mapa Studzianki

Polska mapka ma wejść wraz z patchem, który ukaże się pod koniec roku.

AoPc3hIc2fM

62tgWo- GaU21 Odpowiedzi do “mapa Studzianki

   1. Znacznie gorsza jest Murowanka; podobnie jak Bagno, Piaszczysta Rzeka, Autostrada,Komaryn,El Haluf, Redshire,Erlenberg,Koło Podbiegunowe, Dębina wszystkie zostały zmienione na gorsze lub usunięte i spot na tych mapach stracił znaczenie. Czekam jeszcze na zmiane Prochorówki i Malinowki żeby już wogole nie dało sie nigdzie spotować.
    I nie widze mapy która zmieniliby na plus na której dało by się efektywnie spotować. Cały czas skraca się dystans na jaki się walczy. Jeszcze WG chce zmienić zasięg rysowania co jeszcze bardziej wyklucza spoterów z gry. Po co spotować jak mozna załadowac lighta goldem i robić dmg.
    Jeżeli nie brać pod uwage spota to na plus zmienili jedynie Karelie i.. to chyba na tyle.

    1. Chyba nie kumasz o co chodzi z okregiem rysowania. Spiesze naprostowac.

     Twoj spot bedzie dzialal tak samo, on jest okregiem od samego poczatku.

     Co do rysowania, jest to wazne dla snajperow, teraz beda moglis strzelac o 60 metrow dalej jezeli ich cel bedzie bezposrednio przed nimi ale 70 metrow krocej jezeli po przekatnej.

     Jak widzisz wstrzasajaca zmiana dla spoterow. :-D

    2. Wiem co to jest zasieg rysowania i spotowania.
     Samego spotowania to nie zmieni ale zmienii to możliwości innych strzelania do tego co wyswiece.

     Własnie dzieki tym snajperom uzyskuje sie wiekszość wyswietlonego dmg. I teraz sumarycznie obszar rysowania bedzie mniejszy a na takich mapach jak malinowka i prochorowka czesto się strzela własnie po tej przekątnej.

   1. Mapy miejskie muszą być i uważam, że jest ich obecnie mało. Gdzie takie Mausy, czy T95 mogą pushować? Otwarte mapy są zabójstwem dla wolnych czołgów (wystarczy pomyśleć o tych niewinnych kampiących po krzaczkach TDkach z ogromną alphą, czy arciarzach). Nie każdy gra medem, czy lightach, by mu to było jedno.

    1. Popieram Czafika w całej rozciągłości. Stanowczo zbyt mało miejskich map. Z małym wyjątkiem Stalingradu, który według mnie to tragedia.

 1. Uwielbiam ignorancję Wargamingu. Kolejna mapa z klocków lego nie przypominająca nawet w 1% polskiej wsi z tamtych lat. Jest na niej tyle logicznych błędów, że równie dobrze mogą nazwać ją Gdańsk (w tym samym stopniu przypomina Gdańsk jak i Studzianki).

Dodaj komentarz