Licytacja: Object 268 Version V

W kolejnej ofercie Licytacji pojawił się Object 268 Version V.

Cena wywoławcza: 155 000 wolnego doświadczenia

Zasady Licytacji

4 4 votes
Oceń wpis:
42 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Grażyna

600k expa poszło.. kto da więcej ??

Weles_z_Nawii

Nikt.17142 lub 24k golda.Zależy czy przetop z promocją czy bez. 😛

rysiek

przecież to straszna kupa jest

Grażyna

dla ciebie kupa.

Euro

Mam 530k, ale nie dam więcej niż 250k. Nie dajmy się zwariować.

Jisaburo Ozawa

Bardzo dobra decyzja. Jak mają to niech dają. Nie zapomnij tylko że za chwilę wchodzą YOCHY do drzewka.

Crusader

Wargaming wynajduje coraz to chytrzejsze sposoby na monetyzację gry. Użycie free exp w aukcjach oznacza, iż gracze będą musieli przekonwertować złoto osiągalne głównie za prawdziwe pieniądze, na wolne doświadczenie, a jeżeli nie wygrają aukcji to zostaną bez złota i z mnogą ilością wolnego doświadczenia, co oczywiście daje szansę, iż go dokupią przed czarnym rynkiem. Nic dziwnego, że dział balansu rozgrywki zamieniono na dział marketingu.

MArynarz

Nikt nic nie musi. Jest sporo graczy ktorzy maja po sufit FE. Jak ktos jest na tyle glupi zeby wydac kase i przetopic free xp, to co Tobie do tego?

Edytowany 3 miesięcy temu przez MArynarz
Crusader

Nikt nic nie musi zgadza się, lecz faktem pozostaje iż niektóre praktyki marketingowe są bardziej uczciwe, a niektóre mniej. Większość gier monetyzuje jedynie elementy kosmetyczne, WG natomiast należy do firm powszechnie mało respektowanych właśnie ze względu na odmienne, agresywne metody monetyzacji. Co do drugiej części to oczywiście uważam iż każdy ma prawo robić co chce (oczywiście w ramach prawa). Nie zmienia to jednak faktu, iż często działania irracjonalne spotkają się z adekwatnymi komentarzami. Ktoś przykładowo może i ma prawo wydać 100tyś zakupionego złota na Type59G, ale na tym to się kończy. Każdy ma prawo do własnej opinii, a dla większości… Czytaj więcej »

pikawka

I znowu kolejny idealista nie może pojąć, jak działa marketing (obejrzyj dowolną reklamę w necie albo tv), zaczyna snuć roważania nad aspektem moralnym i nie pojmuje, jak można wydać 100k golda na złotego Typa 59?

A co może sądzić bezdomny o tobie, gdy kupujesz za 35 zeta hamburgera 200g z jajkiem, bekonem, kozim serem, pomidorkami czereśniowymi i w bułce opiekanej w piecu ? „Irracjonalne” ! On kupiłby sobie za to flachę, 2kg kiełbasy, bułki i miałby strawę na 3 dni.

Crusader

I znowu kolejny uzależniony grajek broni swej jedynej słusznej firmy. Wystarczy popatrzeć na największe gry na rynku. League of Legends, Dota 2, FFIV, Fartnite, CS:GO itd. Praktycznie wszystkie stawiają na model monetyzacji oparty na elementach kosmetycznych. Płacenie nie daje przewagi w rozgrywce. Chyba najlepszy system widziałem w grach MOBA. Tak czy inaczej WG ze swoją wschodnią mentalnością jest marginesem wśród szanowanych gier online. Ich agresywny system monetyzacji jest banalnie przejrzysty, bawią jedynie imbecyle nadal się na to łapiący. Sam kupowałem sporo w tej grze, ale to było kiedy produkt jeszcze spełniał oczekiwania konsumentów. Obecnie mamy kuriozum gdzie gra ma recenzje… Czytaj więcej »

pikawka

Możliwe, że jestem uzależnionym grajkiem (91 bitew w ciągu ostatnich 30 dni), ale mimo to będę bronił przed spurkowym lewactwem wolności człowieka do dysponowania swoimi pieniędzmi. Jesli nie podoba ci się model płatności w wocie, graj w inne gry, dołącz do innego forum i tam je wychwalaj. Możesz myśleć co chcesz, ale NIE UPRAWNIA cię to do sekowania innych graczy publicznie za ich decyzje. Ja za złotego typa 59 nie dałbym nawet 3k golda, ale nie poważyłbym się nazywać głupcami czy imbecylami tych, którzy chcą kupić, mają pieniądze i mają taki kaprys.Przykład z hamburgerem jest w punkt, co nieświadomie potwierdzasz… Czytaj więcej »

Edytowany 3 miesięcy temu przez pikawka
Crusader

Doprawdy nie wiem czy masz jakiś rodzaj zaburzeń poznawczych, ale wyjaśniam po raz trzeci, iż zgadzam się że każdy ma prawo do własnych decyzji, tak samo jak każdy ma prawo do opinii na temat tych decyzji. Dużo ludzi skarży się, iż WoT nie zmienia się na lepsze, no cóż poleciłbym im spojrzeć na osoby takie jak ty. „Nie podoba się to nie…” jest jednym z najbardziej upośledzonych argumentów XXI wieku. Głównie dlatego, iż stawia ignorowanie problemu nad jego naprawą. Jeżeli każda osoba mająca problem z WoT go opuści to jaki będzie impuls do zmian. Równie dobrze można powiedzieć do Białorusina:… Czytaj więcej »

pikawka

Wolność słowa polega na tym, że twoje wypowiedzi nie są blokowane czy cenzurowane „a priori”. To nie oznacza, że można napisać wszystko i że społecznie jest to akceptowalne. Mógłbym napisać, że jesteś po prostu debilem, ale nie robię tego, bo masz u mnie pewien minimalny poziom szacunku, mimo że ty nazywasz innych graczy głupcami czy imbecylami. A propos „rodzaj zaburzeń poznawczych” – napisałem wyraźnie, że „ za złotego typa 59 nie dałbym nawet 3k golda”, bo jest dla mnie niemal bezwartościowy. To nie o to tym jest dyskusja, no ale trzeba przeczytać uważnie to, co napisałem. Chciałbym przebić tę skorupę pustego… Czytaj więcej »

Crusader

Moje wypowiedzi nie naruszają dóbr osobistych. Nie wiem skąd ta taka defensywna postawa z twojej strony, choć domyślam się iż atakując zachowania które wymieniłem (oraz Wargaming) pośrednio atakuję również ciebie, co powoduje u ciebie aktywację mechanizmu obronnego. Z tymi problemami musisz poradzić sobie sam. Atakowanie zachowań i rzeczy z którymi się identyfikujesz traktujesz jako atak na swoją osobę, przykre, acz nader częste. Nie przypominam sobie abym mówił przykładowo „Adam X. jest idiotą”. Napisałem iż osoby dokonujące już wcześniej wymienionych idiotycznych działań z inteligencją nic wspólnego nie mają (najczęstsze cechy skłaniające do takich działań to imbecylizm/głupota [IQ a rozrzutność], naiwność, shopoholizm,… Czytaj więcej »

pikawka

No i nie przebiłem się do pustego łba, bo łeb nie czyta ze zrozumieniem. Zapomnij o IQ, zapomnij o „desipere est juris gentium”, nie szukaj w necie kolejnych łacińskich sentencji. Po prostu przeczytaj i zrozum 2 zdania z moich poprzednich wpisów:

  1. dopóki srasz na WG czy na czołgi w tej gierce, to mi to wisi”
  2. wstrzymaj się od obrażania innych tylko dlatego, że mają grubsze portfele od twojego i wybierają inaczej, niż wybierasz ty”

Howgh!

Crusader

Łacina do nauki dostępna jest w wielu szkołach średnich, no i oczywiście obowiązkowa na wielu kierunkach uniwersyteckich. Aby znaleźć jakąś sentencje najpierw trzeba wiedzieć czego szukać, więc ten komentarz (zresztą jak zawsze) dużo sensu nie ma.

Co do drugiej części to powtarzam po raz kolejny, iż nie wstrzymam się nigdy od krytykowania jakichkolwiek mało inteligentnych działań bądź irracjonalnych zjawisk. Od razu też podpowiadam, iż twoja zdolność do używania trybu rozkazującego nie ma mocy sprawczej. Może to być dla ciebie rozczarowującym faktem.

Grytek1

Internetowa awantura…Może już czas zakończyć?

Sinecode

A niech kupują ile wlezie. Ostatnio jakiś mądrzejszy inaczej mnie od botów zwyzywał bo on X tierem zrobił jeden strzał i poszedł do garażu a ja ósemką w tej samej bitwie top wynik pod względem DMG i fragów. Dzisiaj gracz który ma umiejętności (pomijając RNG i humorki maszynki losującej gdzie w jednej bitwie jest 15:1 a w kolejnej 1:15 i to tylko dlatego że arciarz się na dzień dobry utopił bo mu XVM pokazał że przegramy) jest rzeźnikiem tych owieczek które bezmyślnie pchają kabzę WG tylko dlatego że „obiecali czołg co 50-tą paczuszkę!”. Nawet te jelenie co zapłacili za zrobienie… Czytaj więcej »

Jisaburo Ozawa

Nie w temacie ale dla oddechu przed nowym maratonem (który zaczyna się za miesiąc) podjąłem wyzwanie i ogrywam na nowo wszystkie czołgi III tieru ze szczególnym uwzględnieniem LT. Celem jest podniesienie wn8 powyżej 3-4k i zrobienie na nich masterek. Zaś na maratonie będę ogrywał trzy nowe czołgi premium (dwa za rekruta i jeden za obligacje).

Sinecode

Nie chwal się bo zaraz będzie pisk że jak tak można na lolkach statystyki sobie farmić i grać na niskich tierach z początkującymi graczami… 😉

Miś Coralgol

A dlaczego akurat III tier ?

Jisaburo Ozawa

Trenuję grę LTkami a na III najłatwiej wyrobić sobie pewne odruchy i przyzwyczajenia. Ponadto misje do kampanii dla LT są dla mnie najtrudniejsze.

pikawka

Dziękujemy, że nas o tym informujesz, Ozawa. To bardzo ważne dla forumowiczów, że „trenujesz grę LTkami a na III”.

Edytowany 3 miesięcy temu przez pikawka
Miś Coralgol

Tak jest dziękujemy bardzo …. 🙂

Miś Coralgol

Dzięki za odpowiedź 🙂

Jisaburo Ozawa

Tylko 155k FE? Dobry gracz ma tego towaru nieskończoną liczbę.

Sensei

Dla zainteresowanych opiszę charakterystykę tego czołgu: PANCERZ: Kadłub – zarówna dolna jak i górna płyta będzie przebijalna nawet przez ósemki. Wieża nie ma pancerza, mantla działa okazjonalnie dingnie. OGROMNY właz przebijalny przez lajty 8 tieru. Naprawdę garnek jest gigantyczny. Ogólnie raczej szklane działo, może nie jak grille ale drzewkowy 268 ma lepszy (czasem trollowy) pancerz. DZIAŁO (parametry): Bardzo słaby DPM (przy podkręceniu DPMu można zejść z ładowaniem do 15s – dużo jak na szklane działo), celność jest raczej słaba 0.36, skupia długo. Bardzo duże rozjazdy celowanika podczas ruchu, obracania i niestety również podczas obracania wieży. Jedyną zaletą jest bardzo wysoki… Czytaj więcej »

Edytowany 3 miesięcy temu przez Sensei
Sinecode

A niech Kacperki kupują ile się da. Wyprują się z golda i free expa to na Black Market nie będzie takiej spekulacji (o ile będzie a obecne licytacje to nie ersatz tego wydarzenia). Druga sprawa- rzucą się na to niekoniecznie dobrzy gracze którzy będą się kierowali logiką że skoro 268 V4 był rakiem to V5 musi być jeszcze lepszy. Co oznacza kolejne worki darmowego DMG w bitwach które oddadzą jeden strzał i wrócą do garażu (bo ten pojazd nie ma jakichś super statystyk i jest kupą), a oni będą marudzić że WG ich wydymało chociaż sami za to płacą.

Tommy_Gun

W sumie jak na tych aukcjach będą same dychy to spoko, przynajmniej nic nie wydam XD

bino1980

Ufff, zalicytowałem 200k, wieczorem sprawdzę i gdyby trzeba było to podniose na maksymalnie 250k, więcej ten tenk dla mnie niestety nie jest wart. Jak mnie przelicytują to trudno, nie ma się co spinać.

Jan Kowalski

dałem 200k, jak będzie to będzie, jeszcze z zeszłego roku mam tego meda 22 i tego qinlina co strzela ogniem z dup…, i na obydwu zagrałem coś z 10 bitew, bo rzadko gram na t10 :{
więc by stał w garażu za free expa może wpaść, a jak nie…
to nie :}

Miś Coralgol

Uwielbiam czytać Wasze komentarze, naprawdę ….
Ale mam jedną dygresję :
WG dlatego wasz dyma i będzie dalej to robił, bo się zachowujecie jak się zachowujecie …
Licytujecie i kupujecie badziewie i spodziewacie się że WG będzie lepsze ?

pikawka

To jest żenujące, że są ludzie, którym kolcem w dupie jest możliwość zakupu wirtualnego czołgu za wirtualnego expa albo wirtualny gold. Nikt nie jest przymuszany do zakupu żadnej z tych rzeczy. Ludzie zachowują się tak, jak chcą. Ich kasa, ich czas poświęcony grze, ich fun.
Jeśli im się znudzi, w każdej chwili mogą odinstalować wota i zacząć grać w cokolwiek innego. W takim Epic Games Store w 2020r wydano łącznie 700 milionów dolarów. Debile?

Edytowany 3 miesięcy temu przez pikawka
Sinecode

Trochę w odniesieniu do tego co napisał powyżej Miś Coralgol i Cruisader bo to się w sumie pokrywa i w sumie już to napisałem ale jeszcze raz: non stop jest narzekanie że WG ma wywalone na poprawianie gry, że MM kuleje, że RNG to jest jakiś cyrk i kpina, że 3 minutowe bitwy 15:1 albo 1:15, że jest nierówny poziom graczy albo wypuszczanie niezbalansowanych pojazdów tak jak to miało kiedyś miejsce z Defenderem czy nieprzemyślana do końca decyzja z EBR-em który rozwalił balans czołgów lekkich w grze i spowodował że poza T-100LT czy Manticore (w ograniczonych sytuacjach)- inne LT-ki nie… Czytaj więcej »

pikawka

Krytyka WG jest w pełni uzasadniona. TAK, rozwalają mnie czerwone barony na X tierach, które można wyekspić szybko schematami. TAK, wkurzają mnie bitwy, gdy jest pozamiatane po 3 minutach. TAK, wnerwiają mnie premkowe EBRy i ten pojazd nie powinien się pojawić więcej w ofercie wg.TAK, ta gra nie jest taka jak 5 lat temu i powoli stacza się po równi. Ale jednocześnie jestem z natury wolnościowcem, tzn. jeśli ktoś ma kaprycho kupić sobie 113 ze stylem 2D i załogantami w maskach rodem z pekińskiej opery za 800 tys expa, to niech kupuje. Jeśli ktoś chce typa 59 w złocie za… Czytaj więcej »

Miś Coralgol

Tak jest sir …
Masz rację, o Wielki Cenzorze …
Chylę czoła przed Twoim geniuszem ….

Sinecode

Ludzie są w stanie wydać pieniądze na cyfrową rozrywkę i dobrze to napisałeś. Pozwolę sobie zaznaczyć- ROZRYWKĘ. Przy WoT trudno się dobrze bawić, RNG powoduje że czasem po prostu wychodzi się po 2-3 bitwach i ma dość tej gierki. W tym kontekście przypomina mi się jak jeden streamer, Atomowy Dariusz, odpalił WoT-a i po jednej bitwie miał dość. A nie grał może z rok albo i lepiej. Co jest nieco dziwne bo gra w War Thundera, który dla niektórych jest gorszy pod względem RNG od WoT-a a jak sam zauważyłeś, w sklepie premium ceny są wyższe. Tylko tam jeśli czołg… Czytaj więcej »

Grytek1

Mówi się, że społeczność WoT jest toksyczna, to bzdura. Poczytajcie wszystkie te komentarze powyżej! Taka troska o dobro innych, doradzanie i rozpatrywanie jak, kto i za ile kupuje wirtualny czołg wirtualną walutą…

Jasio

Nie dam nic. Bez sensu taka licytacja.
Ludzie się nabiorą i zostaną z free exp, ale co tam WoT zarobi.

MikroMax

To jaka była minimalna suma wolnego expa by zdobyć tego TDka?

hp!s

Niby od 500k+ wpadaly