Oglądajcie Turniej WS Misja na Marsa i zdobywajcie dropy Twitch!

Rozpoczęło się wydarzenie Misja na Marsa, a my wraz ze współtwórcami społeczności przygotowaliśmy coś specjalnego – coś, czego nie chcielibyście przegapić: śledźcie pierwszy turniej na Marsie!

Turniej współtwórców społeczności Misja na Marsa

Rozpoczyna się 13 maja o 15:00 CEST (UTC+2)

Oglądajcie swoich ulubionych współtwórców społeczności z Ameryki Północnej, Południowej i Europy uczestniczących w bezpośrednich starciach – tylko jeden z nich pozostanie na placu boju! Śledźcie ich przez 150 minut, aby otrzymać gwarantowane dropy Twitch, a w tym styl 2D Do góry.

Współtwórcy społeczności rywalizują, aby zdobyć do 60 000 złota, ale jest tu ukryty haczyk: mogą wykorzystać swoje nagrody do zakupu przedmiotów w grze i wedle uznania rozdać je graczom obecnym na kanale!

Dropy Twitch

Początek: 13 maja o 15:00 CEST (UTC+2)

Zdobądźcie gwarantowane dropy Twitch, oglądając któregokolwiek z wymienionych powyżej komentatorów regionalnych lub uczestników przez określony czas. To proste – im dłużej oglądacie, tym więcej dropów otrzymujecie!

Zwykłe dropy:

Po 30 minutach: Po 90 minutach: Po 150 minutach:

Naklejka Zdobywcy kosmosu

Skórka załoganta Joaquin Ramires

Styl 2D Do góry

Przyjrzyjcie się bliżej stylowi 2D Do góry:

+5 zdjęć

Jak zdobywać dropy Twitch

  1. Połączcie swoje konta World of Tanks i Twitch.
  2. Śledźcie swoje postępy w zdobywaniu dropów od Twitch na pasku postępu. Zanim będziecie mogli odebrać swój drop, pasek postępu musi osiągnąć 100% (szczegóły w następnym kroku). Przejdziecie do niego, klikając swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu na stronie Twitch.
  3. Odbierzcie drop w ciągu 24 godzin od chwili zakończenia kampanii, klikając przycisk w powiadomieniu, które pojawi się w interfejsie streamu lub w Waszym osobistym inwentarzu Twitch. Jeśli nie podejmiecie żadnego działania, drop zniknie po 24 godzinach po zakończeniu kampanii.

O szczegółach połączenia kont dowiecie się, klikając poniższy przycisk, który przekieruje Was do naszego przewodnika po Twitch Drops.

PRZEWODNIK PO DROPACH TWITCH

Wasi ulubieni współtwórcy społeczności World of Tanks zmierzą się w epickim turnieju Misja na Marsa, który odbędzie się 13 maja o 15:00 CEST (UTC+2). Oglądajcie na żywo na Twitchu, aby dowiedzieć się, kto zwycięży, a przy okazji zdobyć gwarantowane dropy Twitch!

Uwaga: bitwa będzie trwać podczas wydarzenia Misja na Marsa, do 21 maja. Nie przegapcie swojej szansy na zgarnięcie Marsjańskich kontenerów, w których mogą znajdować się rozmaite przedmioty, w tym zupełnie nowy IXTL-7! Dowiedzcie się więcej o tym żwawym niszczycielu czołgów z automatem ładującym na 4 pociski z przewodnika z poradami jak grać.

ź: WoT
0 0 votes
Oceń wpis:
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Czyżby Chudy nie zakwalifikował się do marsjańskiego turnieju dla trzylatków?

Chudy

nie zauważyłem posta z zapisami na ten turniej XD