Linia Frontu: poznajcie czołgi do wypożyczenia

Dowódcy! Linia frontu już się rozpoczęła, dlatego dobrym pomysłem jest odblokowanie nowych czołgów VIII poziomu zanim ruszycie do bitwy. Aby pomóc Wam w tym przedsięwzięciu, zaprojektowaliśmy system pozwalający na wypożyczenie czołgów za kredyty lub złoto. W każdym odcinku do wyboru będą trzy czołgi:

  • T-44 będzie dostępny przez wszystkie odcinki i nie zastąpią go żadne inne pojazdy
  • Dwa inne pojazdy będą replikami istniejących czołgów premium.

Możecie je wypożyczyć na określony okres czasu – od jednego odcinka aż po cały sezon 2019. Zajrzyjcie do Reguł Linii frontu po więcej szczegółów. A oto pierwsza szczęśliwa trójka: T-44T34, oraz Panzer 58 Mutz. Jeśli chcecie dodać je do swojego zestawu pojazdów Linii frontu, oto co powinniście wiedzieć:

T-44

PEŁNY PRZEWODNIK

Ten czołg średni VIII poziomu jest znany ze swojej mobilności, dobrego maskowania i niezłego pancerza. Całkiem uniwersalne połączenie, które można dodatkowo dostosować dwoma rodzajami działa, każde z odmiennym stylem rozgrywki.

100 mm LB-1 jest ogólnie dobrze zrównoważone i stanowi dobry wybór, jeśli lubicie standardową rozgrywkę czołgami średnimi.

122 mm D-25-44 wręcz przeciwnie, jest działem specjalnym. Ma o wiele mocniejsze uderzenie, ale nie jest tak stabilne.

Zalecane wyposażenie: Mechanizm dosyłający i stabilizator pionowy pomogą w przypadku obu dział. Ale jeśli wybierzecie kaliber 122 mm, wyposażcie się w ulepszony system naprowadzania działa lub ulepszoną wentylację jako trzeci element wyposażenia.

Zalecane umiejętności: Szósty zmysł i naprawa to podstawa, a bezpieczne magazynowanie jest ważne ze względu na podatny magazyn amunicji.

T34

PEŁNY PRZEWODNIK

Nie należy go mylić ze sławnym czołgiem radzieckim; ten T34 jest amerykańskim czołgiem ciężkim VIII poziomu. I tak jak większość pojazdów w tej linii, jego obrona polega na grubej wieży i świetnym kącie opuszczenia lufy. Ale największą atrakcją w tym czołgu jest jego działo!

Działo kal. 120mm zadaje sporo uszkodzeń, a jego siła penetracji jest czymś, z czym należy się liczyć.

Zalecane wyposażenie: Aby przeciwdziałać wszystkim słabostkom tego zawodnika, dodajcie mu mechanizm dosyłający, stabilizator pionowy oraz ulepszony mechanizm naprowadzania działa.

Zalecane umiejętności: Posiadając sześciu załogantów, macie sporo możliwości wyboru w umiejętnościach i atutach. Zalecamy celowanie w szósty zmysł, naprawę i towarzyszy broni!

Panzer 58 Mutz

PEŁNY PRZEWODNIK

Jeśli chodzi o rozgrywkę, ten szwajcarski Panzer łączy cechy niemieckie i amerykańskie. Jego głównymi atutami są dobra mobilność i odbijająca pociski mała wieża. 

Jego działo kal. 90mm Ma niezłą siłę penetracji, co pozwala na relatywnie łatwe rozprawienie się z każdym przeciwnikiem, którego spotkacie. Nie zapomnijcie wykorzystać wyjątkowych możliwości opuszczenia lufy, jakie daje jego wieża.

Zalecane wyposażenie: Mechanizm dosyłający, stabilizator pionowy i ulepszona wentylacja, chociaż tą ostatnią można zamienić na osłoniętą optykę, by poprawić możliwości wykrywania Mutza.

Zalecane umiejętności: Szósty zmysł i naprawa przede wszystkim, a potem inne umiejętności, takie jak gładka jazda czy strzał z biodra, a na koniec towarzysze broni, na dokładkę.

 

Wszystkie pojazdy do wypożyczenia są dostępne wyłącznie w trybie Linia frontu, nie ma możliwości wejścia nimi do bitwy w bitwach losowych ani w żadnym innym trybie.

0 0 votes
Oceń wpis:
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
freecien

no ciekawe bo w zwykłym t44 nie ładuje amunicji mimo że jest z automatu , w skorpionie g też .

nithiael

Gdy kogoś interesowały ceny (za odcinek/za sezon):
T-44: 240 000 kredytów / 1500 golda
Mutz: 500 golda / 2 500 golda
T34: 800 golda / 4 000 golda