Najważniejsze w Operacjach świątecznych

5 wskazówek, jak zdobyć najbardziej soczyste nagrody.

Operacje świąteczne 2024 z charyzmatycznym Vinnie’m Jonesem jako naszą błyszczącą, gościnną gwiazdą, kradną światło reflektorów w World of Tanks. Aby pomóc Wam jak najlepiej wykorzystać ten świąteczny sezon, przygotowaliśmy krótki przewodnik zawierający pięć najważniejszych wskazówek dotyczących wydarzenia, które pomogą Wam zmaksymalizować nagrody. Rozpakujmy najbardziej soczyste fanty razem!

#1: Podkręćcie świąteczną atmosferę dzięki wielu fantom w grze

 • Prezent powitalny! Gdy po raz pierwszy wejdziecie do swojego miasteczka, natychmiast odkryjecie nowy dodatek do Waszego arsenału: nowiutki Pzw. 39, czechosłowacki czołg lekki premium III poziomu. Pojazd otrzymacie wraz z załogą wyszkoloną w 100% oraz miejscem w garażu.
 • Zwiększcie świąteczną atmosferę, aby otrzymać więcej nagród! Odblokujcie cenne fanty w grze na każdym nowym poziomie. Skorzystajcie z okazji, aby zaopatrzyć się w rezerwy osobiste, narodowe i uniwersalne fragmenty schematów, podręczniki dla załogi, specjalnych członków załogi i o wiele więcej.
 • Chwytajcie świeży, świąteczny styl 2D na X poziomie świątecznej atmosfery! Posiada on unikalne odznaki biegłości na dziale.

Interaktywna grafika na oficjalnej stronie WoT

1

#2: Wypełniajcie misje i zadania od Vinniego, aby zdobyć unikalne elementy personalizacji i premie

Legendarny Vinnie Jones przygotował dla Was dwa rodzaje zadań: 28 misji bojowych (do wypełnienia w bitwach) i 20 zadań (do wypełnienia za pomocą zasobów).

Wyzwanie Operacji świątecznych: Misje od Vinniego Jonesa

Wszystkie misje kumulują się i mogą być wypełniane jednocześnie w bitwach losowych. Ukończcie je, aby zdobyć zniżki na pojazdy z drzewa technologicznego, żetony do Automatu z prezentami i unikalne nagrody inspirowane przez Vinniego, w tym:

 • Specjalny medal, fajne naklejki i napisy
 • Oszałamiający styl 2D Na celowniku, ze specjalnymi odznakami biegłości
 • Sam Vinnie Jones jako dowódca czołgu z ekskluzywnym podkładem głosowym

Interaktywna grafika na oficjalnej stronie WoT

2

Zadania

Ponadto, Vinnie zapewni Wam specjalne cele zwane zadaniami. W miarę postępów będziecie od niego otrzymywać ekskluzywne elementy personalizacji (w tym dwa dodatkowe style 2D z unikalnymi odznakami biegłości), a także premie do kredytów i PD.

Interaktywna grafika na oficjalnej stronie WoT

3

#3: Zwiększajcie swoje nagrody dzięki świeżym zestawom Chaffee’ego

Odkryjcie na nowo towarzystwo swojego starego przyjaciela psa Chaffee’ego, gdy osiągniecie II poziom świątecznej atmosfery! Przygotujcie się na mnóstwo nagród – to jedna z wyjątkowych cech Operacji świątecznych 2024!

 • Chaffee dziękuje Wam za pomocą fantów w grze, gdy wypełniacie jego łatwe misje dzienne, zaczynając od jednej sakwy na misję. Każdego dnia na pewno otrzymacie do trzech sakw z nagrodami.
 • Podarujcie Chaffee’emu zestawy lubianych przez psy przedmiotów, wydając walutę w grze, a otrzymacie dodatkową sakwę za każdą ukończoną misję.

Uwaga: Dzięki dostępnym trzem zestawom możecie zebrać do czterech sakw za misję, czyli maksymalnie 12 sakw każdego dnia. Wyobraźcie sobie kaskadę nagród czekającą na Was przez cały czas trwania wydarzenia!

#4: Otrzymujcie dodatkowe przedmioty w Sklepie Operacji świątecznych i w automacie z prezentami

Odkryjcie Sklep Operacji świątecznych na X poziomie świątecznej atmosfery!

Możecie w nim za zasoby kupić świąteczne elementy personalizacji z poprzednich wydarzeń (od 2018 do 2023 roku, w tym kumpelskie podarunki i przedmioty Kota z Redshire z 2023 roku). Korzystajcie z proporcjonalnych zniżek w oparciu o Waszą istniejącą kolekcję!

2018

11

2019

10

2020

9

2021

8

2022

7

2023

6

Mnóstwo prezentów w automacie z prezentami

Nagród nigdy dość! Wrzućcie zdobyte żetony do automatu z prezentami, aby otrzymać losowe prezenty. Każdy żeton zapewni Wam prezent-niespodziankę, w tym cenne wyposażenie eksperymentalne lub jego części – poniżej!

 • Części wyposażenia eksperymentalnego
 • System kontroli ognia
 • Zestaw poprawiający mobilność
 • Zestaw poprawiający żywotność

#5: Rozpakujcie swoje prezenty z dużych pudełek

Wybierzcie spośród czterech typów, z których każdy jest po brzegi wypełniony cennymi przedmiotami w grze. Z tych pudełek można otrzymać:

 • 5 pojazdów wysokich poziomów, w tym dwa nowiutkie IX poziomu
 • 10 niesamowitych stylów 3D dla 10 popularnych pojazdów
 • Złoto, dni konta premium WoT i nie tylko!

Ekspercka rada: Odblokujcie darmowe pudełko, otwierając 12 drzwiczek kalendarza adwentowego – jedne drzwiczki każdego dnia!

Chcecie dowiedzieć się wszystkiego o Operacjach świątecznych i wszystkich unikalnych nagrodach? Zapoznajcie się z przewodnikiem po wydarzeniu, aby poznać wyczerpujący przegląd wszystkich szczegółów!

Dowódcy, rozkoszujcie się świątecznym duchem i fajnymi nagrodami czekającymi na Was w naszym najbardziej olśniewającym wydarzeniu!

ź: WoT