Naprzód, Brytanio!

Zagraj nowymi brytyjskimi kołowymi czołgami średnimi i zdobądź tematyczne znaczki z motywami wydarzenia! Wymień je na nagrody w sklepie wydarzenia w grze. Zgarnij brytyjskie znaczki za misje, sprawdzając codziennie interaktywną mapę oraz poprzez dropy Twitch. Wymień je potem na nagrody w sklepie wydarzenia w grze.

Dostępne od 18 do 25 września, 2023.

Droga do dziennych nagród

Interaktywna grafika na oficjalnej stronie wydarzenia

Jak to działa

  1. Zbieraj brytyjskie znaczki, wykonując misje i wymieniaj je na nagrody w dedykowanym sklepie w grze.
  2. Wydarzenie ma siedem celów, a najnowszy jest odkrywany codziennie o 07:00 CEST (UTC+2). Odwiedzaj stronę codziennie, kliknij nowy pojazd i odbierz darmowy brytyjski znaczek.
  3. W trakcie wydarzenia dostępnych jest siedem dziennych misji. Ukończenie każdej z nich nagrodzi Cię brytyjskimi znaczkami lub innymi przedmiotami. Dostępne są także dwie misje bonusowe, przeznaczone wyłącznie dla brytyjskich pojazdów kołowych.
  4. Zdobądź dodatkowe brytyjskie znaczki z Twitch Drops, oglądając swoich ulubionych streamerów od 22 września o 15:00 CEST do 25 września o 15:00 CEST (UTC+2)!
  5. Mapa z pojazdami jest aktualizowana od 18 do 25 września. Misje bojowe są dostępne od 18 do 25 września. Sklep wydarzenia w grze jest czynny od 18 września do 2 października.

Wymień brytyjskie znaczki na cenne przedmioty

Znajdź sklep wydarzenia w grze w dziale Zaopatrzenie Ostatniej granicy w Magazynie

ads

Misje wydarzenia

1

2

3

4

5

6

7

Misje dodatkowe

8

9

Pakiety ze sklepu premium

Kup specjalny pakiet zawierający brytyjskie znaczki…

Przejdź do sklepu premium

Potrzebujesz więcej brytyjskich znaczków?

Można uzupełniać kolekcję swoich brytyjskich znaczków poprzez oglądanie streamów na żywo i poprzez zbieranie dropów Twitch.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o brytyjskich kołowcach?

Brytyjskie pojazdy kołowe grają ważną rolę w historii walk pancernych. Dowiedz się dlaczego dzięki specjalnej retrospekcji.
ź: WoT
1 1 vote
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze