oferty specjalne na luty

Walentynki i nie tylko w lutym 2024 roku

W lutym zaczynamy wyjeżdżać z zimy z mnóstwem aktywności! Wydarzenie specjalne dla nowo wydanej linii japońskich czołgów ciężkich, nowiutki Sklep Twitch Drops za żetony, specjalne misje i oferty na Walentynki i o wiele więcej!

Zaznaczcie wszystko w kalendarzu i zaglądajcie na portal, gdzie znajdziecie ekscytujące wiadomości i nadchodzące wydarzenia!

 Pamiętajcie, że to nie jest kompletny przegląd i niektóre szczegóły mogą ulec zmianie.

Nadchodzące promocje i wydarzenia

Droga wojownika

Od 1 lutego do 8 lutego

Powitajcie w grze niedawno wydane japońskie czołgi ciężkie dzięki odpowiedniemu wydarzeniu specjalnemu. W wydarzeniu Droga wojownika wkroczycie w świat legendarnego samuraja i na jego drodze odnajdziecie bogactwa. Misje, nagrody do wyboru, specjalne oferty w grze i w Sklepie premium oraz unikalne dropy Twitch czekają!

Wierzchołek drzewa

Od 5 lutego do 5 marca

Skorzystajcie ze zniżek w kredytach, misji i ofert oraz dwóch nowych odsłon Wierzchołka drzewa. Wspinajcie się na wierzchołek amerykańskiego drzewa technologicznego ku szybkiemu XXM551 Sheridan lub rozbudujcie swoją kolekcję chińskich czołgów ciężkich aż po XWZ-111 model 5A .

Sklep Twitch Drops za żetony

Od 12 lutego do 18 marca

Po krótkiej przerwie Sklep za żetony w grze zostanie uzupełniony o nowe nagrody! Zdobywajcie żetony, oglądając pełne akcji streamy World of Tanks i udajcie się do Sklepu za żetony, aby wybrać swoje nagrody – w tym czołgi premium! Koniecznie wydajcie swoje żetony przed 18 marca.

Walentynki

Od 14 lutego do 19 lutego

Pokażcie swojego walentynkowego ducha na polu bitwy, zdobywając tematyczne elementy personalizacji dostępne dzięki misjom specjalnym. No i Löwe powraca do Sklepu – wraz ze swoim stylem 3D Lew Anhaltu!

4. odcinek Linii frontu

Od 16 lutego do 25/26 lutego

Linia frontu, nasz cykliczny tryb 30 na 30, powraca w Odcinku 4! Przez tydzień bierzcie udział w epickich i głęboko taktycznych starciach. Osiągajcie nowe stopnie, współpracujcie ze swoimi drużynami, aby przechytrzyć przeciwnika i zrównać z ziemią (lub obronić) pięć wielkich wież artyleryjskich. Szukajcie specjalnych ofert na pojazdy związane z wydarzeniem!

Trwające wydarzenia

Zamiana

Do 8 lutego

Skorzystajcie z szansy zastąpienia pojazdów-weteranów nowymi rekrutami i zaoszczędźcie pokaźną sumę w złocie. Wybierzcie jeden z pojazdów premium poziomów VI–VIII biorących udział w akcji, a połowa wartości w złocie starego pojazdu zostanie odjęta od ceny nowego.

Prime Gaming: Pakiet Przekręt

Do 20 lutego

Więcej zawartości inspirowanej filmem w najnowszym pakiecie od Prime Gaming. Odbierzcie do 20 lutego, aby otrzymać Tego Psa (tak, tego psiaka żrącego diamenty i popychającego fabułę) jako wygląd załogi, trochę tematycznych naklejek, specjalny medal i wiele więcej, w tym dzień konta premium WoT!

Zasłużona nagroda

Do listopada 2024

Czas przyjąć Zasłużoną nagrodę za lata służby: wyraz wdzięczności za niezachwiane oddanie dla gry, które co roku jest coraz mocniejsze. Nagroda jest dostępna już teraz i różni się w zależności od tego, w którym roku dołączyliście do gry.

Zobacz nagrody

Rozpocznijcie odwilż od japońskich czołgów ciężkich, Walentynek i innych wydarzeń specjalnych w lutym. Zaglądajcie na portal regularnie, by być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami!

ź: WoT

5 1 vote
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze