Najemnicy dołączają do Mapy Globalnej

Oficjalnie z serwera EU: Od 21 stycznia do 4 lutego na mapie globalnej zagości ważne wydarzenie. Najlepsi stratedzy i dowódcy klanów będą mieli szansę współzawodniczyć w planowaniu i taktyce, aby zawalczyć o zacną pulę nagród. Każdy uczestnik będzie mógł wybierać spośród przeróżnych nagród: obligacji, konta premium, kredytów, stylów, kamuflaży, emblematów i rezerw osobistych.

Oprócz tego, najlepsi gracze będą mieli niezłą okazję do wymiany obligacji na jeden z sześciu pojazdów X poziomu, wśród których znajduje się brytyjski ciężki czołg-nagroda T95/FV4201 Chieftain.

Jak to działa?

W przeciwieństwie do poprzednich wydarzeń na mapie globalnej, wydarzenie Najemnicy wyróżnia się w jeden zasadniczy sposób: szybkość zdobywania osobistych punktów sławy zależy od graczy, a nie od oficera klanu. Gracze będą musieli podejmować decyzje i wybierać pomiędzy wymianą osobistych punktów sławy na premie w celu zwiększenia szybkości ich zdobywania, a zatrzymaniem swoich osobistych punktów sławy i wydaniem ich na przeróżne nagrody po zakończeniu wydarzenia.

Oficerowie klanowi będą musieli się skupić na strategicznej części wydarzenia Najemnicy, która przypomina wydarzenie Wyścig zbrojeń: pole bitwy zostanie podzielone na trzy kolejne fronty, które będą się różnić rozmiarem, premiami i liczbą punktów sławy, które można zdobyć. Dowódcy klanów będą musieli decydować o tym, jak rozdzielić punkty sławy: mogą je albo skumulować albo zaryzykować i wydać na różne premie w laboratorium. Premie będą zwiększać szybkość zdobywania punktów sławy lub zapewniać inne korzyści strategiczne.

Wszystkie bitwy są rozgrywane w formacie absolutnym, 15 na 15 pojazdami X poziomu.

System nagród

System nagród znacząco dopracowano do wydarzenia Najemnicy. Jest to pierwszy raz, kiedy gracze będą mieli możliwość wybrania nagród w zależności od zdobytych osobistych punktów sławy.

Nagrody zostaną przyznane w ciągu dwóch tygodni od zakończenia konkursu. Jednocześnie, koszt pojazdu-nagrody będzie określony w oparciu o liczbę punktów sławy zdobytą przez gracza na miejscu 10 000  powiększoną o 4 000 obligacji. W rezultacie gracze zajmujący wysokie miejsca będą mogli oprócz pojazdu wybrać dodatkowe nagrody. Gracze, którym nie uda się zakwalifikować wśród najlepszych 10 000 graczy będą mogli wymienić swoje osobiste punkty sławy na obligacje, dni konta premium, kredyty i inne nagrody. Jednocześnie, im więcej punktów sławy ktoś zdobył w czasie wydarzenia w grze, tym więcej nagród może otrzymać.

Poza tym, osoby, które wejdą do Alei Sław, ale nie zdobędą wystarczająco dużo punktów sławy, będą mogły wziąć udział w aukcji za obligacje i rywalizować o kolejne 400  pojazdów-nagród.

Oprócz możliwości wybrania nagród, istnieją również tradycyjne nagrody za miejsca osiągnięte w Alei Sław: obligacje. Nagroda osobista będzie zależeć nie tylko od liczby punktów zdobytych przez graczy, ale również od udanych działań ich klanów. Gracze otrzymają bazową nagrodę za swoje miejsce z odpowiednim mnożnikiem zależnym od miejsca, które zajął klan.

System nagród pozostanie podobny do tego z Wyścigu zbrojeń. Klany otrzymują złoto do skarbca klanu oraz wspomniany powyżej mnożnik dla graczy klanu.

Dodatkowo, podobnie jak w poprzednich wydarzeniach w grze, gracze będą mieli szansę otrzymać styl „Błyskawica” i odznakę „Legenda mapy globalnej”.

