Linia Frontu: punkty potrzebne do zdobycia poziomów

Zestawienie punktów potrzebnych do zdobycia określonych poziomów w trybie Linii Frontu 2018 vs 2019.
Podsumowując, aby odblokować 30 poziom potrzebowaliśmy 18.930 pkt w 2018 i 30.000 pkt w 2019.

CLyY0j9zuSc Kopia

ź: WoT Express

15 Odpowiedzi do “Linia Frontu: punkty potrzebne do zdobycia poziomów

 1. Ile punktów jest za generała? Najwyższa ranga jaką wbiłem to kapitan i dostałem 600 pkt

   1. 1200…

    Trzeba przynajmniej 30 bitew na jeden poziom… Trochę dużo biorąc pod uwagę ile trwa 1 bitwa

    1. 12,5h ciągłego grania i ~major co bitwę by zdobyć prestiż hehe tak trochę beka

    2. PRO TIP: mityczne defendery i is-3a nie radzą sobie najlepiej ze względu na słabszą mobilność. O ile przy obronie 'to jeszcze jak cię mogę’, o tyle przy ataku jest problem.

     Kluczem do robienia wyników jest jak najdłuższe przetrwanie i korzystanie z naprawiaczek… a każde wycofanie takim mułem to bardzo duża strata czasu.

    3. Dokładnie… Mapa jest za duża na wolne czlgi. Mobilność i DPM to jedyne co się liczy. Z ciężkich najprzyjemniej gra mi się AX-em (a mam defendera i is-3a), zwłaszcza przy obronach. Karanie wolnych czołgów co 4s – bezcenne 😁

    4. zgadza się HT raczej nie dają rady, najprzyjemniej gra mi się .. Chimerą ale niestety nie zarabia, więc pozostaje T44-100, wczoraj zagrałem 1 raz w godz 18-21 wbilem chyba 8 poziom i raz generała, z względu na rozmiar map raczej tylko mobilne tanki.
     pozdrawiam MB

    5. Nie bez powodu najczęściej widywanymi pojazdami są Progetto i Skorpiony. Zginąć od czegoś innego jest sztuką 😛

     Ja tam po za premkami pogrywam artą, którą na spokojnie można wbić majora/generała ze względu na tony papieru poruszające się po mapie albo kampiące w oczywistych krzaczkach.

     Tryb typowo 4fun. Random z miesiąca na miesiąc staje się coraz większym bagnem…

 2. 4300 punktów za nie całe 3h grania. Chyba się uda robić po 2 poziomy na tydzień :D, tak czy inaczej uda się mi zdobyć tą IX tajemniczą

 3. myślę że wbicie 30 poziomu w tydzień jest jak najbardziej realne dla więkoszc, a w takim przypadku jeżeli ktoś przewiduje zagranie wszystkich 10 odcinków to w listopadzie powinnien mieć i emila i 9

 4. Czy postępy się resetują? Przykładowo dobiję do 29 poziomu to czy kolejny etap zaczynam od tego 29 czy jednak magiczny reset bo to nowy etap i lecimy od zera?

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.