nowe ikony czołgów…

… prosto z supertestu.

AMR-35

france-AMR_35

Francuski czołg lekki, niezbyt udany.

E-10

germany-G47_E10

Opis WG:

Projekt lekkiego niszczyciela czołgów o masie ~12 ton. Był dość innowacyjny, gdyż zastosowano w nim mechanizm regulowania prześwitu, dzięki czemu pojazd mógł zmniejszyć swą wysokość z 1760 do 1400 mm. Zakładano użycie silnika Maybach HL 100A lub Argus. Projekt został porzucony na korzyść Jagdpanzer’a 38(t).

Neubaufahrzeug

germany-NbFz

Jedna z pierwszych konstrukcji Niemców.

T88 HMC

usa-A59_T88

Nic niezwykłego, po prostu zwykły Hellcat z haubicą kalibru 105 mm. Pojazd ten na 99% znajdzie się w grze jako SPG, gdyż był pojazdem artyleryjskim w rzeczywistości.

Zdobyczny amerykański Chi-Ri

usa-Chi_Ri

Chi-Ri zdobyty przez Amerykanów.

M4A2 Sherman (USA)

usa-M4A2_USMC

Sherman z silnikiem Diesel’a. Ta wersja była głównie eksportowana do Europy w ramach Lend-Lease.

Zdobyczny amerykański Shinhoto Chi-Ha

usa-Shinhoto_Chi-Ha

Kolejny zdobyczny czołg japoński… Tylko dlaczego mam wrażenie, że ma wieżę obróconą do tyłu?

M18 “Super Hellcat”

usa-SuperHellcat

Prototyp, będący połączeniem kadłuba Hellcat’a z wieżą i działem M36 Jackson. W zasadzie ten pojazd już znajduje się w grze w postaci wymaksowanego Hellcat’a. Być może zostanie jakimś czołgiem premium.

T3 HMC

usa-T3

To coś jest protoplastą T18.

GAZ-75

ussr-GAZ75

Prototyp będący swego rodzaju sowiecką odpowiedzią na Jagdpanzer’a 38(t).

IT-45

ussr-IT45

Ten czołg podobnie jak Gaz-75 był próbą stworzenia sowieckiego „Hetzer’a”. Projekt zakładał niski koszt produkcji masowej. Opis WG:

Projekt lekkiego niszczyciela czołgów bazującego na podwoziu T-60 i T-70. Wstępne projekt sporządzono w lecie 1942 roku. W następnym roku projekt został porzucony ze względu na problemy z produkcją silników oraz fakt, iż planowane działo było już zbyt słabe na ówczesne warunki.

RBT-5

ussr-RBT-5

Artyleria rakietowa w WoT? Kto wie… Pytanie tylko czy to nie czasem zwykły żart programistów.

T-46-5

ussr-T-46-5

Rozwój projektu czołgu T-46.

ZIS-30

ussr-ZIS30

ZIS-30 to improwizowany niszczyciel czołgów – na podwoziu traktora artyleryjskiego T-20 Komsolec zamontowano działo 57 mm ZIS-2. Co ciekawe został zapowiedziany przez WG już dość dawno, ale do dziś nie ujrzał światła dziennego.

Ale pytanie brzmi – co z tego, że ktoś znalazł jakieś ikonki? Ano to, że to wyraźny dowód, że WG już ma wymodelowane te czołgi (W końcu z czegoś miniaturkę musieli zrobić). Ciekawe kiedy je ujrzymy na polu bitwy =)

A co na temat tych „przecieków” sądzi Storm?

“Wrzucili do sieci stertę starych śmieci, która została zrobiona już dawno temu i zapomniana, bądź też niezaimplementowana do gry z różnych powodów.”

Poza tym Storm wrzucił jeszcze tą ikonkę:

Storm powiedział, że ta potężna maszyna nazywa się Agrimotor – był on kiedyś pojazdem testowym (jakieś 4 lata temu) i teraz jedyne, co po nim zostało, to ta miniaturka. Poza tym developer dodał, że E-10 na pewno zostanie wprowadzony z możliwością regulacji zawieszenia, oraz że historycznie E-25 nie posiadał takiego rozwiązania technologicznego.

źródło: FTR

 

23 Odpowiedzi do “nowe ikony czołgów…

      1. Dodaj do tego sturmtigera skupianie celownika z KV-2 i splash z T92. Chociaż samym splashem by już zabijał :)

        btw, widać że jakiś koneser E-25 dał już minusa, pewnie jakbyś miał możliwość to lufę do syta mógłbyś wylizać, tak zachwalasz ten zjebany czołg

Dodaj komentarz