newsletter: zwiększ swój potencjał bojowy

Wskazówki wprost od WG 😉


Dowiedz się, jak zapewnić sobie większe szanse na zwycięstwo.

Wskazowka

1. UZBRÓJ SIĘ PO ZĘBY
Już przed rozpoczęciem bitwy możesz zwiększyć swoje szanse na przetrwanie i zwycięstwo. Wyposaż swój pojazd w ulepszenia i materiały eksploatacyjne, by zwiększyć swoją efektywność na polu bitwy.

2. PRZYGOTOWANIE PODCZAS ODLICZANIA
Bycie w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie może bardzo wpłynąć na rezultat bitwy. Podczas odliczania do bitwy przejrzyj składy obydwóch drużyn. Wybierz flankę, na której przydasz się najbardziej.

3. IDŹ Z FALĄ
Regularne sprawdzanie minimapy jest ważne, by śledzić sytuację na polu bitwy. Jedna z flank zawiodła i wróg rusza na Twoją bazę? Wyprzedź go i zajmij pozycje obronne.

4. NIE OSŁANIAJ FLANKI W POJEDYNKĘ
Czy Twoja drużyna ruszyła na drugi koniec mapy? Nie bądź męczennikiem. Zamiast tego wykorzystaj daną sytuację jak najlepiej. Dołącz do swojej drużyny lub zajmij pozycje obronne, które pozwolą Ci zapewnić więcej czasu dla Twojej drużyny.

5. GRAJ W PLUTONIE
Granie z dwoma partnerami otwiera wiele możliwości taktycznych. Nacierajcie razem, brońcie razem lub rozdzielcie się, by osłaniać więcej gruntu. Grajcie jako drużyna i odmieńcie losy bitwy!

Jesteś gotów położyć wszystko na szali zwycięstwa?
Zaloguj się do gry i rozgrom swoich przeciwników.

0 0 votes
Oceń wpis:
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Ten_warrior_

mam takie wrażenie, że niektórzy są taktycznymi botami z wyboru. czyli „mam wyebane na wszystko, jadę sobie tam gdzie mam ochotę i robię to na co mam ochotę, choćby to było bezczynne stanie w jednym miejscu całą bitwę”

piotrek8585

dlatego jestem za tym aby MM był brany pod wn8

Ten_warrior_

kolorek nie zawsze pokrywa się z umiejętnościami taktycznymi / grą zespołową.
Z resztą dobrze było to widać na rankingówkach, niby same dobre grajki, a debil jeden z drugim uciekają przy rushu przeciwnej drużyny, mimo, że strata zrushowanych czołgów oznacza efekt domina i automatyczną przegraną.
Nie zależnie czy bot czy nie, czasem gdy trzeba się bronić to jedzie sobie yolo i wtedy nie wiem, czy takiego supportować, czy siedzieć na dobrej pozycji obronnej. Czasem stoi taki za rogiem i mimo, że team dramatycznie potrzebuje wsparcia to on dupska nie ruszy itp…

FiveMen

Graj w plutonie i zostań mięsem armatnim na dole w każdej bitwie. Pozdrawiam VIII tiery, mamę oraz tatę.