Oferta specjalna na Księżycowy Nowy Rok #3: E 75 TS

Wydarzenie Księżycowy Nowy Rok to uczczenie wiosny, nowych początków oraz szczęścia w Azji i na całym świecie.

W okresie od 20 stycznia o 6:00 CET do 1 lutego o 6:00 CET (UTC+1) witamy Rok Królika z dużym wydarzeniem w grze i serią obniżek odświeżanych co drugi dzień.

Cieszcie się tematycznym garażem, podejmijcie się misji obchodów Księżycowego Nowego Roku, skorzystajcie z mnóstwa zniżek i zbierzcie jak najwięcej księżycowych znaczków, aby wymienić je na takie nagrody, na jakie chcecie.

To wydarzenie to świetna okazja do hucznego wejścia w kolejny rok i dodania kilku nowych ulubionych pojazdów do garażu! Kolejna oferta tego roku to mobilny VIIIE 75 TS!

Wybierzcie swój zestaw!

Sklep premium:

Każdy wyróżniony pojazd występuje w dwóch zestawach w Sklepie premium – podstawowym z miejscem w garażu i załogą wyszkoloną w 100% oraz specjalnym ze zniżką na fanty w grze i księżycowymi znaczkami. Księżycowe znaczki to specjalna waluta do kupowania unikalnych przedmiotów w zakładce księżycowego wydarzenia w Zaopatrzeniu ostatniej granicy.

Sklep w grze:

Trzeci zestaw jest dostępny w Sklepie w grze za złoto. Oferta obejmuje pojazd i następujące unikalne elementy personalizacji:

Naklejki Nian Emblematy Rok Królika Napisy Rodzinne spotkanie

Księżycowy E 75 TS

Dostępny od 24 stycznia o 6:00 CET do 26 stycznia o 6:00 CET (UTC+1)

VIIIE 75 TS to potężny i mobilny niemiecki czołg ciężki dostępny z ekskluzywnym stylu 3D Kampfgruppe Becken. Pojazd ten rozwija prędkość maksymalną 45 km/h i dysponuje dobrym stosunkiem mocy do masy, więc jest jednym z najszybszych czołgów ciężkich na swoim poziomie. Wykorzystajcie wytrzymały pancerz przedni wieży, weźcie kurs wprost na przeciwnika i staranujcie go. Możecie też utrzymywać dystans i zdejmować przeciwników działem o doskonałej penetracji 227 mm, które osiąga powalające 360 punktów uszkodzeń alfa. Ogólnie E 75 TS to wszechstronny i bardzo groźny wojownik, którym można grać agresywnie i ścigać przeciwnika, lub trzymać się z tyłu i wspierać sojuszników.

E 75 TS za 139,56 PLN

E 75 TS Lunar za 206,81 PLN

 • VIIIE 75 TS
 • Załoga wyszkolona w 100%
 • Miejsce w garażu
 • Złoto: 3000
 • Styl 3D: Kampfgruppe Becken
 • 15×Rezerwa osobista: +300% do wolnych PD i PD załogi zdobytych w bitwie na 1 godz.
 • 15×Rezerwa osobista: +100% do doświadczenia zdobywanego w bitwie na 1 godz.
 • 15×Misja: 5x PD dla E 75 TS
 • 750×Znaczek księżycowy

+5 zdjęć

Księżycowe oferty w grze za złoto

Dostępne od 24 stycznia o 6:00 CET do 26 stycznia o 6:00 CET (UTC+1)

Cieszcie się świątecznym nastrojem noworocznym z ekskluzywnym zestawem w grze, który zawiera VIIIE 75 TS z efektownymi elementami personalizacji:

ZESTAW: ZAWARTOŚĆ ZESTAWU: CENA:

Odświętny E 75 TS

 • VIIIE 75 TS
 • 1miejsce w garażu
 • Załogawyszkolona w100%
 • 6naklejek Nian
 • 6emblematów Rok Królika
 • 6napisów Zjazd rodzinny
11 260 złota 

Łapcie dodatkowe księżycowe znaczki

Misje z okazji Księżycowych obchodów

Szukacie więcej sposobów na zdobycie księżycowych znaczków? Wypełniajcie dzienne misje Obchodów Księżycowego Nowego Roku! Zbierajcie specjalną walutę i używajcie jej w sklepie ostatniej granicy z księżycowym zaopatrzeniem w grze, aby kupować elementy personalizacji, premie 5× PD, rezerwy osobiste, a nawet VIIType 62!

Księżycowe skrzynie

Znaczki znajdują się też w pięciu różnych księżycowych skrzyniach dostępnych w Sklepie premium. Każda skrzynia zawiera księżycowe znaczki do sklepu w grze, mnóstwo rezerw osobistych i kamuflaż inspirowany pięcioma żywiołami.

Przeczytajcie przewodnik po wydarzeniu, w którym znajdziecie więcej szczegółów dotyczących skrzyń, misji, zniżek i nie tylko!

WYDARZENIE KSIĘŻYCOWY NOWY ROK

Pamiętajcie, aby wrócić ponownie po kolejne oferty!

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze