oferta specjalna: weekend x5 za pierwsze zwycięstwo

Wasze zainteresowanie Trybem Klasycznym przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Pojawiło się więcej chętnych, niż mogliśmy obsłużyć w jednej chwili! Aby uniknąć długiego oczekiwania, sugerujemy spędzenie czasu raczej na normalnym serwerze gry.

 Aktywowaliśmy bonus x5 PD za zwycięstwo dnia od 30 marca od 13:00 do 1 kwietnia do 8:00 rano.

Uwaga: Dzisiaj mnożnik x5 nie będzie widoczny w garażu. Jeśli już zgarnęliście bonus x2 za pierwsze zwycięstwo, to po 13:00 otrzymacie dodatkowy bonus x5 za drugie zwycięstwo. Jutro, w niedzielę 31. zobaczycie jedynie mnożnik x5, tak jak zwykle w przypadku ofert x5.

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo jesteście podekscytowani by ponownie doświadczyć starej, dobrej rozgrywki w wersji 0.7.0 i szczerze przepraszamy za wszelkie problemy, jakie się pojawiły. WoT Klasyk okazał się wielkim sukcesem i dowodem na nostalgię, jaką odczuwa wielu graczy, podobnie jak my.


Dla tych, którzy nie logowali się do gry od 28 listopada 2018 mamy ważne przypomnienie o zasłużonej nagrodzie. Po zalogowaniu otrzymacie cały pakiet nagród, takich jak kredyty, obligacje, emblematy, medale, a nawet czołg T-50-2 dla weteranów, którzy zarejestrowali się 4 lata temu lub wcześniej!

0 0 votes
Oceń wpis:
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
_P_A_N_T_H_E_R_

Czy to działa tylko tym, którzy mają zainstalowany tryb klasyczny? o,O Bo grałem pluton z kumplem i jemu naliczało x5, a mi x2…

Kyzil

Mi też tylko x2, x5 się nie pojawiło po bitwie. Nie grałem w klasyka.

casotomia

Jak najbardziej działa. Trzeba zbić wcześniej x2 i przy kolejnym zwycięstwie zalicza x5