Nadchodzą Dni Trójlistnej Koniczyny!

Podczas Dni Trójlistnej Koniczyny (od 16 do 22 marca) w World of Tanks obchodzimy Dzień Świętego Patryka na trzy sposoby: wydarzeniem sieciowym Ukryte skarby, specjalnymi misjami bojowymi i wydarzeniem w grze Zielone światło.

Podczas tego ostatniego w sklepie w grze i Sklepie premium dostępne będą Szmaragdowe skrzynie, które dadzą Wam szansę zdobycia rzadkich pojazdów. Każde 50 otwartych skrzyń to gwarancja jednego z nich.

Od 16 do 20 marca aktywna będzie premia 5× PD za pierwsze zwycięstwo dnia. Oprócz tego pojawi się mnóstwo zniżek na pojazdy z drzewa technologicznego i premium, wyposażenie, materiały eksploatacyjne, elementy personalizacji i wymianę na wolne PD.

Happy Hours będą trwać codziennie od 16 do 20 marca, od 18:00 do 22:00 CET (UTC+1) i zapewnią Wam dodatkowy bonus (+200% PD załogi w pierwszym i trzecim dniu albo +50% PD w drugim i czwartym dniu).

Ukryte skarby

Ukryte skarby będą trwać od 16 do 22 marca. Aby wziąć udział, po prostu zalogujcie się na stronie wydarzenia, używając swoich danych logowania World of Tanks i zagrajcie w polowanie na skarby. Każdego dnia obróćcie pięć kafelków na 25-częściowym polu, aby otrzymać specjalny kod bonusowy. Otrzymacie różne nagrody zależnie od tego, które kafelki obrócicie. Macie jednak gwarancję zdobycia dnia konta premium WoT w pierwszym dniu wydarzenia, przewodnika szkoleniowego w drugim dniu i nowego stylu 2D w trzecim.

Misje bojowe

  • Powtarzalne misje Uśmiech losu dostępne podczas Happy Hours (każdego dnia wydarzenia od 16 do 20 marca, od 18:00 do 22:00 CET (UTC+1) zapewnią Wam nagrody w postaci dodatkowych PD lub PD załogi.
  • Misje Szczęśliwy dzień można wypełnić do 7 razy dziennie; będą dostępne przez cały dzień od 16 do 22 marca. Znaczki o tematyce WoT, które zdobędziecie za te misje, mogą zostać wymienione na style, naklejki, emblematy, rezerwy osobiste, materiały eksploatacyjne i nie tylko w sekcji Zaopatrzenie ostatniej granicy w magazynie.

Zielone światło i Szmaragdowe skrzynie

Podczas wydarzenia Zielone światło (od 16 marca, 05:30 CET do 22 marca, 05:30 CET (UTC+1)) możecie kupować Szmaragdowe skrzynie ze sklepu w grze i Sklepu premium, maksymalnie 500 skrzyń dziennie. Skrzynie są dostępne w zestawach zawierających po 5, 15, 50 i 75 skrzyń i odpowiednio taką samą liczbę misji bojowych za 5× PD.

1

2

Każda Szmaragdowa skrzynia może zawierać:

  • Jeden z 9 rzadkich pojazdów premium (prawdopodobieństwo: 2%)
  • Jeden z 10 rzadkich stylów 2D (prawdopodobieństwo: 10%)
  • Podręcznik dla załogi albo członek załogi z Braterstwem broni jako atutem zerowym (prawdopodobieństwo: 25%)
  • Jedno z następujących: dni konta premium WoT, rezerwy osobiste, kredyty albo misja bojowa za 5× PD (prawdopodobieństwo: 100%)

+9 zdjęć

Za każde 50 Szmaragdowych skrzyń, które otworzycie, macie gwarancję otrzymania jednego z dziewięciu rzadkich pojazdów premium ukazanych powyżej. Jeśli wylosujecie pojazd przed otwarciem 50. skrzyni, licznik się zresetuje.

Ze Szmaragdowych skrzyń będą wypadać tylko te pojazdy, których jeszcze nie macie w garażu. Gdy już otrzymacie wszystkie dziewięć pojazdów, następnym razem zamiast pojazdu otrzymacie jego równowartość w złocie.

Jeśli nie otworzycie na czas wszystkich swoich Szmaragdowych skrzyń, otworzą się one automatycznie na koniec wydarzenia.

Przedstawiamy: Ka-Ri i Forest Spirit

Wyświetlone parametry dotyczą pojazdu, w którym każdy członek załogi ma poziom głównej kwalifikacji wyszkolony w 100%. Niektóre charakterystyki pojazdu można ulepszyć jeszcze bardziej dzięki premii dowódcy do poziomu głównej kwalifikacji, atutom i umiejętnościom załogi, a także specjalnym przedmiotom w grze.

3

4

5

6

W trakcie wydarzenia ze Szmaragdowych skrzyń będą wypadać dwa supernadzwyczajne pojazdy premium: Ka-Ri, nowiusieńki japoński szturmowy niszczyciel czołgów VIII poziomu, i Forest Spirit (SU-130PM), wypróbowany radziecki specjalista od zasadzek w świeżym wydaniu przynoszącym na myśl zielone lasy i druidzkie śpiewy.

7

8

9

10

11

12

13

14

 

Dowódcy, niech Wasze Dni Trójlistnej Koniczyny będą szczęśliwe!

ź: WoT

 

2.3 3 votes
Oceń wpis:
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Przemek2095

„Maksymalnie 500 skrzyń dziennie”. WG dba o portfele graczy :p

jur33k

(od 16 marca, 05:30 CET do 22 marca, 05:30 CET (UTC+1)) możecie kupować Szmaragdowe skrzynie ze sklepu w grze i Sklepu premium, maksymalnie 500 skrzyń dziennie. całkiem już im się pie…li pod deklami pazerstwo ich nie zna granic

witoldk65

Jeden z 9 rzadkich pojazdów premium (prawdopodobieństwo: 2%) ale szaleństwo omg porostu rozwaliliście system, cyce was rwą że aż strach

Sinecode

A komu chce się użerać i tłuc te godziny maratonu pełne zwierzaków na randomach bo CZOŁK ZA DARMO!!! Prościej kupić i z bani, bez tygodni zezwierzęcenia.

Grytek1

Najśmieszniejsze jest to, że i tak będziesz grał i zapełniał ich serwery 🙂

Sinecode

Nie, nie będę. Aktualnie raz w miesiącu jak odpalę giereczkę z nudów na godzinę to max i wcale mi z tym źle nie jest. 🙂 Są fajniejsze produkcje, niekoniecznie o czołgach, nie koniecznie zręcznościowe które dają więcej frajdy z grania.