Operacje świąteczne 2024: zgarnijcie duże pudełka

Nowe czołgi premium, unikalne style 3D i wiele więcej!

Operacje świąteczne 2024 to świąteczny nastrój i cudowne prezenty. Podkręćcie ma maksa ducha Świąt, wyciągając z dużych pudełek jeszcze więcej prezentów dla siebie i swoich znajomych! Oprócz gwarantowanego złota możecie w nich znaleźć nowe pojazdy premium, style 3D i jeszcze więcej. Przewińcie w dół po więcej szczegółów!

Duże pudełka 2024

Od 1 grudnia o 07:00 CET do 8 stycznia o 07:00 CET (UTC+1)

Duże pudełka – zaglądamy do środka

Każde duże pudełko na pewno zawiera:

 • 250 złota
 • BONUS 150 losowych zasobów Operacji świątecznych
 • BONUS 50 zasobów zależnych od typu pudełka
TYP PUDEŁKA ZASÓB
Noworoczne  Kryształ górski
Bożonarodzeniowe  Czysty szmaragd
Księżycowe  Ciepły bursztyn
Magiczne  Żelazo meteorytowe

 

Kryształ górski i Czysty szmaragd są wykorzystywane do zwiększenia poziomu świątecznej atmosfery, a Ciepły bursztyn i Żelazo meteorytowe są wymagane do ukończenia zadań od Vinniego i Kota z Redshire.

250 już sprawia, że duże pudełko jest absolutnie warte swojej ceny, ale w każdym z nich znajdzie się jeszcze dodatkowy prezent niespodzianka z poniższej listy:

 • 1, 3 lub 7 dni konta premium WoT
 • 250 złota500 złota albo 1 000 złota (ponad domyślne 250 złota)
 • 100 000 kredytów albo 500 000 kredytów
 • Pojazd premium VIII lub IX poziomu (z miejscem w garażu)
 • Pojazd premium poziomu II–V (z miejscem w garażu)
 • Nowy styl 3D ekskluzywny dla zestawu wybranych pojazdów IX i X poziomu
 • Styl 3D z zeszłorocznych dużych pudełek
 • Kot z Redshire z dodatkowymi zadaniami za jeszcze więcej nagród
 • Unikalne i niepowtarzalne dekoracje standardowe

Możecie dawać duże pudełka w prezencie swoim znajomym. Podarujcie im trochę niespodziewanej radości i sprawcie im niezapomniane Święta!

r

Chcesz otrzymać gwarantowaną ilość zasobów Operacji świątecznych wszystkich czterech typów, bez względu na to, które zasoby pojawią się losowo?
Dla Twojej wygody przygotowaliśmy specjalne świąteczne zestawy z dużymi pudełkami wszystkich rodzajów!
q

Każde pudełko zawiera

qwqwe

qwe

Zadania od Kota z Redshire

Kot z Redshire może wyskoczyć z dużego pudełka i zamieszkać w sztabie Waszego miasteczka.

Ta postać powracająca w kolejnych Operacjach świątecznych da Wam trzy dodatkowe zadania. Możecie je wykonać z Ciepłym bursztynem i Żelazem meteorytowym, aby otrzymać następujące nagrody:

 • Napis pazurem
 • Kocią naklejkę
 • Uroczy styl 2D

+5 zdjęć

Unikatowe zwykłe dekoracje

W tym roku z dużych pudełek mogą wypaść także unikatowe zwykłe dekoracje, które nie będą się powtarzać i których nie da się zdobyć w inny sposób. Niektóre z tych dekoracji będą zupełnie nowe, inne będą mieć unikalne efekty, a jeszcze inne pozwolą Wam zmienić podstawowy kolor Waszej choinki. Paleta będzie zawierać pięć dodatkowych kolorów!

q

Mechanika gwarantowanego pojazdu

Duże pudełka mają mechanikę gwarantowanego pojazdu dla pojazdów poziomów VIII i IX. Jeśli w 49 otwartych pudełkach nie znajdziecie takiego pojazdu, to gdy otworzycie 50. pudełko, otrzymacie losowy pojazd premium VIII lub IX poziomu z poniższej listy, którego jeszcze nie macie. Następnie licznik się wyzeruje.

Nowe pojazdy o różnych stylach gry

Wśród pięciu wysokopoziomowych pojazdów, które mogą wypaść z dużych pudełek, znajdują się: jeden niszczyciel czołgów, jeden kołowy czołg średni i trzy czołgi ciężkie. Każdy z ostatniej trójki charakteryzuje się odmiennym stylem gry.

qNOWOŚĆ! Tiger-Maus to typowy niemiecki czołg superciężki IX poziomu z wieżą zamontowaną z tyłu kadłuba. Jest olbrzymi, ma doskonałą ochronę, klasyczne niemieckie działo i został stworzony do walcowania przeciwników. Jeśli nie znacie stylu gry czołgów z gałęzi Mausa, to możecie go posmakować za sterami Tiger-Maus. A jeśli ten styl jest Wam znany, poczujecie się w tym pojeździe premium jak w domu.

