KV-2 @sirturok


Kto z Was pamięta te czasy, kiedy KV święciło triumfy na tierze V?
Kiedy był on najczęściej wybieranym przez graczy zarabiaczem V tieru.
Ślamazarny, ale czy to ZiS, czy troll dawały radę. Działo 152mm respektowały nawet X tiery.
Z łezką w oku wspominam te czasu, dlatego też odkupiłem sobie ostatnio KaVulca i zamontowałem 152’ke. Mmm, powiem tylko, super działo, potężny czołg. Ślimak, ale ma kopnięcie.
Poniżej jedna z epickich bitw na KV.

LINK

12 Odpowiedzi do “KV-2 @sirturok

  1. Jeżeli chodzi o samą KV2 to przymierzam się do zrobienia od dłuższego czasu, czekam na promocję i jak będę przy kasie to zrobię sobie go w wersji z troll gunem. Pytanie jedyne to jak będzie troll dawał sobie radę po 8.6.

    A co do KV który jeszcze nie był podzielony na KV1 i KV2 to był to epicki czołg, jak żaden teraz chyba nie jest.

  2. KV-2 z trollem to zaiste czołg zacny (jak było jedno KV był jeszcze zacniejszy :-P), i generalnie jest to ten czołg w moim garażu którego nigdy nie sprzedam. A że w 8.6 fifawki generalnie mają być celniejsze, to i troll będzie pewnie ciut większe żniwo zbierał.

    Tylko dlaczego na screenie jest wersja ze 107?

  3. ze smutkiem jak dla mnie KV2 troll to już nie KV Troll . Od czasu znefienia kilka patchy temu nie ma takiej frajdy grania i wkurzania hi-tiaru co kiedyś ,obecnie to on możne wzbudzić śmiech t9-10
    – dla porównania przed podziałem i znefieniem trola e100 czy dowolny t9-10 w zad z lekkiej górki najlepiej schodził na 3-4hity max obecnie..max dmg he jakie udało mi się wsadzić to 100-200hp albo zapodać rykoszet ;/ z he.

Dodaj komentarz