oferty specjalne na listopad

Śniegowa kula zaczyna się toczyć.

W powietrzu czuć chłód sygnalizujący nadchodzącą zimę. W związku z tym w listopadzie czekają nas ekscytujące wydarzenia, w tym ostatni odcinek Linii frontu w tym roku, zniżki i misje na Święta Dziękczynienia oraz Czarny Piątek i o wiele więcej. Damy również odpowiedź na pytanie, która drużyna wyjdzie zwycięsko z Międzynarodowych mistrzostw World of Tanks, które odbędą się w Chinach pod koniec miesiąca!

Pamiętajcie, aby śledzić portal, gdzie uzyskacie informacje o jeszcze większej liczbie nadchodzących wydarzeń i niespodzianek!

 Pamiętajcie, że to nie jest kompletny przegląd i niektóre szczegóły mogą ulec zmianie.

Nadchodzące promocje i wydarzenia

 • Misje i elementy personalizacji na Dzień umarłych

  Zaczyna się 1 listopada

  Powracają popularne elementy personalizacji oparte na meksykańskim święcie, a z nimi nowiutki styl 2D Alebrije! Wybierajcie spośród różnych zestawów w kliencie gry i w Sklepie premium lub podejmijcie się specjalnych misji, które w nagrodę zapewniają nowy styl i naklejki!

 • Wierzchołek drzewa
  Od 5 listopada do 5 grudnia

  Skorzystajcie ze zniżek w kredytach, misji i ofert oraz dwóch odsłon Wierzchołka drzewa. Wspinajcie się wzdłuż linii amerykańskiego drzewa technologicznego do mocno uderzającego XT110E3 z tego kraju lub powiększcie swoją kolekcję o włoskie niszczyciele czołgów aż do XControcarro 3 Minotauro.

 • Dzień Rozejmu, Pamięci i Weterana

  Zaczyna się 10 listopada

  Za pomocą specjalnego garażu upamiętnijcie bohaterskich mężczyzn i kobiety, którzy walczyli w najkrwawszych konfliktach XX wieku. Wypełniajcie misje na emblematy, napisy i styl 2D „1918” i skorzystajcie z premii PD za pierwsze zwycięstwo dnia.

 • WCI (Międzynarodowe mistrzostwa World of Tanks)

  Od 24 listopada do 26 listopada

  Przedstawiciele Europy, obu Ameryk, regionu Azja i Pacyfik oraz Chin walczą o swoją regionalną dumę w bitwach 7 na 7. Będzie on transmitowany z dropami na oficjalnym kanale Twitch World of Tanks, gdzie będzie można kibicować swoim regionalnym reprezentantom: drużynie SMILE z Ameryki Północnej, a także drużynom HIT AND RUN oraz OPUR z Europy!

 • 3. odcinek Linii frontu

  Nadejdzie w listopadzie

  Linia frontu powraca na swoją ostatnią odsłonę w 2023 roku! Weźcie udział w epickich bitwach 30 na 30 i zdobądźcie najcenniejsze nagrody (w tym obligacje) w jednym z najbardziej ekscytujących trybów w World of Tanks. Śledźcie nasz portal, aby dowiedzieć się wszystkiego!

 • Wydarzenia na Dziękczynienie i Czarny Piątek

  Nadejdzie w listopadzie

  W ramach rozgrzewki przed zimowymi świętami pamiętajcie o specjalnych wydarzeniach na Dziękczynienie i Czarny Piątek. Misje, zniżki w grze i kursy wymiany PD, premie 5x PD, misje, zniżki, oferty na czołgi-cienie, dropy Twitch i o wiele więcej, zaczynając od 20 listopada i wkrótce potem!

 • Wydarzenie Zamiana

  Nadejdzie w listopadzie

  Nie przegapcie szansy na wymianę swoich pojazdów-weteranów na nowych rekrutów, oszczędzając przy tym mnóstwo złota na cenie zakupu. Wybierzcie jeden z pojazdów premium VI–VIII biorących udział w akcji, a połowa wartości w złocie starego pojazdu zostanie odjęta od ceny nowego. Więcej o wydarzeniu dowiedzcie się z poświęconego mu artykułu – znajdziecie tam listę pojazdów kwalifikujących się do wymiany!

Trwające wydarzenia

 • Ściągnijcie z powrotem znajomych

  Do 8 listopada

  Zaproście swoich starych towarzyszy boju z listy znajomych i ruszajcie na pole bitwy! Za pierwszego powracającego gracza otrzymacie nagrody, a wszyscy kolejni powracający znajomi mogą skorzystać z postępów Powrotu do akcji ze specjalnym trybem gry Rozgrzewka, zniżkami i innymi premiami. Wszyscy na tym zyskują!

 • Specjalna oferta Twitch Drops od września do listopada

  Do 13 listopada

  W Sklepie za żetony w grze kolejny raz pojawiły się nowe atrakcyjne nagrody! Zdobywajcie żetony, oglądając napakowane akcją streamy i wykonując powtarzalne misje weekendowe. Udajcie się do Sklepu za żetony, aby wybrać nagrody – w tym czołgi premium! Koniecznie wydajcie swoje żetony przed 20 listopada.

 • Prime Gaming: Odkrywca

  Do 30 listopada

  Ten pakiet poświęcony jest prawdziwym odkrywcom Północy! Dowódca Robert Nansen jest gotowy, by wyruszyć na kolejną przygodę, a Wy możecie go zwerbować dzięki najnowszemu pakietowi Odkrywca od Prime Gaming! Odbierzcie pakiet Odkrywca do 30 listopada, aby otrzymać tego doświadczonego podróżnika wraz z zestawem elementów personalizacji oraz 1 dniem konta premium WoT.

 • XII sezon Przepustki bitewnej

  Do 22 listopada

  W pełni wykorzystajcie ostatni sezon Przepustki bitewnej w 2023 roku, zanim skończy się on 22 listopada. Jeśli braliście udział w sezonie, będziecie mieli punkty przepustki bitewnej i żetony do wydania na cenne nagrody – ale nie zwlekajcie, bo na ich użycie macie czas tylko (odpowiednio) do 22 listopada i 20 grudnia!

 • Zasłużone nagrody 2022

  Do listopada 2023 roku

  Nie odebraliście swojej zasłużonej nagrody za 2022 rok? Znacie kogoś, kto nie logował się do gry przez jakiś czas? Pospieszcie się – nagroda wygasa w tym miesiącu! Nie przegapcie swojej szansy na zdobycie specjalnego prezentu, który będzie zależał od liczby spędzonych w grze lat!

  Możecie zostać nagrodzeni zestawem legendarnych pojazdów; wspaniałym stylem 2D, osobistym podręcznikiem szkoleniowym, specjalnymi odznakami, emblematami i naklejkami oraz innymi fajnymi przedmiotami!

Jeśli tęsknicie za intensywnymi bitwami na Linii frontu, jesteście gotowi skorzystać z atrakcyjnych ofert lub chcecie zgarnąć pokaźne nagrody w specjalnych misjach, listopad ma coś dla Was! Zaglądajcie na portal regularnie, by być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami.

Do boju!

ź: WoT

1.8 5 votes
Oceń wpis:
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
piotrek8585

wypad mi już z tą upainą!

Marek Łapiński

No i ni ma Polskiej Niepodległości 😅