oferty specjalne na styczeń

Mamy nowy rok i jesteśmy w pełnej gotowości, by ruszyć z wciągającymi wydarzeniami!

Ale najpierw skorzystajcie ze swojej ostatniej szansy na zgarnięcie dużych pudełek i wykorzystajcie swoje żetony ze świątecznych dropów, zanim stracą ważność. Styczeń rozpoczynamy ostrym startem nowiutkiego Wierzchołka drzewa, po nim będą oferty specjalne i misje w tematyce Niemiecko-Francuskiej Przyjaźni, Starcie klanów 15 na 15, aktualizacja 1.23.1 i nowy sezon Natarcia – a my się dopiero rozkręcamy!

Śledźcie portal, gdzie uzyskacie informacje o jeszcze większej liczbie zaplanowanych na cały miesiąc wydarzeń i niespodzianek!

Pamiętajcie, że to nie jest kompletny przegląd i niektóre szczegóły mogą ulec zmianie.

Nadchodzące promocje i wydarzenia

Wierzchołek drzewa

5 stycznia do 5 lutego

Skorzystajcie ze zniżek w kredytach, misji i ofert oraz dwóch odsłon Wierzchołka drzewa. Wspinajcie się po linii japońskiego drzewa technologicznego aż do smukłego XSTB-1 lub rozbudowujcie swoje kolekcje francuskich czołgów lekkich aż po XAMX 13 105.

Zniżki gorączki PD

19 do 23 stycznia

Wykorzystajcie lepszy kurs wymiany PD na wolne PD i zniżki w kredytach na wybrane drzewo technologiczne i pojazdy kolekcjonerskie!

Dzień Przyjaźni Niemiecko-Francuskiej

22 do 25 stycznia

W tym roku mija 61. rocznica podpisania Traktatu Elizejskiego. Podpisane przez Niemcy i Francję porozumienie było elementem pogodzenia dwóch sąsiedzkich narodów (przeciwników w Drugiej Wojnie Światowej) i środkiem napędowym ich współpracy i integracji. Aby uczcić to wydarzenie, przygotowaliśmy specjalne misje, oferty w grze za złoto oraz dropy Twitch.

Play-offy Starcia klanów 15 na 15

27 do 28 stycznia

Nie przegapcie play-offów Starcia klanów 15 na 15! Oglądajcie na żywo na Twitchu i bądźcie świadkami zmagań najlepszych drużyn o pozycję, złoto i nagrody w gotówce. Dropy będą włączone!

Aktualizacja 1.23.1

Już w styczniu

Nasza pierwsza aktualizacja 2024 roku będzie zawierać nowe gałęzie japońskiego drzewa technologicznego czołgów ciężkich i inne zmiany. Chcielibyście poznać przedsmak tych pojazdów? VIIIType 63 to jeden z pojazdów premium VIII poziomu, na który możecie trafić do 8 stycznia w dużych pudełkach Operacji świątecznych!

Natarcie: Sezon Karmazynowego Pegaza

Już w styczniu

Nadchodzi drugi sezon w Roku Pegaza: poznajcie trzy nowe modyfikatory bitewne, trzy przerobione mapy i powrót Sklepu w grze! Obligacje na ekskluzywne nagrody, takie jak snajperski X114 SP2, rzadkie ulepszone wyposażenie i inne fajne przedmioty!

Trwające wydarzenia

Operacje świąteczne 2024: Ostatnie wezwanie

Do 8 stycznia

Nadal jest jeszcze czas, by wprawić się w świąteczny nastrój i magię dawania! Podkręćcie ma maksa ducha Świąt, wyciągając z dużych pudełek jeszcze więcej prezentów dla siebie i swoich znajomych! Oprócz gwarantowanego złota możecie w nich znaleźć nowe pojazdy premium, style 3D i jeszcze więcej.

PRZEWODNIK

Świąteczny Sklep za żetony

Do 8 stycznia

Cieszcie się naszymi specjalnymi kampaniami Twitch Drops i nagrodami ze Sklepu za żetony, oglądając swoich ulubionych twórców zawartości i oficjalne streamy. Po prostu zbierzcie jak najwięcej żetonów i wymieniajcie je na wybrane cenne nagrody, w tym styl 3D Panzer Claus dla XPz.Kpfw. VII, pojazdy premium i nie tylko!

Prime Gaming: Zatwierdzone przez Vinniego

Do 17 stycznia

Odbierzcie zestaw Zatwierdzone przez Vinniego, by zdobyć nowy styl 2D i elementy personalizacji inspirowane postacią tego aktora, a jednocześnie zdobywcy Pucharu Anglii. Na dodatek otrzymacie 3 dni konta premium WoT, wyposażenie eksperymentalne oraz po 200 szt. zasobów Operacji świątecznych każdego typu!

DO ZESTAWU

Zasłużona nagroda

Do listopada 2024

Czas przyjąć Zasłużoną nagrodę za lata służby: wyraz wdzięczności za niezachwiane oddanie dla gry, które co roku jest coraz mocniejsze. Nagroda jest dostępna już teraz i różni się w zależności od tego, w którym roku dołączyliście do gry.

ZOBACZ NAGRODY!

ź: WoT

1 1 vote
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze