Mapa Globalna: styczniowe wydarzenie, Najemnicy

W styczniu na Mapie Globalnej rozpocznie się wydarzenie o wdzięcznej nazwie: Soldiers of Fortune / Najemnicy.
I jak już wiemy do wyboru, jako nagroda, zostanie w końcu oddany T95/FV4201 Chieftain. Ponadto obligacje będzie można wymienić na Object 907, VK 72.01 (K), 121B, M60 oraz T95E6, przy czym te pierwsze dwa prawdopodobnie pojawią się po raz ostatni.

7Zdkk0bArBk

Wstępne statystyki:
Tier: X, HT specjalny UK
Ilość HP: 2.200
Moc silnika: 1.000 KM
Masa: 60 t
Stosunek mocy do masy: 16,67 KM/t
V-max: +46/-15 km/h
Obrót kadłuba: 30 °/s
Obrót wieży: 29,2 °/s
Opory gruntu: 0,959/1,247/2,397
Pancerz kadłuba: 114,3/88,9/25 mm
Pancerz wieży: 350/175/17 mm
Zasięg widzenia: 410 m
Zasięg radia: 782,1 m
Liczba załogantów: 4

Działo: 120 mm L11
DMG: 440/440/530
Penetracja: 270/310/140 mm
DPM: 2.622
Szybkostrzelność: 5,959
Czas przeładowania: 10,068 s
Celność: 0,336
Czas celowania: 2,01 s
Wychył działa: -7/+20 °

ź: WoT Express

0 0 votes
Oceń wpis:
17 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Fox

Siakieś teoretyczne kwoty tych obligacji? I czy będą jakieś inne warunki wymagane do zakupu?

Guy Micki

No przecież to było już w poprzednich eventach.
Jest licytacja i bez 20k nie masz co próbować …

Fox

miało być śmiesznie a wyszło jak zwykle? 😉

Ten_warrior_

Chyba czas sobie poszukać na chwilę klanu. Nie wiem jak to w chwili obecnej wygląda, z wszystkimi użytecznymi X (z wyjątkiem typa), wyniki na poz 3-4k wn8 da się znalezć spoko klany, który zajmie odpowiednie miejsce? Ostatnie cw grałem za czasów kiedy brało się E5 XD

Jakub

Klan INT- szuka chętnych do gry, zbieramy ludzi do gier klanowych aby zdobyć czołgi z mapy globalnej. 2k wn8 klanowy, wymagamy conajmniej 1500wna 😉 Jeśli byś był chętny to napisz do mnie w wocie na pv: kuba1703_1 😉 Pozdrawiam ciepło.

Przemek2095

Jeśli dobrze zrozumiałem to wyłącznie osoby będące w topowych klanach będą mogły kupić czołg za obligacje. WG znowu pompuje balonik, a potem okazuje się, że nie dla wszystkich będzie dostępna opcja zakupu. Kolejna słaba zagrywka z ich strony. Czy chociaż raz nie mogą podczas zapowiedzi dać jasnej wiadomości. Nie są to cywilizowane standardy. Po za tym skoro ktoś ma dużo tych obligacji, a nie ma czasu bawić się w codzienne granie w klanach, to dlaczego nie ma szansy zakupu? Mogliby chociaż dla reszty dać wyższe ceny zakupu w stosunku do klanowiczów. Nikt by wówczas nie płakał, bo klan dawałby jakiś… Czytaj więcej »

Przemek2095

No chyba, że się pośpieszyłem i będzie jeszcze inna opcja zakupu dodana dla wszystkich. Bo wśród wymienionych pojazdów nie ma m.in. Godzilli. Więc to daje nadzieję 😉 W innym wypadku będzie klops roku w wydaniu WG.

woj2012

WG nic nie pompuje, już w ostatnim wydarzeniu na mapie były te zasady. 907 itd są nagrodami klanowymi m.in. za czas jaki się poświęca, oraz za jakiś tam poziom gry. Jakby zostały rzucone dla każdego, nie byłoby już wcale warto grać w klanach. A klanowicze właśnie dostają bonus w formie kilku dodatkowych czołgów, i czasem jakiegoś kamuflażu.

