ku pamięci T-50-2

11 Odpowiedzi do “ku pamięci T-50-2

 1. Jak dla mnie ten płacz o zmianę T-50-2 ociera się o poziom szkoły podstawowej. Nie pierwszy i nie ostatni WG podmienia, usuwa (T23) czy poprostu nerfi czołgi (KW-1 czy Pz4).

  Co do samych lightów, to WG już dawno znerfiło solidnie niemieckie LT i nikt żalu nie miał, tylko przejechal sie kilka razy zmienionym pojazdem i dostosował się. Ale jak widać ruskie tanki powinny być naginane do granic możliwości inaczej jest płacz i zgrzytanie zębów, bo pewne grupy kilkunasto-latków nie potrafią się rozwijać mimo młodego wieku.

  1. I pisze to osoba która nigdy nie grała T-50-2.. Zal jest, tak samo jak w stosunku do VK2801. Człowiek dochodzi do czołgu który wydaje się fajny, expi go (a było to nie mało bo aż 60k z IV tieru) i potem Ci podmieniają na substytut, który jest 1/3 tańszy do odkrycia i nie daje frajdy z samej jazdy.

   Tak szkoda mi T-50-2, a najbardziej szkoda mi mojego grindowania i zmarnowanego czasu na T-50.

   1. “I pisze to osoba która nigdy nie grała T-50-2.” – a co to ma do rzeczy? Napisałem jakie są fakty: T-50-2 w formie z 0.8.6 nigdy nie istniało nawet w zamysłach sowieckich projektantów. To tak jakby nagle Lew rozpędzał się lekką nogą do 50km/h i śmigał jak Indien.

    1. Co do istnienia, to radzę wejść na Wiki WoT i tam jest coś o tym napisane (Object 211). Podobno prototyp był. A porównanie ciężkiego czołgu, z lekkim jest troszkę nie na miejscu.
     Czołg nikomu nie wadził, nie wykręcało się nie wiadomo jakich wyników (w przeciwieństwie do VK), a go usunięto. Jego wartość bojowa po patchu 0.8.6 była zerowa.

    2. Każda normalnie rozumująca osoba powiedzialby Ci, że najlepszym scoutem z VK, T-50-2 i Chafee za czasów choćby 0.8.4 było właśnie T-50-2 robiące zwinne uniki przy vmax i tracący w niewielkim stopniu prędkość w odróżnieniu do poprzednich dwóch.

     PS
     Poczytałem. T-50-2 rozwijało prędkość 38km/h tak jak T-50, jednak T-50 otrzymał odpowiednie modernizacje zawieszenia i silnika zwiększające vmax do 60km/h

  2. Taka jest mentalność graczy i całego WoTa – w grze w której większość gra ruskimi nie dopuszczalne jest ich nerfienie bo płacz i foch, ale osłabianie innych nacji jest wręcz wskazane aby większości było łatwiej.

 2. grabarzstg jesteś głupi jak but z lewej nogi. Debil. Zawsze znajdzie się ktoś taki jak ty, który będzie mówił inaczej niż większość tylko po to, aby mówić inaczej niż większość. Dowartościowuje cię to? Jesteś bardziej hipsterski?
  A twój argument “Napisałem jakie są fakty: T-50-2 w formie z 0.8.6 nigdy nie istniało nawet w zamysłach sowieckich projektantów” jest idiotyczny, bo co z tego, że nie istaniało? Gdyby to był jedyny taki przypadek w WoT. Ta gra z rzeczywistością nie ma nic wspólnego, więc grabarzstg wypierdalaj.

  1. Hehe. Idealny przykład frustracji 13-latka, który nie może zaakceptować rzeczywistości i rzuca bluzgami widząc suche fakty, przypierające jego punkt widzenia do ściany.

   Jak to pisało i mówiło wiele osób z WG i nie tylko – World of Tanks nie jest symulatorem tylko grą arcade o podłożu historycznym, także wszystkie takie akcje są w porządku. Tym bardziej, że WG informowało, że będzie podmianka przynajmniej pół roku temu.

Dodaj komentarz