe nie jest do niego przypisany na stałe. Tak jak inne style można je zdjąć i nałożyć na inne pojazdy.

Jeśli mowa o stylach 3D, można je zdobyć tylko w Dużych pudełkach/ Zdobyte style 3D dla pojazdów, których jeszcze nie posiadacie, możecie zobaczyć w następujący sposób:

Wymiana pojazdów

Zacznijmy od pogratulowania wszystkim, którzy wygrali nowy pojazd premium. Mamy nadzieję, że będzie dobrze Wam służyć! Wymiana Object 252U Defender na standardowego Object 252U nie będzie jednak możliwa.

Pudełka

Po zakończeniu wydarzenia nieotwarte pudełka zostaną otworzone automatycznie, a ich zawartość dodana do Waszego konta. Duże pudełka otrzymane w prezencie również zostaną otworzone automatycznie, jeśli przyjmiecie je po zakończeniu wydarzenia.

Zwróćcie szczególną uwagę na to, od kogo przyjmujecie Duże pudełka. Jeśli przyjmiecie prezent, po czym nadawca wycofa płatność za zakup, obydwa konta zostaną zablokowane dopóki ten problem nie zostanie rozwiązany.

Zróbcie dobry pożytek z ostatnich dni. Powodzenia!

0 0 votes
Oceń wpis:
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
martinez387

Taaa, style za skompletowanie danej kolekcji. „Super praktyczne” – pasują tylko na PREMKI VIII tieru i na X-ki. 🙂 „Rewelacja” po prostu. Takie toporne „zachęcanie” do gry na najwyższych tierach (razem z wciskaniem na siłę tych czterech styli 3D na X-ki.

_elMIn_

Jak wykorzystać zniżkę na czołg IXt i Xt, przed wprowadzeniem nowej wersji mając w garażu wszystkie dychy i dziewiątki? 😉

Ten_warrior_

proste sprzedaj i kup jeszcze raz…

_elMIn_

jasne, bardzo opłacalne, sprzedaj za 50% ceny, a kup za 30% taniej

Sanchezir

UWAGA
WG EU dało dupy tym razem i pomieszali style w artykule. Przykładowo styl z „rakiem” otrzymuje się z kolekcji magicznej (a nie jak w artykule świątecznej).
Komedia

Sanchezir

Tu macie prawidłowe opisy który styl – która kolekcja
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/692946-a-helping-hand-for-holiday-ops/

Sanchezir

Artykuły na WG EU już poprawione, teraz pozostał błąd u Domina 😛

Patrycjusz S

„Możecie nałożyć zniżkę na pojazdy przed wprowadzeniem aktualizacji 1.4. Następnie w drzewku technologicznym przy pojazdach pojawi się ikona %. Niewykorzystane zniżki przepadną po upływie tego terminu.”
Jeśli już świeci mi się ta {ikonka%} to będę mógł kupic dany pojazd po wprowadzeniu aktualizacji? czy zakup pojazdu też musi byc przed wprowadzeniem (1.4) – chyba się nie wyrobię z wyekspieniem paru czołgów.

PS style zdejmuje sie za golda czy sreberko?

123tomek

„Członkinie załogi można zdobyć ….. Możecie ich zrekrutować kiedy chcecie; będą czekać w koszarach przez nieograniczony czas. Aby przypisać ich do czołgu:”

Dziwne bo ja mam komunikat, że należy je przypisać do któregośtam marca bo inaczej przepadną.