Oferty, dropy i inne na Dzień Jedności Niemiec

Obchodźcie narodowe święto Niemiec, oglądając streamy na żywo swoich ulubionych niemieckich twórców zawartości.

Znajdziecie tam świetną akcję pancerną, wyjątkowe dropy Twitch oraz epickie wyzwanie od mailanda i mouzAkropata!

Oczywiście w Sklepie Premium również znajdziecie mnóstwo ofert w tematyce niemieckiej. Osiem szykownych stylów 3D dla Waszych ulubionych pojazdów oraz zestawy dla VIIIRheinmetall SkorpionVIIIE 75 TS i VIIIM48A2 Räumpanzer sprawią, że będziecie obchodzić ten dzień w dobrym stylu! Niektóre z unikalnych personalizacji są też dostępne w grze za złoto, więc przygotujcie się przed podjęciem misji Zjednoczenie Niemiec, dającej jeszcze więcej stylów!

Tło historyczne

Na skutek wydarzeń Drugiej Wojny Światowej Niemcy zostały podzielone – na część zachodnią i wschodnią – na okres prawie 40 lat. Ale w maju 1989 roku Węgry usunęły swój płot graniczny z Austrią, wycinając dziurę w Żelaznej Kurtynie, tej (nie do końca) wyimaginowanej ścianie, która oddzielała Europę od krajów Paktu Warszawskiego. Tysiące mieszkańców Niemiec Wschdnich wykorzystały tę możliwość, by opuścić swoje domy i uciec na Zachód.

Po tej masowej migracji i inspirowane rewolucjami w sąsiadujących krajach, takich jak Polska, protesty w Niemczech Wschodnich przybierały na sile, a ich mieszkańcy rozpoczęli nawoływać do zmian. W listopadzie tego roku upadł nawet Mur Berliński, być może najważniejszy symbol podzielonych Niemiec.

Źródło: Bundesarchiv, Bild 183-1990-1003-400 / Grimm, Peer / CC-BY-SA 3.0

Te wydarzenia, wraz z nieustannymi nawoływaniami o wolność doprowadziły w marcu 1990 roku do pierwszych wolnych wyborów w Niemieckiej Republice Demokratycznej. Przyszłość zarysowywała się coraz wyraźniej i negocjacje pomiędzy Wschodnimi i Zachodnimi Niemcami zakończyły się obietnicą zjednoczenia. Nie było to łatwe, ale ostatecznie 3 października 1990 r. Niemcy oficjalnie dokonały zjednoczenia i od tego czasu data ta wyznacza niemieckie święto narodowe.

Dropy Twitch

Dostępne od 3 paź. o 15:00 (CEST) do 4 paź. o 11:00 (CEST)

Aby uczcić Dzień Jedności Niemiec, dropy będą włączone na kanałach Twitch różnych niemieckojęzycznych twórców zawartości. Oglądajcie, by po dwie i pół godziny móc zdobyć pięć emblematów Flaga Niemiec oraz rezerwy osobiste i więcej fajnych przedmiotów.

Transmisje z włączonymi dropami

Gwarantowane zdobycze

Po 150 minutach:

 • 3 rezerwy osobiste: +50% PD bojowego przez godzinę
 • 3 rezerwy osobiste: +200% wolnych PD i PD załogi przez 1 godz.
 • 3 czekolady
 • 5 emblematów Flaga Niemiec
 • 5 misji: 5x PD za każde zwycięstwo

Wyzwanie od mailanda i mouzAkrobata

Dostępne od 3 paź. o 11:00 (CEST) do 5 paź. o 11:00 (CEST)

Dwóch popularnych niemieckich twórców zawartości prosi Was o pokazanie swoich umiejętności!

MailandmouzAkrobat zaprojektowali wyjątkowe wyzwanie na Dzień Jedności Niemiec ze złotem dla tych, którzy staną na wysokości zadania! Podejmijcie się wyzwania, ruszajcie do bitwy i zajmijcie miejsce na szczycie tabeli.

