Linia Frontu: rezerwy osobiste na doświadczenie, cz.II

Siódmy odcinek Lini frontu 2019 rozpocznie się 19 sierpnia, 05:00 UTC i będzie dostępny do 26 sierpnia, 02:00 UTC. Wydarzenie stwarza dla Was kolejną szansę na doświadczenie epickich bitew 30 na 30, wygranie mnóstwa nagród i przyłączenie się do wyścigu o budzące trwogę czołgi-nagrody!

Mamy także wieści dotyczące następnego odcinka Linii frontu. Ósmy odcinek odbędzie się pomiędzy 16 września 05:00 UTC a 23 września 02:00 UTC.

Zasady Linii Frontu

Siódmy odcinek przynosi skrócenie czasu technicznego przygotowania do odrodzenia do 10 sekund zamiast zwyczajowych 30. Problemy techniczne zostały naprawione, a my dziękujemy za Waszą cierpliwość i zrozumienie.

Nowe rezerwy osobiste dla trybu Linii frontu

W lipcu dodaliśmy nowe rezerwy osobiste dla testu publicznego Linii frontu. Te doładowania zwiększają liczbę punktów doświadczenia Linii frontu zdobywane w bitwie. Teraz jesteśmy gotowi zaproponować rezerwy osobiste wszystkim graczom, którzy podejmą wyzwania pola bitwy w nadchodzącym 7. odcinku Linii frontu.

Jak one działają

Mechanika rezerw osobistych nie uległa zmianom od czasu poprzedniego testu publicznego. Zwiększają o +100% PD Linii frontu na czas 1h od chwili naciśnięcia przycisku „Aktywuj”. Dla przykładu: zdobywszy stopień generała w bitwie Linii frontu otrzymacie 2400 PD Linii frontu, w miejsce dawnych 1200. Doładowania są aktywowane w standardowych miejscach na rezerwy osobiste w Waszym kliencie gry.

Jak mogę zdobyć doładowania?

Możecie zdobyć doładowania za darmo i bez większego wysiłku na tydzień przed rozpoczęciem kolejnego odcinka. Wszystko co musicie zrobić to ukończyć misje specjalne grając w bitwach losowych od 12 do 19 sierpnia. Tylko 10 doładowań będzie dostępnych w tym okresie, więc nie przegap swojej okazji, zdobądźcie je wszystkie i przyspieszcie swoje postępy w tym trybie!

Frontline Infographic Pl

Wszystkie misje będą bardzo przystępne i proste, więc nie musicie odkupować ich wypełnienia nadludzkim wysiłkiem. Będą nieskomplikowaną rozgrzewką przed ciężkimi bitwami, które będą się rozgrywać na Linii frontu począwszy od 19 sierpnia.

Potrzebujecie nawet większej ilości rezerw? Żaden problem! Od 19 sierpnia 10 identycznych doładowań (+100% PD Linii frontu na czas 1h) będzie dostępnych w sklepie gry za złoto.

Koszt jednego doładowania w sklepie w grze to 250 szt. złota. Rezerwy osobiste będą dostępne w zestawach w liczbie 1, 3 i 6 sztuk. Koszt zestawów będzie wynosić odpowiednio 250, 750 i 1500 szt. złota. Nie będziecie w stanie kupić dodatkowych doładowań – dostępnych będzie tylko 10 szt. rezerw osobistych!

W uproszczeniu, będziecie mieli sposobność uzyskania maksymalnie 20 doładowań – dziesięciu za ukończenie misji specjalnych oraz dziesięciu dostępnych za złoto. Będą one Waszym wsparciem w pełnym doświadczeniu nowego odcinka i utorują drogę do jego głównych nagród – dostępnych wyłącznie w Linii frontu czołgów ciężkich Emil 1951 oraz AE Phase I.

Wszystkie niewykorzystane doładowania zostaną zachowane na kolejne odcinki.

Wymieńcie punkty prestiżu na złoto i obligacje

Pomówmy o złocie i nagrodach! Przerobiliśmy mechanikę wymiany punktów prestiżu na złoto i obligacje, które zostaną po końcu sezonu. Ogłosiliśmy wcześniej, że wymiana będzie wyłącznie dostępna w przypadku, gdy uzyskanie któregokolwiek z czołgów-nagród będzie niemożliwe.

Jednakże w czasie trwania sezonu na nowo zrewidowaliśmy nasza wizję i zdecydowaliśmy się przyznać Wam nawet więcej premii. Teraz po ukończeniu sezonu będziecie mogli wymienić Wasze punkty prestiżu, bez względu na to, czy ich liczba wystarczy na zakup czołgu-nagrody, czy też nie. Kurs wymiany będzie się prezentował następująco:

1 punkt prestiżu = 300 szt. złota

1 punkt prestiżu = 100 obligacji

Jak zawsze śmiało dzielcie się z nami Waszymi spostrzeżeniami odnośnie nadchodzącego odcinka. Powodzenia na polu bitwy!

13 Odpowiedzi do “Linia Frontu: rezerwy osobiste na doświadczenie, cz.II

 1. Złoto za punkty prestiżu? Mi zostanie niewykorzystanych chyba 11 takich punktów (po wzięci STA-2 i Emila). Co do większych PD w LF to chyba oferta dla nieogarniających. Jeden odcinek robię w trzy dni z palcem w d… a następnych nie można.

   1. Jedyne moje premki VIII tieru to STA-2, SU-130PM, TS-5, EBR plus drzewkowe ale najszybciej i bezstresowo robi się to artą. Dziennie 3 sesje po 2 godziny i wuala. Ci co mają magazynki VIII tieru robią to jeszcze szybciej.

    1. M40/M43, Lynx 6×6, B-C 12t, Sta-1, Tiger II, LTTB, SU-130PM, T92, T25 Pilot 1, TS-5, AMX M4 49, Lorr.155.51, Caearnarvon AX, Progetto M35

 2. Mylisz się :) Emil pojawi się wcześniej czy później ale w normalnej sprzedaży – bo to premka.
  AEP 1 (tak samo jak i nagroda za rankingówki) nieprędko. Myślę że jak już, to będzie do wyboru za rok w kolejnej LF obok innego pojazdu.
  Mi finansowo odpowiada to bardzo, bo małym kosztem (dla mnie) dostaję coś za darmo (dwa czołgi) Fakt tryb trochę nudzi, ale tydzień w miesiącu po 3-4 godziny jestem w stanie znieść.

 3. no i na co co komu ta 9.Do czego pytam.Nie zarabiasz nia, bo nie ma bonusu,nie jest 8 ani 10 .wiec po co komu taki czołg przejściowy.Zeby stał w garażu tylko i od czasu do czasu wyprowadzić.Ja wezme za odcinki obligacje.Za 27 punktów prestizu dostanę 2.700 obligacji
  albo mozesz wziaść sobie 8100 golda ,jak kto woli.

Dodaj komentarz