Nagrody dla graczy za zajęcie miejsc w Alei Sław

Obligacje

Otrzymywane przez 75% graczy, którzy przekroczyli minimalny próg punktów i doświadczenia; nagroda zostanie zwiększona zależnie od miejsca zajętego przez klan.
Unikalne odznaki, które mogą być wyświetlane w bitwach

Legenda Mapy Globalnej

Bohater operacji 
„Najemnicy”

 

Za wyjątkową skuteczność w wydarzeniu 1% najlepszych graczy będących członkami 1% najlepszych klanów w klasyfikacji klanów otrzyma wyjątkową odznakę — Bohater mapy globalnej. 10% najlepszych graczy w klasyfikacji osobistej otrzyma odznakę Najemnik, niezależnie od wyniku ich klanu.
Styl „Błyskawica”

10% najlepszych graczy według zdobytych osobistych punktów sławy otrzyma unikalny styl „Błyskawica” (powiązany z krajem wybranego pojazdu).
Unikalne medale

Najlepszy gracz

Najlepszych 10 graczy

Najlepszych 100 graczy

Uczestnik

Gracze otrzymają zestaw medali jako nagrody pamiątkowe.

Zestaw stylizacyjny: Błyskawica

STYL „BŁYSKAWICA”

Nagrody, które gracze mogą otrzymać w zamian za zdobyte punkty sławy

Jeden z 6 pojazdów klanowych X poziomu

Nagrody w wysokości do (na konto):

Obligacje

3 000
Style i kamuflaże

2x Styl „Weteran”
2x Styl „Cyfrowy klanowy”
2x Kamuflaż „Cyfrowy klanowy” (na każdą porę roku)
Emblematy

Zestaw emblematów klanowych
Kredyty

3 350 000
Konto premium

20 dni
Rezerwy osobiste.

48x Rezerwa osobista

Nagrody klanowe

Klany otrzymają ponad 8 415 000 złota do swoich skarbców. Poza tym członkowie klanów otrzymają mnożnik do swoich osobistych nagród w obligacjach w zależności od miejsca, które ich klan zajął w Alei Sław.

0 0 votes
Oceń wpis:
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
_P_A_N_T_H_E_R_

Potwierdziły się te plotki, że VK 72.01 i ob. 907 będą po raz ostatni?

Sanchezir

Tego samo WG nie wie, zresztą co by nie powiedzieli to i tak zmienią zdanie 🙂

tou

Tak, to prawda. Będą do zdobycia już po raz ostatni w pierwszym kwartale tego roku 🙂

Przemek2095

To są takie typowe teksty, które mają zachęcić ludzi do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Na pewno Obj 907 będzie jeszcze dostępny, a w przyszłości prawdopodobna jest jego sprzedaż za realną kasę.

95semi

To wpisujcie w komentarzach ile macie obligacji na licytacje 😀
No ja od 21 pracuję 14-22 😛

ChlebBaltonowski

Mam 25,5k obligacji, w tym że VK i Ob.907 już posiadam 🙂 Walki gladiatorów uważam za otwarte!

Sensei

Skąd masz aż tyle obligacji?? Gdzie można ich zdobyć najwięcej? Grając na randomach na X tierze to idzie bardzo powoli :/

Sqbany17

Obligacje głównie zdobywa się za bitwy rankingowe. Za jeden sezon można wycisnąć ponad 10 koła.

Ten_warrior_

Ja tam wolałem wydać na fioletowe moduły xd jednak jakby się znalazł jakiś ogarnięty klan, to chętnie by cheftaina przytulił

mozil

Jeśli jest klan, który da radę wywalczyć czołgi, i brak mu graczy, to chętnie powalczę. Niestety mam zmianową pracę, więc…..nie zawsze jestem dostępny wieczorami.

M G

Ja posiadam 21 tys obligacji w tym S.Con wymaksowanego w fiolety, niestety zadnego czolgu z kampanii nie posiadam ale chyba czas jakis zdobyc. Tylko pytanie ktory… 907 wiem ze fajna i moze zniknac na jakis czas, ale bardziej chyba kusi mnie ten brytyjski ciezar…