nowe premki wraz z statystykami

IS-5, ulepszony M4, ISU-122S „Berlin”, IS-2 „Berlin”, Cromwell „Berlin” i „Rudy”. Ostatnie cztery będą w sprzedaży od 1 maja.

IS-5:

Ulepszony M4:

ISU-122S:

IS-2:

Rudy:

Cromwell:

Od 1 maja na rosyjskim serwerze będzie można zakupić następujące paczki (na pozostałych prawdopodobnie również):

– ISU-122S za 19 dolarów
– IS-2 – 21 dolarów
– T-34/85 „Rudy” za 14,2 dolarów
– wszystkie trzy + 2 tygodnie premium za 54 dolarów

Wersja premium Cromwella będzie natomiast dostępna tylko na europejskim i amerykańskim serwerze za 15 dolarów. Wszystkie sprzedawane wyżej czołgi będą posiadać specjalne załogi z „zerowym” perkiem w stylu BIA, poza tym będą mieć ograniczony MM.
IS-5 jak wiemy będzie nagrodą za CW, a losu ulepszonego Shermana póki co nie znamy.

źródło: SR

52 Odpowiedzi do “nowe premki wraz z statystykami

 1. Fajnie, że dają czołgi z BiA, ale zastanawia mnie czemu ograniczają im MM… 144 peny na Rudym + lepszy MM nie jest fair w stosunku do drzewkowego odpowiednika o tych samych parametrach. To samo tyczy się pozostałych (ISU-122, Cormwell i IS-2). Skok na kasę?

  @edit
  I ciekawi mnie, czy czołgi owe będą, oprócz lepszego szkolenia załogi, zawierać jakieś bonusy do zarabianych kredytów. Wtedy można by było nad Rudym pomyśleć.

  1. @edit nr_2 Może niekoniecznie te same parametry, a bardzo zbliżone. Jako odnośnie traktuję tu również T-34-85M, który niby był twardszy, ale oberwał sporo po mobilności i jeszcze mocniej po dziale, a nie ma w żaden sposób ograniczonego MM.

   1. Nie, pisze się „poza”. A czołg premium różni się tym od tego z drzewka, że (w 95% przypadków) jest słabszy niż ten z drzewka. A ja tylko zestawiam dostępne dane – Rudy na obrazku to T-34-85M z topową armatą z T-34-85, czyli lepszy czołg niż obecna premka, która nie ma ograniczonego matchmakingu. Wnioski nasuwają się same. Ponadto tu wyrośnie mi kaktus, jeśli będzie kosztował 50 złotych, każda stara szóstka w sklepie kosztuje więcej, a tu dostaniemy jeszcze na pewno 1000k golda i parę „gratisów” w zestawie.

    1. Nie wiem o co macie ten ból dupy? O to ze rudy będzie przyjemna grywalną premką (nie tak jak fury), czy jest to czysta zawiść, bo już wiecie że nie będziecie mogli go posiąść (braki w $)?

    2. Ale jaki ból dupy? Tłumaczę tylko trzy rzeczy: na 100% czołg nie będzie kosztował 14 dolanów, na 99% nie będzie miał preferencyjnego MM i na 80% nie będzie miał 144 penetracji – w każdym innym przypadku WG wyj*bałoby bez mydła właścicieli T-34-85M. Tymczasem tutaj takie podniecenie jakby serb golda rozrzucał pod nogi ;p

 2. Primo to miało nie być już czołgów premium z ograniczonym MM.
  Następnie te pojazdy niewiele różnią się od tych z drzewka, taki Rudy:
  – słabszy silnik
  – ale lepsze opory gruntu
  – więcej pocisków
  – no i trochę inaczej wygląda

  1. Widzę, że duża ilość osób napaliła się na Rudzielca. DabljuDżi to przewidziało, więc mogę się założyć, że wrzucą go do jakiejś paczki z geldem bądź premką za minimum 120 zł. Moi drodzy, sami zobaczycie. Szaleństwo, te pozytywne, przerodzi się w nienawiść, bo przecież „polski” (tfu, radziecka stal) czołg jest taki drogi. Zdziwicie się, i to bardzo.

 3. Nie ma się co napalać. Niektóre z tych maszyn mają „podejrzane” statystyki na screenach, dla przykładu:

  1. T-34-85 Rudy jest rzekomo uzbrojony w armatę 85mm S-53, ona powinna mieć 120mm penetracji a nie 144

  2. Cromwell „Berlin” ma na wyposażeniu armatę 75mm mk V a to jest to dokładnie to samo co armata w….Excelsiorze na V tierze

  Nic dziwnego zatem, jeśli te czołgi otrzymają ograniczony MM.

  1. Też mi coś nie pasi z tym działem. W tytule VI-tierowe S-53, a charakterystyka od VII-tierowego D5T85BM. I jeszcze ograniczony MM. Trochę za pięknie brzmi, żeby było realne. Jeśli miałaby to być prawda, to Rudzik będzie wart każdej ceny :lol:
   Z Cromką jest to samo – niby działo Mk.V, a charakterystyka od Vickers HV. Czyżby WG po cwaniacku podało zawyżone dane licząc na to, że gimba tak się nakręci, że kupi „czołga w worku” nie patrząc mu w lufę? :twisted:

  1. Zwróciłeś uwagę na istotny fakt – nazwy dział. Coś śmierdzi mi tu lipą. Może to celowe zagranie? Wielu teraz się napali, a kiedy wprowadzą, to okaże się, że nie mają tych parametrów co tutaj pisze, a inne (gorsze). Wielu z tych ludzi nie sprawdzi parametrów i miast kupić OP czołg, kupi łajno pokroju T-34-85M. WG w tym momencie ma czyste ręce, bo to nie oni te informacje opublikowali na tej stronie.

    1. I tak trzymać. Szkoda marnować kasy na wirtualne piksele należące do firmy, której przyszłość coraz bardziej staje się wątpliwa. Początkowo też niosłem się z zamiarem kupna (bo w końcu to „Rudy”), ale myśl ta tak szybko odeszła, jak nadeszła. Wolę kupić model do złożenia, napracować i mieć swoje Rudego. Swojego, który pozostanie ze mną na zawsze (chyba, że klej puści, ale co za problem wtedy złożyć ponownie, nawet na kropelce :P ).

   1. A ja wole kupić te „piksele”, a tak właściwie to frajdę z grania nimi. Kupię model, skleję i co? i będzie stał i się kurzył, a kupując te „piksele” będę nimi mógł codziennie zagrać parę bitew, najlepiej z kumplami w plutonie i wtedy będę miał zabawę ;)

    Co do dział to rzeczywiście jest coś tu nie tak, ale nawet Rudy z tym słabszym działkiem i ograniczonym MM będzie spokojnie dawał sobie radę, szczególnie że na goldzie ma już peny 167, co umożliwia przebicie każdego napotkanego czołgu :)

Dodaj komentarz