Oglądaj nasz stream historyczny na Pancerne święta 2023 z dropami!

Bądźcie z nami 8 grudnia – w 10. dzień 12 dni Pancernych świąt – o 19:00 CET (UTC+1) na naszym tradycyjnym pod koniec roku streamie historycznym na Pancerne święta.

Czekają godziny świątecznej zabawy, rozrywka, muzyka, historia, akcje z prezentami i całe mnóstwo innych rzeczy prosto z The Tank Museum w Bovington.

Prowadzący: Richard Cutland, eekeeboo, oraz Nik Wyness z The Tank Museum, a także gościnnie Nicholas „The Chieftain” Moran i Cmdr_AF. Podczas streamu będzie można też zdobyć bilety VIP na Tankfest, a także odbyć przechadzkę po The Tank Museum i jego warsztatach. Dowiedzie się też czegoś na temat projektu odbudowy czołgu FV4005, zajrzymy do muzeów czołgów na całym świecie, będzie też francuska racja jedzeniowa w tematyce świątecznej i wiele więcej.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was nie jeden, ale dwa tajemnicze dropy Twitch! Oglądajcie stream, by mieć szansę zdobycia nieprawdopodobnych nagród, w tym VIIIASTRON Rex 105 mm oraz VIIILorraine 40 t!

Podczas transmisji uruchomimy też niewielką akcję z prezentami inspirowaną kalendarzem adwentowym, gdzie będziecie mieli okazję zgarnąć kilka dużych pudełek Operacji świątecznych i rzadkie kody bonusowe VIP na Tankfest na przedmioty w stylu VIIIRheinmetall Skorpion G i VIIICaernarvon Action X – razem z załogami wyszkolonymi w 100%.

PROWADZĄCY GOŚCIE
Richard „The Challenger” Cutland

Trzydziestoletni weteran Królewskiego Regimentu Pancernego, szef stosunków wojskowych World of Tanks

Nik Wyness

Szef marketingu i promocji,
The Tank Museum

David Baggley
(eekeeboo)Szef społeczności,
World of Tanks
Nicholas „The Chieftain” Moran

Historyk wojskowości,
World of Tanks

Cmdr_AF

Twórca zawartości mediów społecznościowych,
World of Tanks

Dropy Twitch

Przez całe trzy godziny dropy Twitch będą włączone! Po prostu włączcie oficjalny angielski kanał World of Tanks na Twitchu i zdobywajcie nagrody!

Im dłużej oglądacie, tym więcej zyskacie dropów Twitch. Poniżej zajdziecie informacje o tym, które z nich możecie trafić i kiedy będą dostępne.

PO 90 MINUTACH: PO 180 MINUTACH:
Tajemnicze dropy – jeden z następujących przedmiotów:

Tajemnicze dropy – jeden z następujących przedmiotów:

Nasze streamy na Pancerne święta jeszcze się nie kończą – oglądajcie jutro i w niedzielę – czeka nasz mecz pokazowy WoT 7 na 7. Zajrzyjcie do przewodnika o 12 dniach Pancernych świąt, gdzie znajdziecie wszystkie szczegóły.

 


ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
1 komentarz
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
jur33k

Legenda głosi, że ktoś kiedyś zdobył czołg z tego dropu…