Wyzwanie mailanda i mouzAkrobata

Nagrody:

 • Miejsca 1–50: 1 000 złota
 • Miejsca 51–300: 600 złota

Wyzwanie:

 • Zdobyć maksymalną liczbę bazowych PD w serii 5 kolejnych bitew

Ograniczenia:

 • Tylko w niemieckich pojazdach VI–X poziomu.
 • Tylko w bitwach losowych
 • Tylko podczas gry solo (nie w plutonie)

Oferty na Dzień Jedności Niemiec

Dostępne od 2 paź. o 07:00 (CEST) do 9 paź. o 07:00 (CEST)

Rheinmetall Skorpion

Podobnie jak jego pajęczakowaty imiennik, VIIIRheinmetall Skorpion jest zwinnym i śmiertelnie groźnym drapieżnikiem zawsze gotowym do uderzenia na niczego niespodziewającą się ofiarę. Ten popularny niemiecki niszczyciel czołgów ma imponujące żądło zadające 490 PW uszkodzeń i mające duże wartości penetracji. Dzięki 2409 punktów uszkodzeń na minutę, wyjątkowej celności i 2,1 sekundowemu czasowi celowania Skorpion to śmiertelnie groźny snajper, który z łatwością zasadzi się na przeciwnika lub wesprze swoją drużynę z odległości.

Rheinmetall Skorpion ma też ekskluzywny styl 2D Panzerskorpion (dostępny też osobno), nadający mu dodatkowy gryzący wygląd.

rheinmetall

+5 zdjęć

E 75 TS

VIIIE 75 TS to potężny i mobilny niemiecki czołg ciężki dostępny z ekskluzywnym stylu 3D Kampfgruppe Becken. Pojazd ten rozwija prędkość maksymalną 45 km/h i dysponuje dobrym stosunkiem mocy do masy, więc jest jednym z najszybszych czołgów ciężkich na swoim poziomie. Wykorzystajcie wytrzymały pancerz przedni wieży, obierzcie kurs wprost na przeciwnika i staranujcie go. Możecie też użyć potężnego działa z 360 PW uszkodzeń alfa i doskonałą penetracją 227 mm, by zdejmować przeciwnika z bezpiecznej odległości.

Nie przegapcie możliwości zdobycia tego wszechstronnego wojownika, którym można grać zarówno agresywnie i gonić przeciwnika, jak i trzymać się z tyłu i wspierać sojuszników.e75

+5 zdjęć

M48A2 Räumpanzer

Wskoczcie do historycznego VIIIM48A2 Räumpanzer , wykorzystywanego przez jednostki inżynieryjne niemieckiej Bundeswehry do późnych lat 90. XX wieku i stawcie czoła przeciwnikom. Dzięki ochronnemu lemieszowi zamontowanemu z przodu kadłuba M48A5 Patton z X poziomu i dużej puli PW dacie wycisk przeciwnikom, przełamując ich kolejne linie obronne. Ten lemiesz nie jest tylko dla dekoracji, ale działa jak dodatkowy pancerz przeciwkumulacyjny, dając dodatkowe wsparcie przy trzymaniu pozycji – zwłaszcza przy ostrzale pociskami HEAT – lub przy przełamywaniu linii przeciwnika w potyczkach na krótkim dystansie.m48a2

Style 3D dla pojazdów niemieckich
Osiem przyciągających spojrzenia stylów 3D przekształci Wasze ulubione pojazdy niemieckie ze zwykłego „panzergrau” w niesłychane maszyny, które domagają się uwagi na polu bitwy.

Poznajcie dostępne oferty w Sklepie premium lub w grze za złoto i świętujcie Dzień Jedności Niemiec ze stylem!

style22

Misje Zjednoczenia Niemiec

Dostępne od 2 paź. o 07:00 (CEST) do 6 paź. o 07:00 (CEST)

Pokażcie swoje umiejętności (i nowe style) na pokładzie niemieckich pojazdów i podejmijcie się misji Zjednoczenia, dającej jeszcze więcej elementów personalizacji i miłe prezenty dla załogi.

Nagrody:

 • 6 emblematów Flaga Niemiec
 • 3 naklejki Niemiecka łopocząca flaga
 • 5 czekolad

Cele:

 • Rozegrać 5 bitew.
 • Znaleźć się w najlepszej 10 w swojej drużynie pod względem zdobytych bazowych PD.

Ograniczenia:

 • Tylko w bitwach losowych
 • Tylko w niemieckich pojazdach VI–X poziomu.
 • Raz na konto

Korzystajcie ze wszystkich atrakcji Niemieckiego Dnia Jedności i zbierzcie mnóstwo nagród w tematyce niemieckiej.

Do działa!

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze