oferty specjalne na maj

W przyszłym miesiącu będzie co robić, bo wprowadzamy nowe oferty specjalne, by urozmaicić Waszą rozgrywkę w World of Tanks. Między innymi skupiać się będą na pojazdach zadających największe uszkodzenia, upamiętnią jedną z najbardziej znanych bitew II wojny światowej, a także wprowadzą alternatywę do Linii frontu. Mówiąc w skrócie, maj będzie pełen niespodzianek.

Załoga jest najważniejsza
4-6 maja: Rozpocznijmy miesiąc klasyczną ofertą specjalną. W dniu Star Wars nie zapomnijcie, że załoga jest zawsze najważniejsza, nieważne czy to czołgu, czy statku kosmicznego.
DO ZDOBYCIA: 3x PD załogi

Demolka
7-10 maja: Czas na demolkę w tej nowej ofercie specjalnej skupionej na zadawaniu uszkodzeń!
DO ZDOBYCIA: Rezerwy osobiste

Parada wojskowa w weekend
8-13 maja: Czy słyszycie już dźwięk trąbek i bębnów? Zbliża się wielka parada wraz z wydarzeniem wstępnym, mnóstwem zniżek i wspaniałymi misjami!
DO ZDOBYCIA: 5x PD za pierwsze zwycięstwo dnia

Na tyłach frontu
14-17 maja: Nie podchodzi Wam Linia frontu? Bez obaw, bo pojawi się nowe wyzwanie dla wszystkich pojazdów poziomów IV-X. Ruszcie do bitwy i wypełniajcie nową serię misji!
DO ZDOBYCIA: Wyposażenie

Wysiłek zespołowy
18-20 maja: Siła zawsze tkwi w liczbie, dlatego połączcie siły w nowej edycji tego klasycznego wydarzenia!
DO ZDOBYCIA: Dodatkowe nagrody dla graczy zespołowych

Bitwa o Monte Cassino
21-27 maja: W tym miesiącu wprowadzamy historyczne wydarzenie specjalne! Rozpoczniemy je od jednej z najsłynniejszych bitew II wojny światowej: Bitwa o Monte Cassino
ZASADY: Wybierzcie stronę i zdobywajcie łupy

Gorączka PD
25-27 maja: Lato jest już tuż za ogiem, lecz gorączka nadal czyha na nieroztropnych w nowej odsłonie naszej ulubionej oferty specjalnej.
DO ZDOBYCIA: Wielkie ilości PD

Przegląd podstawowy
28–31 maja: Miesiąc zakończymy przeglądem naszych pojazdów. Temperatura wzrasta, więc zawsze dobrze jest dbać o nasze ulubione maszyny!
DO ZDOBYCIA: Materiały eksploatacyjne dla Waszych czołgów

0 0 votes
Oceń wpis:
14 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Patrycjusz S

25-27 maja: lato jest tuz za ogiem? _ czyżby błąd?
Sprawdziłem na stronie WG jest tak samo.

dundee447

*rogiem… nigdy nie wpadłeś w „pułapkę kopi-pejstową” 😉

Patrycjusz S

Często. poza tym zdarza się że sam „byki” piszę ale to nie oznacza że nie należy poprawiać błędów. A moim komentarzu najbardziej śmiać mi się chce z WG, bo zatrudniają masę ludzi a nie stać ich na słownik.

rage

tam Ala tłumaczy teksty 🙂

Pray2Win

Wiitajjcie czoułgiści, tu Ala. Laato tuż za rogjem, a my dla was mamy sporo njespodzianek (njespodzjanek) przygotowanych na ten gorący okres przełomu wjosny i lata.

RexScul

Zapewne twój akcent w drugim języku jest bezbłędny. Pozostaje jedynie pogratulować.

woodlaus1

A co za problem dać jakąś Polkę, żeby przedstawiała wydarzenia itd?
Nie wiem czy inni prezenterzy np. w Anglii, Francji, Niemczech itd, też są zza wschodniej granicy?

RexScul

To naprawdę tak duży problem? Nie potrafisz zrozumieć o czym mówi?
Pewnie każdego dnia spotykasz od groma ludzi urodzonych w kraju, którzy wysławiają się o kilka klas gorzej, I co? Zaczynasz ich uczyć języka polskiego? Przeczytaj sobie artykuły np. na takim łonecie pisane zapewne przez Polaków. Takich WG ma zatrudnić?

Pray2Win

No tak, w internecie trudno o interpretację. Jak dam na koniec XD albo beka albo inną emotikonę, to wiadomo, że heheszki i żarty.

RexScul

Bo wiadomo, że każdy „żart” to od razu boki zrywać. Z heheszkami czy bez. Analogicznie jak „its a prank bro!”… a prank… no to śmiejmy się. Świetny prank.

Mokaze

Polonista z bożej łaski sie znalazła, typowy zero czepiajcie sie o byle co…

RexScul

Tyle, że ma rację. Kiedyś ludzie pilnowali błędów. W tej chwili artykuły piszą ludzie typowi dla twojego pokolenia, czyli „polonista z bożej łaski” – mają w nosie zasady pisowni i w efekcie błędów w artykułach od groma, a będzie jeszcze więcej. Bo po co się przejmować? Grunt, że angielski się zna.

dokitu

5 DNI PREMIUM ZA FREE . Polecam co kilka miesięcy? pobierać i logować do WOWP , teraz wpadło mi dodatkowe 5 dni premium za jakieś wcześniejsze problemy z serwerami WOWP . TE premium zalicza się do WOT

S_A_K_U_L

no chca to zmienic wkrotce…