nowe działa SPG – ujawnione

AMX 105 AM mle. 47
Bat.Chatillon 155 55
GW Elefant
GW Mk.VI(e)
Pz.Sfl.IVb
M44
M53-M55
SU-122А
SU-14-1

LINK: nowe działa SPG – podsumowanie

BTW nie wiem czy zauważyliście, ale są 3 nowe arty niemieckie, a w świetle niedawnych plotek o GW Panterze…
Chociaż być może jedna z nich to arta premium, najprawdopodobniej GW Mk.VI(e).

Poza tym jeśli przyjrzycie się SU-122A możecie zobaczyć nową mapę, nowe (stare) bagna?!
 

12 Odpowiedzi do “nowe działa SPG – ujawnione

  1. „m53/55” jak i „AMX 105 AM mle. 47” nie posiadaj jeszcze tekstury, przecież widać to gołym okiem. Licze że z tym GW Elephant’em na IX tierem to jakaś ściema, aktualnie zacząłem sobie GW Tiger’a z myślą ze to on trafi na IX tier a tu takie niemile zaskoczenie :(

 1. Wygląda na to, że nowe arty wstawią na tiery V i IX, natomiast obecne V, VI, VII będą na tierze +1, a VIII przejdzie na X.
  Zgadzałaby się wtedy cena obecna z przyszłą, bonus wzrostu wartości (~3,5 -> 6,1 mln credits) tylko dla posiadaczy obecnego XIII tieru SPG.
  U niemców ten GW mk faktycznie wygląda na IV tierowy prem SPG.
  GW typ E X tier.
  GW elefant IX tier.
  GW tiger z 17cm armatka na VIII tierze.
  GW Panther VII.
  Hummel VI.
  Pz.Sfl.IVb V.

  Ale pożyjemy, zobaczymy.

  1. W zamian pewnie otrzymasz mniej expa potrzebnego do wyexpienia kolejnego tieru ;).
   Gdzieś czytałem, że w SPG nie będzie już innych dział do wyboru.
   Interesujący jest jeszcze SU-14-1.
   Wygląda na to, że wyląduje gdzieś w okolicach VI-VIII tier, natomiast oba obecne obiekty powędrują +2 tiery. ZSRR zawsze musi mieć lepiej :)

   Ok. Koniec gdybania… ;)

 2. WG moglo by zrobic jakis wyjatek i poinformowac ludzi jak beda wygladaly nowe drzewka art aby mozna bylo w miare mozliwosci cos doexpic a nie na tydzien przed dostaniemy info a wtedy bedzie troche za pozno na wyexpienie danej linni.

  1. Ja nie czekam na obwieszczenia tylko expie artę na pałę (w końcu od nadmiaru art w garażu nic mi sie nie stanie). Wyexpiłem już ob.212., teraz tylko zbieram kredki na wykup i będziemy jechać dalej. W sumie mam te 130k free expa, brakujące 200 przez te trzy miechy wyexpię.

   Tak swoją drogą, jakby mieli zabrać S-51 jej topową fifawkę to by się ludziska trochę rozeźlili, a dać tego potwora poniżej VIII tieru to też trochę nie halo.

 3. Ta GW Mk4 to wyglada jak by na podwoziu wikersa było. Czyżby gold tank?
  Reszta wyglada znosnie lub fajnie, tylko jak to tierowo ustawią?
  Wiem że tu pisano że franca ma być T9, lecz z oznaczeń wypadało by T10. Zasrańce znowu pewnie dostaną T7 i T8, bo po kiego maja miec tak jak inne nacje? Usrańce nijaklie ja większośc ich maszynek. Germańce przy okazji dostana pewnie nerfa na guwno Tigerze; zabrane 210mm lufka.

 4. Takie teoretyczne pytanie odnośnie art i kompani. Skoro w kadrowej maksymalny tier arty to 8 to po patchu będzie to tier 10, więc analogicznie na kompaniach mistrzowskich będzie to tier 8. Zatem pytanie, czy GWP przeskoczy na tier 8, czy na mistrzowskich będzie nowy niemiecki spg? To samo tyczy się seniorskich tier 6 arty max, więc możliwe że będzie to Hummel.

Dodaj komentarz