oferta: gotowy na wyzwanie?

Gotowy na wyzwanie? Do Twojego konta właśnie dodano specjalny czołg wypożyczony na 1 bitwę, 50TP prototyp
Zabierz go na przejażdżkę, a jeśli wykażesz się szczególnymi umiejętnościami, zajmując w swojej drużynie 1. miejsce pod względem zdobytych bazowych PD (niezależnie od tego, czy wygrasz, czy przegrasz), otrzymasz czołg premium 50TP wraz z jego specjalnym stylem Uskrzydlony Husarz za darmo!

50771291 2030170803687157 4606934294244360192 N

Oferta jest rozsyłana do losowych graczy.

TY SawCool

24 Odpowiedzi do “oferta: gotowy na wyzwanie?

  1. Pewnie wrzucają ją tylko graczom z odpowiednio niską oceną osobistą. Wiadomo, że unicumy mają ogromne szanse na wbicie top exp, natomiast słaby gracz – chyba tylko cudem, zwłaszcza gdy rzuci go na X.

   1. Pierwszą bitwę masz na topce o ile na serwerze jest sporo osób i nie trzeba czekać, w innym przypadku może rzucić na IX a nawet z X. Nie warto tego wyzwania robić w nocy.

    Czołg dostajemy z załogą 100%, po wykonaniu wyzwania dostajemy drugą załogę również wyszkoloną na 100% oraz jedną misję na exp x5.

    1. Pierwsza bitwa czołgiem jest z preferencyjnym MM, tj. jest to toptier. Chyba że zagra się w plutonie, to wówczas zasada nie działa.

    2. Słabszych graczy jest na serwerze bardzo dużo, więc nie każdy się załapie. Na pewno nie rzucą tych misji w zbyt dużej ilości, bo WG byłoby stratne. A jak wiadomo hojność nimi nigdy nie kierowała. Zresztą już w zeszłym roku pojawiały się misje dla tylko dla wąskiej grupki graczy, w których można było zdobyć konto premium czy nawet tą premkę VK 45.03. Musiałoby się zgłosić kilka osób, które dostały tą misję i wtedy można by ocenić jak była rozdawana. Być może WG kierowało się innym kryterium przy wyborze szczęśliwców. Tego nie wiadomo.

  1. gratulacje, czolg jest na prawde spoko, kupilem swoj za goldy, jak byl w kalendarzu i powiem, ze bardzo mi sie podoba, mam nadzieje, ze bedzie ci sluzyl

   1. Też po paru bitwach uważam że jest fajny. Tylko te losowania z X. na 10 bitew 7 było z Xtierem. Ale nie narzekam, bo i tak będzie jeździł tylko na twierdzach jako zarabiaczka 🙂
    Ps a swoja droga to bardzo dziwne że dostałem ten czołg. Nie rozegrałem do wczoraj żadnej bitwy polskim pojazdem. Może to była zachęta, jeśli tak to czekam na misje z włoska premką 🙂

 1. A mnie najbardziej ciekawi, co jest celem dla WG przy tworzeniu tej oferty.

  Przyciągnąć graczy? Raczej nie, bo ci co przestali grać lub mają przerwę pewnie nie śledzą skrzynki pocztowej i/lub klienta, także ofertę by przegapili.
  Zachęcić ludzi do wydania kasy na premkę lub czołguś? Też nie, bo jak im bitwa nie siądzie to machną ręką (gupia gra RNG ustawione itp.) a jak im bitwa siądzie to właśnie dostali darmowy czołg więc nie ma co wydawać kasiorki.

  Może testują jakieś nowe funkcje w swoim systemie lub badają grunt/zainteresowanie tego typu formą promocji?

  1. Ja widzę to z tej strony. Załóżmy, że masz grającego kolegę i oboje nie macie tego czołgu. On dostaje ofertę, Ty nie. On zdobywa ten pojazd, gra nim i mówi, że jest fajny itd, itp. Po jakimś czasie skusisz się i kupujesz ten czołg. Oczywiście można założyć, że oboje dostaniecie taką ofertę, ale tylko jeden z was wygrywa pojazd. Dalej schemat podobny.

   1. @FiveMen
    To może zadziałać zupełnie odwrotnie – ten kto nie dostał tej „promocji” może się czuć pokrzywdzony i potraktowany jako klient gorszego sortu. Co zresztą widać, ilekroć WG robi tego typu akcje – jest mnóstwo niezadowolonych osób (bo ktoś nie dostał super zniżki, bo ktoś dostał gorszy kupon lub żaden itd).

    Imho ta forma promocji jest chybiona, ale prawdę może znać tylko WG.

    1. Skoro taka osoba czuje się pokrzywdzona, ale ma okazję kupić ten pojazd w przyszłości, to dlaczego ma tego nie zrobić? Zresztą na codzień jest dużo takich „pokrzywdzonych” osób, a premki itd. kupują nadal. Zresztą nigdy nie zadowolisz wszystkich na raz (patrz: akcja z T-50-2).

 2. Po raz kolejny jebane wg pokazuje ze wszyscy gracze są równi, jak zawsze są równi i równiejsi. Jebać tą zjebaną firmę.

  1. o co Ci chodzi? oferta wysłana do losowych graczy więc jacy równi i równiejsi? jaki masz dowód że czerwone pomidorowe zera dostały takie wyzwanie a fioletowi nie> Albo odwrotnie. Chociaż po co wysyłac do botów jak i tak robią 300 dmg na bitwe takie wyzwanie co jest nierealne że je wykonają.

 3. Ja nic nie dostałem takiego 😛 Ciekawe czy jest to zależne od osiągnięć (wn8 itd.)?

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.