Operacje Świąteczne 2024: nowy gość specjalny

Krótkie info od WoT Express.

Tegorocznym gościem specjalnym prawdopodobnie będzie brytyjski aktor i były piłkarz Vinnie Jones.

Vinnie Jones, właśc. Vincent Peter Jones (ur. 5 stycznia 1965 w Watford) – walijski piłkarz i brytyjski aktor filmowy. Dziewięciokrotny reprezentant Walii.

Jako piłkarz grał w takich drużynach ligi angielskiej jak Wimbledon, Leeds United, Sheffield United, Chelsea oraz Queens Park Rangers. Był znany z ostrego, nierzadko wręcz brutalnego, stylu gry – wielokrotnie wyrzucano go z boiska. Zespół Wimbledonu, w którym grał w latach 80., nazywany był „szalonym gangiem” (crazy gang). W jego barwach w 1988 zdobył Puchar Anglii. W reprezentacji Walii Jones, urodzony w Anglii, zagrał dzięki pochodzeniu swych przodków. Mimo niewielkiej liczby spotkań w reprezentacyjnym trykocie został nawet kapitanem walijskiej drużyny narodowej.

Jako aktor zadebiutował w 1998 w filmie Guya Ritchiego Porachunki. Ma na swym koncie kilkadziesiąt występów filmowych (m.in. 60 sekundPrzekrętMecz ostatniej szansyKod dostępuEurotripNocny pociąg z mięsem). Niemal zawsze jest obsadzany w rolach twardzieli, nierzadko bandytów czy zbirów.

Wziął udział w kampanii społecznej dotyczącej pierwszej pomocy.

ź: Wikipedia

ź: WoT Express

18 Odpowiedzi do “Operacje Świąteczne 2024: nowy gość specjalny

  1. Pewnie miał być, ale jak pojawił się kod HANDOFBLOOD z T-34-85M, to wugielce postanowili odrobić straty, zatrudniając mniej wymagającą „gwiazdę”.
   Na Stallone będzie ich stać, jak ten nie będzie już mógł chodzić, czyli znając formę Sylwka za jakieś 25 lat.

 1. Zgaduję że to na serwer ruski. Gość jest trochę znany w Rosji bo kręcił o niej jakieś programy. W świecie nikt go nie zna.
  BTW w necie są filmiki jak Mila Jovovich boksuje xD

 2. czytam komentarze i oczom nie wierze że ludzie nie wiedzą kto to jest.
  Serio?!?! Oprocz syfu internetowego oglądajcie trochy rózne filmy

  1. Gość faktycznie w czymś tam zagrał, ale w sumie w żadnym box-officowym hicie. Jak ktoś się nie interesuje piłką nożną i przypadkiem nie oglądał jednego z niszowych filmów to się nie dziwie że nikt typa nie kojarzy.

    1. W porównaniu do klasyków kina akcji w których grali poprzedni „goście specjalni” WoT, to tak, te 2 filmy co wymieniłeś są niszowe.

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.