mechanika World of Tanks

Jedna z niewielu publikacji na temat World of Tanks, którą naprawdę gorąco polecam. Jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście, a chcecie nadal rozwijać swojego skilla w tej frustrującej grze, jaką jest WoT – to jest to dla Was lektura obowiązkowa.

Cytując słowa wstępu autora książki, Loofah‘a:

Już kiedyś zacząłem nad czymś takim pracować, miało to być na mój własny użytek, by w dyskusjach nie musieć ciągle szukać tych samych informacji, ale wymagało to ogromnej ilości czasu. Udało mi się w końcu trochę go znaleźć, przeszukałem czeluścią internetu by dokopać się do wszystkich źródeł których mogłem by zdobyć wszystkie informacje jakie się dały o mechanice. Nie ma tam dużo porad jak z niej korzystać, jest to zwykłe obiektywne przedstawienie całej znanej nam mechaniki – jak działa, jak funkcjonuje. Dzięki temu każdy będzie w stanie samemu wykorzystać zdobyte tutaj informacje w sposób dla niego najlepszy, będzie też można wyjaśnić każdą niepewność, oraz zrozumieć każdy nawet najdziwniejszy strzał.

Nie wiem czy można to nazwać poradnikiem, raczej lepszym określeniem byłby zbiór informacji, ale zostańmy przy poradniku, lepiej brzmi.

Bazuje on na ogromnej ilości informacji – prawie 70 STRON pisanych małą czcionką (11), choć występuje dużo zdjęć, obrazków i innych. Musiałem wykorzystać moje magiczne zdolności w paincie do edycji wielu elementów. O i żeby nie było część to oczywiste sprawy, wzięte z np. wiki które nie wymagały nic więcej niż lekkiej obróbki i tłumaczenia.

Jest oczywiście za darmo, choć myślałem o pobieraniu 9 zł, w końcu zawarte tutaj informacje sporo mnie kosztowały by w pełni zrozumieć, wiedzieć gdzie szukać.

NIE WSZYSTKO jest w 100% pewne, niestety tak to jest gdy trzeba opierać się na testach i szczątkowych informacjach od twórców, ale powinno to być na tyle dokładne by dało się to wykorzystać w praktyce.

Jakby ktoś chciał jednak jakoś mi podziękować, zawsze może wpłacić dowolną sumkę na paypala (link w środku poradnika), lub zarzucić prezentem. Ogólnie nie jestem jednak zdziercą by brać kasę za te informację i jest to opcja dowolna, może uzbieram 9 zł by kupić pewną książkę… (pewnie nie wszyscy to zrozumieją, jak nie siedzą tyle na forum, ale nie mogłem się powstrzymać), bo to co ja zrobiłem powinno być po prostu ZROBIONE PRZEZ WG. Nie chcieli, nie interesowali się, to ja się za to wziąłem.

Opinie mile widziane, czego brakuje, co zmienić, co dodać – jeśli uważacie że coś jest nieprawdą, PISZCIE! Nie prywatnie, bo i tak mam miejsca na max 1-2 wiadomości, najlepiej tutaj.

Starałem się wrzucić linki do źródeł niektórych informacji które są sprzeczne z tym co można wszędzie wyczytać, bo często jest to nieaktualne. Ale nawet wypowiedzi twórcy gry nie musi być 100% prawdziwa i jak ktoś ma jakieś testy czegoś pokazujące coś innego, PISZCIE.

Wrzucam też do samego wątku ten plik, wykorzystując 3 MB z moich aż 4,88 MB wolnych.

Żeby nie było – nie zezwalam na jego rozpowszechnianie, kopiowanie, ani edycję, zmianę, cokolwiek bez mojej zgody, zabezpieczyć zawsze się trzeba :) Loofah

Mechanika World of Tanks v1.2

Zatem miłego czytania, a wpis ląduje w FAQu.

źródło: forum worldoftanks.eu

23 Odpowiedzi do “mechanika World of Tanks

  1. Promować wypociny jednego z większych umysłowych i chamskich “Buraków” z forum WoTa…już nie wspominając o tych jego genialnych tytułach tematów/rodziałów (cytując): DODATKOWY SPRZĘT Pomaga bo jest dodatkowy!; Nie posiadając załadowane pocisku, nie można go wystrzelić!; Czołg bez pancerza łatwo byłoby przebić! (o_O rly???!!! WoTdafak?!!?)….itd…tfu….

Dodaj komentarz