oferty specjalne na marzec

Minęły w tym roku dopiero dwa miesiące, a w World of Tanks już pojawiło się mnóstwo nowości: pojazdy kołowe, aktualizacja 1.4, powrót Linii frontu… W tym roku czeka nas wiele niespodzianek. Aby tego dopilnować, na marzec przygotowaliśmy wiele nowych jak i dobrze już znanych ofert specjalnych. Poniżej znajdziecie ekskluzywny wgląd w harmonogram nadchodzących wydarzeń:

Podbijanie Drzewa
2–5 marca: PD po raz kolejny będzie oznaczać Podbijanie Drzewa, gdyż dostępne będą dobrze nagradzane misje na każdym poziomie.
DO ZDOBYCIA: wielkie ilości PD

Przegląd podstawowy
5–9 marca: Nadchodzi wiosna, a z nią – wiosenne porządki. Nadszedł czas, by przywrócić nasze czołgi i garaże do porządku. Przegląd podstawowy będzie wyglądać teraz nieco inaczej. Spodziewajcie nagród w postaci premii do PD za zwycięstwa, materiałów eksploatacyjnych i rezerw osobistych!
DO UKOŃCZENIA: misje z wielką ilością nagród

Wysiłek zespołowy
9–12 marca: Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! W tej ofercie specjalnej możecie skorzystać z wielkich zniżek na szkolenie załóg i zerowanie umiejętności.
DO WYKORZYSTANIA: zniżki na załogi

Ruszać na front!
12–16 marca: Na froncie liczy się konsekwentność. Wykażcie się umiejętnościami i dyscypliną w tej nowej ofercie specjalnej, w której do zdobycia jest wiele nagród,
DO ZDOBYCIA: rezerwy osobiste

Dzień Świętego Patryka
16–19 marca: Mniejsza o to, czy jesteście z Irlandii, czy nie; ważne, żeby się bawić! Na szczęście większość czołgów jest już pokryta zielenią!
DO ZDOBYCIA: x4 PD za pierwsze zwycięstwo dnia!

Gorączka PD
19–23 marca: Pogoda robi się coraz ładniejsza, lecz gorączka nadal czyha na nieostrożnych. W tym miesiącu znowu łapiemy Gorączkę PD
DO ZDOBYCIA: PD, PD, oraz… PD!

Nadchodzi wiosna
23–30 marca: Zapomnijmy o zimie… nadchodzi wiosna! Przywitajmy nową porę roku z długą serią misji, która pomoże Wam zaopatrzyć się w materiały eksploatacyjne oraz miejsce w garażu i barakach. Być może uda Wam się zdobyć coś extra!
DO UKOŃCZENIA: dłuuuga seria misji z duuużymi nagrodami!

Wybierz swój poziom trudności
30 marca – 2 kwietnia: Miesiąc zakończymy z hukiem, czy może raczej z zakładem. Po raz kolejny zagramy w grę: im wyższy poziom trudności, tym większe nagrody. Czy dacie radę wyzwaniu?
DO UKOŃCZENIA: +150% PD za bitwę

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze