Oferty na grudzień: 4 z 5

Przygotujcie się na kolejny tydzień fascynujących ofert grudnia z kompletem przyciągających uwagę zestawów dostępnych w grze za złoto. 

Każdy zestaw ma ekskluzywny styl 3D, który zapewni wyraźną poprawę wyglądu Waszych ulubionych pojazdów. I pamiętajcie, że nawet jeśli już macie taki pojazd, style można zdobyć oddzielnie!

Nasza propozycja na ten tydzień to śmiertelnie groźny VIIIShPTK-TVP 100, zwinny VIIIELC EVEN 90 i potężny VIIICaliban. Przygotujcie się na te powalające dodatki i bądźcie gotowi zostawić po sobie ślady na liniach frontu! Te świąteczne grudniowe oferty dają nową możliwość zdobycia za złoto rezerw osobistych o kredyty i misji 5× PD dla każdego pojazdu.

ShPTK-TVP 100
czechosłowacki niszczyciel czołgów VIII poziomu

 • Działo: 100 mm BS-3 X poziomu
 • Uszkodzenia na minutę: 2778 PW/min
 • Prędkość maksymalna: 55 km/h

ELC EVEN 90
francuski czołg lekki VIII poziomu

 • Uszkodzenia na minutę: 1131 PW
 • Prędkość maksymalna: 70 km/h
 • Czas celowania: 2,9 s

Caliban
brytyjski czołg ciężki VIII poziomu

 • Uszkodzenia: 850/600 PW
 • Uszkodzenia na minutę: 2040 PW/min
 • Kąt opuszczenia lufy: –10°

Oferty: ShPTK-TVP 100

Dostępne od 22 gru. o 10:00 (CET) do 29 gru. o 10:00 (CET)

Wejdźcie w posiadanie części historii World of Tanks, zdobywając dla ciebie pierwszy czechosłowacki niszczyciel czołgów wprowadzony do gry. VIIIShPTK-TVP 100 ma w pełni obrotową wieżę wyposażoną w działo X poziomu kal. 100 mm zdolne przebić 270 mm standardowymi pociskami PP i zadające imponujące 2778 punktów uszkodzeń na minutę. W połączeniu z szybkim czasem przeładowania 5,4 sekundy i prędkością maksymalną 55 km/h ten niszczyciel czołgów jest wprost stworzony do szybkiej taktyki „wyskocz i strzelaj”.

Wygląd pojazdu możecie poprawić ekskluzywnym stylem 3D Krótlowa nocy, dostępnym oddzielnie lub jako część zestawu.

1

+5 zdjęć

Oferta na ELC EVEN 90

Dostępne od 22 gru. o 10:00 (CET) do 29 gru. o 10:00 (CET)

VIIIELC EVEN 90 to coś więcej, niż tylko urocze maleństwo; ze swoim automatem ładującym na trzy pociski i dobrym opuszczeniem działa może nieźle dać się we znaki. Potrafi wystrzelić szybką serię, a potem z łatwością wycofać się ze strefy zagrożenia. Jego zgrabna i niewielka sylwetka daje wysoką wartość maskowania, a wspaniała mobilność i prędkość maksymalna 70 km/h oznacza, że możecie niepostrzeżenie śmigać od kryjówki do kryjówki. To dobry wybór, jeśli szukacie pojazdu do aktywnego i pasywnego zwiadu, który w odpowiednich rękach stanie się niemal niewidzialny.

2

+5 zdjęć

Oferty: Caliban

Dostępne od 22 gru. o 10:00 (CET) do 29 gru. o 10:00 (CET)

VIIICaliban to czołg ciężki z dwupociskowym systemem przeładowania i działem o mocnym uderzeniu. Może nie jest to najcelniejsze i najszybsze w przeładowaniu działo, ale za to bardzo dobrze radzi sobie w zadawaniu uszkodzeń. Standardowe pociski odłamkowo-burzące zadają cios 850 PW uszkodzeń alfa i mają 180 mm penetracji, a pociski przeciwpancerne zadają 600 PW uszkodzeń i mogą przebić 292 mm pancerza. Ten czołg wyróżnia się na liniach frontowych i świetnie wykorzystuje nierówny teren, dzięki możliwości opuszczenia lufy o 10 stopni.

3

+5 zdjęć

Wykorzystajcie te oferty dostępne w grze, by dodać śmiertelnie groźny pojazd do swojej kolekcji. Pamiętajcie, by wracać w każdy piątek po nowe kolekcje zestawów dostępne w grze za złoto!

ź: WoT

2 Odpowiedzi do “Oferty na grudzień: 4 z 5

 1. even90 i burak i tak sa w kazdej grze. Dla mnie to najbardziej wkurzajace czolgi, juz wole zeby czif i ebola byli w przeciwnej druzynie, serio.

 2. Będą jakieś zniżki na czołgi i wyposażenie?? Co roku były, a w tym tylko na premki premki premki

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.