oferta specjalna: dajcie swojej załodze jeszcze więcej

Wszyscy wiemy, jak ważna jest dobrze wyszkolona załoga.

To załoganci są sercem czołgu i podtrzymują go przy życiu, kiedy pula PW się kurczy. Z tego powodu stworzyliśmy misję, która przemieni Waszych żółtodziobów w ekspertów. Wykorzystajcie tę okazję od 23 marca, 06:00 CET do 27 marca, 06:00 CET (UTC+1) i przywróćcie ich do formy.

Dodatkowe doświadczenie załogi!

Nagrody

 •  3x PD załogi za bitwę

Cele

 • Być w pierwszej 10 swojej drużyny pod względem zdobytych bazowych PD

Ograniczenia

 • Tylko w bitwach losowych, bitwach o twierdzę i bitwach na mapie globalnej
 • Tylko w pojazdach poziomów IV–X
 • Należy uprzednio wykorzystać bonus „Pierwsze zwycięstwo dnia”
 • Można powtarzać

10 Odpowiedzi do “oferta specjalna: dajcie swojej załodze jeszcze więcej

  1. WG ostatnio zmierza do uproszczenia „zasad” gry, więc spodziewam się czegoś podobnego. Np. załoganci (oprócz dowódcy) bez konkretnych specjalizacji z możliwością przeszkolenia za kredyty na dowolną funkcję inną niż dowódca. Rewolucji raczej nie będzie, ale mogę się mylić.

  1. Też na to czekam i liczę, że dadzą taką opcję iż raz wyszlolona załoga w danym czołgu nie będzie musiała być po przeniesieniu i szkoleniu ponownie uczona jak wrócić na stare śmieci, oraz że przyśpieszą szkolenie perków bo raz jak chciałem zobaczyć ile książek trzeba aby wyszkolić w załodze 2-3 perki to aż mi się odechciało zużywać tych podręczników i stwierdziłem, że lepiej z nimi poczekać na zmiany.

 1. Chyba jesteście kompletnie niezainteresowani tematem, bo info o zmianach załogi już było na forum. Ma być jeden dowódca tylko ze skillami. Będzie on przerzucany między pojazdami, a załoga zlikwidowana w takiej formie w jakiej jest teraz.

 2. Ale co to wnosi do tematu ponownego szkolenia załogi do czołg i w którym wcześniej działała? Czy też do ilości pd wymaganych na kolejną umiejętność? Twój komentarz jest jak najbardziej poprawny jeżeli chodzi o treść ale mało związany z poprzednimi i nikt tu nie pisał czegoś co by wymagało sprostowania jakiego tu udzieliłeś ;)

 3. A kiedy wprowadzą uniwersalnego dowódcę? No wiecie noobki, takiego który będzie obsługiwał kwadraty i kołowce z ciężarami jednocześnie? Próg wejścia towarzyszu Overlord czy raczej równia pochyła aby przychylić nieba niedojdą umysłowym i paralitykom manualnym.

Dodaj komentarz