wNOWOŚĆ! Object 752 to mocno nietypowy radziecki czołg ciężki IX poziomu z automatem ładującym w wieży oscylacyjnej. Gdy wystrzeliwuje szybko trzy pociski, ma sporą szansę, że jego kompaktowe rozmiary i złożona konfiguracja pancerza pozwolą mu uniknąć ostrzału przeciwnika lub zminimalizować jego skutki.

eNOWOŚĆ! Type 63 to japoński czołg ciężki VIII poziomu, który poprzedza nadchodzącą gałąź pojazdów z nową mechaniką – jego działo schładza się po strzale, więc jeśli nie wystrzelicie ponownie od razu po przeładowaniu, zwiększy się jego celność. Czołg ten wyposażony jest również w zawieszenie hydropneumatyczne, co sprawia, że bryluje w rozgrywkach opartych na terenie.

rNOWOŚĆ! XM66F to typowy amerykański szturmowy niszczyciel czołgów VIII poziomu, idealny do gry z ukrytym kadłubem. Ma gruby przedni pancerz wieży, a jego dewastujące przeciwników działo charakteryzuje się dobrym maksymalnym kątem opuszczenia lufy. Weźcie jednak pod uwagę, że jego wieża ma ograniczony zakres obrotu, więc nie oddalajcie się zbytnio od sojuszników podczas gry tym pojazdem.

t

GSOR 1010 FB to okazja do wypróbowania stylu gry brytyjskich kołowych czołgów średnich przed zbadaniem tej gałęzi. Może jechać z prędkością maksymalną 60 km/h, ma też bardzo celne działo o krótkim czasie celowania. Cechy te pomagają mu w byciu świetnym mobilnym wsparciem ogniowym i atakowaniu przeciwników z niespodziewanych stron.

Możecie również zdobyć do swoich kolekcji niektóre z następujących pojazdów poziomów II–V (i trochę nimi poszaleć):

 • NOWOŚĆ! ARMT
 • NOWOŚĆ! M24 Chaffee No. 594
 • NOWOŚĆ! IT-3
 • NOWOŚĆ! A7E3
 • NOWOŚĆ! Vickers 6 ton

Atrakcyjne style 3D dla pojazdów IX i X poziomu

Prezent niespodzianka z dużego pudełka może też przyjąć formę nowiutkiego stylu 3D* dla jednego z pięciu wybranych pojazdów IX lub X poziomu:

*Otrzymacie styl 3D, nawet jeśli nie macie jeszcze odpowiedniego pojazdu. Będziecie mogli go zastosować, gdy już zdobędziecie czołg. Możecie otrzymać tylko jeden egzemplarz każdego stylu 3D na konto, co oznacza, że style, które już macie, nie będą się więcej pojawiać.

Wśród niespodzianek w dużych pudełkach może się też pojawić pięć atrakcyjnych stylów 3D z zeszłego roku:

Kontrolowanie otrzymanych prezentów

Wszystkie przedmioty wylosowane z dużych pudełek będą wyświetlone na specjalnym ekranie w kliencie gry, żebyście mogli łatwo śledzić otrzymane prezenty.

Rekompensata

Gdy zgromadzicie już na swoim koncie wszystkie pojazdy z dużych pudełek, otrzymacie rekompensatę w złocie za każdy kolejny wylosowany pojazd zgodnie ze standardowymi regułami.

Szczegóły

POJAZD WARTOŚĆ W ZŁOCIE
Tiger-Maus 13 000 złota
Object 752 13 000 złota
Type 63 9 800 złota
XM66F 8 600 złota
GSOR 1010 FB 8 850 złota
ARMT 1 500 złota
M24 No. 594 1 400 złota
IT-3 1 000 złota
А7Е3 500 złota
Vickers 6 ton 500 złota

Nieotwarte duże pudełka

Jeśli na zakończenie wydarzenia pozostaną na Waszym koncie nieotwarte pudełka, zostaną one otwarte automatycznie*. Wszelkie duże pudełka wysłane jako prezenty, ale nieotwarte przed odbiorców zostaną zwrócone na Wasze konto i automatycznie otwarte.

*Jeśli duże pudełko zostanie automatycznie otwarte na koniec wydarzenia, przedmioty związane ze mechanikami wydarzenia (zasoby, dekoracje, Kot z Redshire) nie zostaną dodane na Wasze konto.

Zgarniajcie duże pudełka, otwierajcie je i świętujcie!

ź: WoT

5 1 vote
Oceń wpis:
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
jur33k

sknery na maxa sam syf w tych pudełkach

Dragos

Teraz taka tendencja. Kpz X syf, mittler kpz viii syf, obsydian? Też syf. Z czołgów robia totalny gruz. W paczkach gówniane IX które nie zarabiaja. Na moje oko jest czas wypuszczania syfu a to co jest – będzie spieprzone po to żeby za chwile robic nowe super premki. Bo jak inaczej wyciągnąć kase z ludzi? Po co te bzdury o polityce firmy zmianach itp

sebastianporeda22

Oni chyba w końcu posłuchali graczy w sensie że za dużo OP premek

Jisaburo Ozawa

To nie czołgi są syfem tylko mózgi ich kierowców.