Czolg E100

Granie w klanach daje więcej niż czołgi. Ale ja nie mam ochoty być w klanie, być na każdy gwizdek i wylecieć po paru dniach nieaktywności. Dlatego też swoje siły skierowałem do konkurencji gdzie mm nie jest skrzywione i na trwający tam maraton 🙂

Fox

Nie stoi nic na przeszkodzie by to najnowszy tenk był za granie i za jakąś tam wbitą topkę, natomiast te stare już tylko za same obligacje. Tak robią z premkami które kupuje się za real hajs a potem one są „za darmo” wystawiane za golda w grze – o to się nikt nie burzy…

grazio

Klopsem roku są miliony premek VIII. Poziom VIII zszedł na poziom botów. O niższych tierach się nie wypowiadam, bo tam same 'pomidory’. Zostaje do gry IX i X – chociaż z dnia na dzień przybywa i tu botów.

A z kupnem czołgów za obligacje to jak z zakupami za punkty na orlenie. Po 5 latach tankowania stać cię na breloczek 🙂

martinez387

„O niższych tierach się nie wypowiadam, bo tam same ‚pomidory’. Zostaje do gry IX i X ” Czyli wypowiedź z cyklu: „nie gram, ale się wypowiem”. Owszem, im niżej tym więcej czerwonego i czarnego, ale z tym „same” to gruba przesada. Na IX tierze podobnie jak i na IV, można oglądać lemming train i zostawienie jednej flanki bez obrony, ewentualnie „szturm” HT na wroga w trybie…. obrony bazy, a potem wielkie zaskoczenie i wyzywanie na czacie, że „faking nubs”, bo wróg – „o dziwo” … skapował. 🙂

Ten_warrior_

Powiem więcej na X jest najgorzej. Na niższych tierach 90% to boty, przez co w obu teamach jest czerwono. Wtedy gdy jedna strona zwali, zazwyczaj druga strona tego nie wykorzysta. Na wyższych tierach boty są wymieszane z niekiedy bardzo ogarniętymi graczami. Więc jak ci teamu nie polosuje to masz pograne w 3min…

martinez387

@Ten_warrior_ „Wtedy gdy jedna strona zwali, zazwyczaj druga strona tego nie wykorzysta” Fajnie byłoby, jakby i u wroga większość była botami, ale tak nie jest. Moje „topki” na VI i VII tierze polegają na tym, że do teamu dodają mi albo debili, albo kompletnie nowych graczy, albo boty (w różnych proporcjach), z kolei u wroga jakoś dziwnie większość ogarnia i głupio nie ginie. Niedawno skończyła się taka bitwa: 3:15 na El-Haluf, gdzie prawie bez wsparcia na przepychaczu okrążony przez 5 czołgów, zdołałem zrobić T-43 ledwie 1040 dmg i to był TOP1 wynik i w exp i w dmg. Bez komentarza.… Czytaj więcej »

marigo42

Często oglądam na YT ruskie streamerki Wota i zauważyłem że tam na serwerach RU nie ma takich losowań z botami w teamie i wyników 1/15, 2/15, 3/15. Nie ma bitew 3 minutowych. Czasem się coś takiego zdarzy, ale nie tak często jak u nas. Na serwerach EU to normalka, a tam nie. Widać wyraźnie że u nich MM działa inaczej. Polecam jak ktoś chce sobie popatrzeć jak dziewczyny grają 🙂 7Heaven Gaming, CrazyGirl, Missis_Bond, Мария Ступникова, CoJIucTKa, ОКСАНА 354.

Wulgaryzm

Czy żeby kupić te czołgi za obligacje trzeba było grać CW albo coś? Czy wystarczyło że byłem w klanie?

Mateusz Łaś

no oczywiście że grać i cos osiągnąć z klanem