maraton: odkryj Legendę Łowcy

Nadchodzą zimowe chłody. Jednak porywająca fabuła i wieść o niezwykłym pojeździe Premium z pewnością rozgrzeją Wasze serca. Legenda Łowcy już tu jest, ale jej szczegóły są trochę zmarznięte – będą jeszcze musiały się ogrzać, zanim zostaną ujawnione.

Na razie nadszedł czas, aby odkryć legendę AltProto. Co wydarzyło się w bitwie pod Nebelburgiem? Co sprawia, że ten pojazd cieszy się takim uwielbieniem? Historia jest bogata, potencjał nieograniczony, a nagrody obfite. Dowiedzcie się, co na Was czeka, Dowódcy!

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Jeżeli ten szajs ze skorpionem na plecach ma być oficjalnym stylem 3D dla tego czołgu… O boże! Znowu się devsi nachlali.

monk

Sory ale z bastuję szkoda czasu na kolejną kupę

Jisaburo Ozawa

Ogólnie racja tyle tylko że w piątek na randomach będzie ich już całkiem sporo. Jest pewna grupka niezbyt mądrych graczy która kupuje w ciemno każdą kupę do gry.

RexScul

Jest pewna grupa graczy, dla których te koszty to grosze, więc nie widzą powodów do kupienia sobie, choćby to było i gówno.

Przemek2095

Generalnie to dobrze, że ten czołg nie prezentuje się wybitnie. Lepsza taka premka, niż coś przesadzonego. A kto chce niech sobie kupi.