oferty specjalne na grudzień

To ostatni Miesiąc w WoT w 2023 roku! 

Ale zanim wkroczymy w rok 2024, mamy grudzień – miesiąc pełen fantastycznych aktywności, epickich wydarzeń i mnóstwa fantów w Operacjach świątecznych i zimowym Automacie do gier, Twitch Drops, nowej Zasłużonej nagrodzie, 12 dniach Pancernych Świąt i nie tylko!

Zaznaczcie wszystko w kalendarzu i zaglądajcie na portal, gdzie znajdziecie ekscytujące wiadomości i fajne nadchodzące wydarzenia!

Pamiętajcie, że to nie jest kompletny przegląd i niektóre szczegóły mogą ulec zmianie.

Nadchodzące promocje i wydarzenia

Kalendarz adwentowy

Od 1 grudnia do 25 grudnia

Kalendarz adwentowy powraca w nowym formacie! Wydarzenie zawiera 25 nagród dziennych i obejmuje dodatkowe postępy zapewniające bonusowe prezenty. Po odebraniu 12 nagród z kalendarza adwentowego otrzymacie za darmo duże pudełko. Zgadza się – wszyscy mogą otrzymać darmowe duże pudełko!

SZCZEGÓŁY

Operacje świąteczne 2024

Od 1 grudnia do 8 stycznia

Najbardziej wyczekiwane wydarzenie roku! Operacje świąteczne 2024 przynoszą świąteczny nastrój i magiczne prezenty. Podkręćcie ma maksa ducha Świąt, wyciągając z dużych pudełek jeszcze więcej prezentów dla siebie i swoich znajomych! Oprócz gwarantowanego złota możecie w nich znaleźć nowe pojazdy premium, style 3D i jeszcze więcej.

SZCZEGÓŁY

Świąteczny Sklep za żetony

Od 1 grudnia do 8 stycznia

Cieszcie się naszymi specjalnymi kampaniami Twitch Drops i nagrodami ze Sklepu za żetony, oglądając swoich ulubionych twórców zawartości i oficjalne streamy. Po prostu zbierzcie jak najwięcej żetonów i wymieniajcie je na wybrane cenne nagrody, w tym te o tematyce świątecznej takie jak styl 3D Panzer Claus dla Pz.Kpfw. VII, a także pojazdy premium i nie tylko!

Wierzchołek drzewa

Od 5 grudnia do 5 stycznia

Skorzystajcie ze zniżek w kredytach, misji i ofert oraz dwóch odsłon Wierzchołka drzewa. Wspinajcie się po linii niemieckiego drzewa technologicznego do budzącego grozę XPz.Kpfw. VII z tej nacji lub powiększcie swoją kolekcję XUDES 15/16 aż do samego UDES 15/16. Możecie też zyskać ekskluzywny styl 3D dla każdego pojazdu w Sklepie w grze za złoto!

Wyścig EBR

7 grudnia

Uruchomić silniki! Zorganizowaliśmy wyścig pomiędzy naszymi twórcami zawartości z serwerów NA, EU i Azja, aby zobaczyć, kto jest najszybszy we francuskich, kołowych czołgach lekkich. Czy nasi kierowcy poradzą sobie z presją i pojadą szybko, czy wpadną w poślizg? Zaglądajcie na portal po więcej informacji o tym ekscytującym streamie na żywo!

Historyczny stream na żywo z Pancernych świąt

8 grudnia

Oglądajcie nasz tradycyjny historyczny stream na żywo z Pancernych Świąt wyprodukowany we współpracy z naszymi przyjaciółmi z The Tank Museum w Bovington! Wydarzenia prowadzone przez Richarda Cutlanda, Eekeeboo, i Nika Wynessa z The Tank Museum (z udziałem Nicholasa „Chieftaina” Morana oraz Cmdr_AF), zawierają niesamowite dropy, rozdawanie biletów VIP na Tankfest, świąteczną wycieczkę po The Tank Museum, szczegóły na temat naszego projektu odrestaurowania czołgu FV4005, ekskluzywne spojrzenie na muzea czołgów na całym świecie i o wiele więcej.

Międzyregionalny turniej 7 na 7 na koniec roku

9 grudnia i 10 grudnia

Oglądajcie pełen akcji międzynarodowy turniej, w którym sześć drużyn z całego świata zmierzy się na polu bitwy w epickim starciu o chwałę i fantastyczne nagrody. Dołączcie do nas na żywo, aby zobaczyć całą akcję zawierającą tajemniczy drop, który może Wam zapewnić nowiutki pojazd premium w garażu!

Zimowy Automat do gier

Od 22 grudnia do 24 grudnia i od 24 grudnia do 1 stycznia

Powracają tryby Śnieżki i Epoka lodowcowa Automatu do gier! Oba tryby są przeznaczone dla pojazdów VIII i X poziomu, a 1-poziomowe bitwy 15 na 15 toczą się na sześciu zaśnieżonych mapach ze zmienioną mechaniką. W trybie Śnieżki pociski wyglądają jak kulki śniegu i poruszają się po trajektoriach balistycznych. W Epoce lodowcowej chodzi o oddawanie precyzyjnych strzałów podczas dryftu na śliskim podłożu!

Trwające wydarzenia

Streamy z 12 dni Pancernych Świąt

Do 10 grudnia

Dołączcie do nas na żywo na oficjalnych kanałach Twich World of Tanks, aby wziąć udział w świąteczno-pancernych aktywnościach! Aby uzyskać pełne informacje na temat wszystkich ekscytujących turniejów, tajemniczych dropów Twitch pełnych fantastycznych niespodzianek i nie tylko, zapoznajcie się z naszym dedykowanym artykułem zawierającym kalendarz wydarzeń.

SZCZEGÓŁY

Prime Gaming: Trójstylowiec

Do 27 grudnia

W pakiecie Trójstylowiec od Prime Gaming znajdziecie trzy odważne style 2D inspirowane muzyką, sztuką i świętami. Sięgnijcie po nie wraz z 3 dniami konta premium WoT i innymi świetnymi przedmiotami przed 27 grudnia!

DO PAKIETU

Zasłużona nagroda 2024

Do listopada 2024

Czas przyjąć Zasłużoną nagrodę za lata służby – wyraz wdzięczności za niezachwiane oddanie dla gry, które co roku jest coraz mocniejsze. Nagroda jest dostępna od 30 listopada i różni się w zależności od tego, w którym roku dołączyliście do gry.

SZCZEGÓŁY

Zacznijcie czuć się świątecznie i cieszcie się wszystkim od Operacji świątecznych i dużych pudełek po zimowy Automat do gier i 12 dni Pancernych Świąt. Dołączcie do akcji i zaglądajcie na portal regularnie, by być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami!

ź: WoT

5 2 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze