konto premium: bardziej przyjazne, wygodniejsze i prostsze

Opowiemy Wam o nowym koncie premium w World of Tanks. Czym się różni od obecnego konta premium? Jakie nowe możliwości przyniesie graczom? Ile będzie kosztowało? I jak wprowadzimy go do gry? Zobaczcie film i napiszcie, co o tym sądzicie!

Zanim przejdziemy do sedna sprawy, zacznijmy od tego, że cena konta premium World of Tanks będzie taka sama, jak znane dotychczas konto premium. Przykładowo:

Standardowe konto premium = 250 złota za dzień

Konto premium WoT = 250 złota za dzień

A teraz przyjrzyjmy się szczegółom.

Rozszerzcie swoje konto premium! 

Obecnie standardowe konto premium jest aktywne w całej trylogii Wargaming, czyli w World of Tanks, World of Warships i World of Warplanes. Nie zamierzamy tego zmieniać, zatem standardowe konta premium i ich premie dla graczy całej trylogii będą działać tak samo, jak dotychczas.

Niemniej jednak, aby konta premium były bardziej wartościowe i wygodne dla graczy, przez ostatnie kilka miesięcy zastanawialiśmy się nad nową wizję tej funkcjonalności. W wyniku tego chcielibyśmy dać Wam dodatkowe możliwości oraz premie, których nie ma w aktualnej wersji konta premium. Mamy zamiar zrobić to wprowadzając oddzielne konto premium WoT z prawdziwie unikalnymi możliwościami, dostosowanymi specjalnie dla graczy World of Tanks.

Ale żeby nie trzymać Was w napięciu, przyjrzyjmy się wszystkim premiom i nowym możliwościom, które da Wam nowe konto premium WoT.

 • Modyfikator do PD. Chcemy dać Wam dodatkową premię PD, oprócz tej, którą zdobywacie w bitwach. Dzięki kontu premium WoT będziecie mogli stosować mnożnik x3 i powiększać doświadczenie zdobyte w ostatniej zwycięskiej bitwie. Tego modyfikatora możecie używać kilka razy dziennie, kiedy tylko chcecie, grając pojazdami dowolnego poziomu i badać nowe pojazdy i ich moduły znacznie szybciej. Jednocześnie, jeśli nie wykorzystaliście mnożnika x2 (na przykład za pierwsze zwycięstwo), możecie dodatkowo wykorzystać premię x3 i od razu zdobyć 5x PD w jednej bitwie!
 • Magazyn rezerw. Zadbaliśmy o to, żebyście mieli wystarczającą liczbę kredytów do wciągającej i satysfakcjonującej gry, by móc bez obaw uzupełniać amunicję i materiały eksploatacyjne. Z kontem premium WoT 10% kredytów zdobywanych w bitwie trafi do specjalnego skarbca. To dodatkowa premia, która stanowi dodatek do Waszego dochodu z bitwy. Na przykład, jeśli zdobyliście 10 000 kredytów w bitwie, dzięki premii 10% otrzymacie ich 11 000. W rezultacie możecie zebrać do 750 000 kredytów tygodniowo. Co każde 7 dni, bez względu na to, czy macie konto premium WoT, skarbiec zostanie otwarty, a wszystkie kredyty z niego zostaną automatycznie przeniesione na Wasze konto.
 • Dzienne misje bojowe. Zbierajcie amunicję i popracujcie nad konfiguracją pojazdów! Posiadacze konta premium WoT będą mieli możliwość wypełniania kolejnych, specjalnych misji dziennych. Wypełnienie tych misji da Wam kredyty, obligacje i wiele innych. Dostaniecie do wypełnienia ciekawe i wymagające zadania, które dodadzą różnorodności Waszej grze i przy okazji pozwolą wygrać mnóstwo nagród!
 • Premie dla plutonów. Jeszcze więcej kredytów i doświadczenia! Grajcie ze znajomymi w plutonie, to nie tylko świetna zabawa, ale także bardzo dochodowy sposób gry. Wraz z nadejściem konta premium WoT całkowicie zmienimy premie doświadczenia za grę w plutonie. W rezultacie taka premia nie będzie zależała od poziomu pojazdu, wyniku bitwy ani tego, czy macie konto premium WoT, czy nie. Teraz grając w plutonie, zawsze będziecie zdobywać +15% PD. Skoro już mowa o nowej funkcjonalności konta premium WoT, powinniśmy też wspomnieć o premii kredytów. Jeśli co najmniej jeden gracz w plutonie posiada konto premium WoT, zyska on +15% kredytów za każdą bitwę, a ten, który go nie posiada, otrzyma +10% kredytów.

 • Czarna lista map. Jak już wcześniej wspominaliśmy, już niedługo wprowadzimy możliwość tworzenia czarnych list map. Teraz będziecie mogli zablokować jedną wybraną przez siebie mapę i omijać ją w kolejce mechanizmu losującego. Ale wszyscy posiadacze konta premium WoT będą mieli dodatkowe miejsce na tej liście, czyli będziecie mogli zablokować łącznie 2 mapy. Grajcie tylko na mapach, które lubicie!

Dostęp i zarządzanie kontem premium WoT będzie możliwe z jednego miejsca, z zaktualizowanego centrum kontroli, sprawdźcie sami!

Ale chwilka, to jeszcze nie wszystko!

Jak wspomnieliśmy wcześniej, konto premium WoT i standardowe konto premium to różne doświadczenie z gry, ale wiemy, że wielu z Was gra w różne gry naszej trylogii jednocześnie. Aby nie stawiać Was teraz przed wyborem, postanowiliśmy przez ograniczony czas po wprowadzeniu konta premium WoT zastosować specjalny okres przejściowy.

W tym czasie automatycznie przyznamy Wam konto premium WoT, bez względu na to, w jaki sposób kupiliście bądź otrzymaliście standardowe konto premium. Dla jasności spójrzmy na przykład.

Kupiliście lub otrzymaliście 1 dzień standardowego konta premium. Po zalogowaniu się do World of Tanks znajdziecie w swoim profilu 1 dzień konta premium WoT. W pozostałych grach naszej trylogii otrzymacie 1 dzień standardowego konta premium.

Pamiętajcie, że taka możliwość nie będzie trwać w nieskończoność, ale damy Wam wcześniej znać o jej zakończeniu.

Poniżej znajduje się nie do końca standardowa sekcja FAQ, zawierająca pewne ważne uwagi i szczegółowo objaśniająca różne aspekty konta premium WoT. W tej części znajdziecie sporo użytecznych informacji, więc przeczytajcie ją uważnie.

F.A.Q.

1. Co się stanie z moim aktualnym kontem premium po wprowadzeniu nowej wersji?

Standardowe konto premium pozostaje bez zmian, ale dodatkowo dołożymy tę samą liczbę dni premium do konta premium WoT. Krótko mówiąc, obie wersje kont premium będą równolegle istnieć na Waszych kontach, ale w WoT nasze konto premium WoT będzie główne i aktywne, a standardowe konto premium będzie działać w tle, na wypadek, gdyby gracze chcieliby zagrać w World of Warships lub World of Warplanes.

2. Co się stanie, jeśli kupię standardowe konto premium przed wprowadzeniem konta premium WoT?

W momencie wprowadzenia konta premium WoT, dodamy je na konto na ten sam czas, ile posiadacie standardowe konto premium.

Przykładowo: Na przykład, jeśli w dniu wprowadzenia nowego konta gracze mają 100 dni standardowego konta premium, to w efekcie otrzymają 100 dni konta premium WoT i 100 dni standardowego konta premium, które będzie działać w tle.

3. Ile będzie kosztować konto premium WoT?

Jak wspomnieliśmy wyżej, koszt konta premium WoT nie zmieni się w porównaniu do aktualnego kosztu standardowego konta premium.

4. Co się stanie ze standardowym kontem premium, ważnym w całej trylogii Wargaming?

Standardowe konto premium będzie nadal działać w tle. W WoT główne i aktywne będzie konto premium WoT, w innych naszych grach będzie to standardowe konto premium.

5. Wypełnienie niektórych misji osobistych daje mi w nagrodę konto premium. Czy to oznacza, że teraz gracze będą dostawać konto premium WoT zamiast standardowego konta premium?

Tak, od momentu wprowadzenia konta premium WoT standardowe konto premium zostanie zastąpione kontem premium WoT we wszystkich aspektach gry, w tym w misjach bojowych, osobistych misjach bojowych, sklepie premium itd.

6. Co się stanie z magazynem rezerw, jeśli konto premium WoT wygaśnie przed jego otwarciem?

W takim przypadku wszystkie kredyty zgromadzone w banku zostaną automatycznie dodane do konta gracza. Innymi słowy, gracze nadal otrzymają kredyty z banku, bez względu na to, czy konto premium wygasło przed czasem.

7. Czy konto premium WoT i standardowe mogą działać równocześnie?

Tak, mogą, ale premie otrzymacie tylko z jednego konta. Dla World of Tanks będzie to konto premium WoT.

8. Czy premia plutonowa będzie miała zastosowanie do plutonów dynamicznych?

Nie, premie plutonowe działają tylko w przypadku ręcznie stworzonych plutonów.

Dołączcie do testu publicznego i wypróbujcie nasze nowe konto premium WoT!

Już podczas pierwszego testu publicznego nadchodzącej aktualizacji 1.5 będziecie mogli się przekonać, o ile wygodniejsze i bardziej wartościowe stało się konto premium. Weźcie udział w teście i podzielcie się swoją opinią, to bardzo ważne dla dalszego rozwoju tej funkcjonalności!

WAŻNE: Zaktualizowane konto premium będzie dostępne w trakcie testu publicznego 1.5 tylko w celach zapoznawczych i dla wstępnych testów. Nie planujemy jednak ogólnej przeróbki powyższych opcji konta premium. W ostatecznej wersji konta premium WoT, którą zamierzamy wkrótce wprowadzić, konkretne wartości premii mogą ulec zmianie.

Wszystko, o czym opowiedzieliśmy powyżej to pierwsza iteracja sporej przeróbki konta premium. Wypatrujcie dalszych informacji na temat tego, jak zamierzamy je ulepszyć i jeszcze bardziej usprawnić dla każdego dowódcy!

Jak oceniasz zmiany odnośnie konta premium?

 • bardzo dobrze (36% - 346)
 • dobrze (22% - 214)
 • bardzo źle (13% - 123)
 • średnio (12% - 114)
 • nie mam zdania (10% - 101)
 • źle (7% - 71)

głosujących: 969

Loading ... Loading ...
4 1 vote
Oceń wpis:
32 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Tommy_Gun

W porównaniu do obecnego konta premium… to nowe jest strasznie P2W jakby nie patrzeć…

Svean

Rzuciłem już kiedyś WoT w piz..du.
Ale potem wróciłem (na chwile żeby przekonać się o OP premkach…).

Teraz już nie wrócę 😉
BTW – Flakbusa dodali w WT.

wojopl_78

Wcześniej też było P2W, ale teraz to już się z tym nie będą kryć.
Myślałem że ta gra pójdzie kiedyś w innym kierunku niż P2W, a tu takie nowinki.
Echhh… szkoda słów.

Rozumiem że gracze którzy chcieli takich zmian to ci sami co chcieli ogłuszenia na artylerii – no nieźli gracze chciałbym ich poznać. Wystarczyło by dodać możliwość zablokowania większej ilość map i po sprawie…

BattlemoveR

To pewnie goście z tego klanu :
http://zoo.wroclaw.pl/pl/swiatowy-dzien-malp.htm

Wild_Butter

Ja w ogole to uwazam ze arciarze powinni dostac raka z przezutami poza tym stracic dom rodzine i zdychac w meczarniach na deszczu a konto premium mi wisi

Jisaburo Ozawa

A ja uważam że ludzie którzy mają w nicku MASŁO jedzą za mało margaryny.

Kromka_z_maslem
The Swift

+

herhor67

Fajnie. P2W pełną gębą, zapłać żeby nie grać na spierdolonych mapach.

Kzyezer

+1

Pewien_O

Czy ktoś mi może odpowiedzieć na następujące pytanie: czy grając w dwa tytuły (wows i wot) będę zmuszony do zakupu dwuch osobnych kont premium dla tych gier? Bo z tego co zrozumiałem zwykłe konto premium, nie będzie dawać takich samych profitów w obu tytułach.

Aristoi Gabriel

Tak, jeśli będziesz chciał wszystkich profitów. Zawsze zostaje ci standardowe konto dla graczy drugiej kategorii. WG po prostu cichaczem wycofuje się ze zunifikowanego konta premium, bo jakaś analiza wykazała im ,że takie rozwiązanie jest mniej opłacalne. Empirycznie sprawdzili to w WoWs (WoWp gra teraz cały 1k ludzi w szczycie, więc takie testy nie byłby miarodajne) i przenoszą to na grunt swojego klejnotu koronnego – WoTa.
Żal mi ludzi, którzy grają w więcej niż jeden tytuł WG – mogą czuć się wydymani.

Pewien_O

Do wowsa zaglądam od czasu do czasu, głównie dla tego że mam konto premium. Teraz zapewne przestanę. Trudno :/

Silentraz

W WOWS trochę podnieśli liczbę okazji do zdobycia premki, a nawet można wybierać dzień, kiedy się je aktywuje (ironium i korony oraz oferty w zbrojowni). Ponadto do WOTa za dublony niedługo nic nie kupisz, zatem polecam za nie kupić albo czas premium zawczasu, albo poźniej aktywować po jednym dniu. Przed zmianą jeśli kupujesz premkę WG, to np. za 2500 dublonów masz 30 dni, ale to się powiększa o premie za inne okazje (np. dzień za aktualkę, dwa dni ze skrzynek od schematów, 3 dni za misje). Po zmianie kupujesz 30 dni, ale premie niemal przepadają (premki lecą równolegle zamiast jedna… Czytaj więcej »

ohboi

kwik cebularzy pełnym ryjem hahah

Wastar

oni sami sobie strzelaja w kolano.

Ten_warrior_

nigdy nie byłem za płaceniem WG za cokolwiek, ale bez przesady, konto premium na miesiąc gry to cztery dychy…

SSS

27, jezeli sie kupuje na caly rok

Silentraz

Niecałe 12 jeśli się dostaje indywidualną ofertę (60% zniżki na złoto) i kupuje konto premium w obniżonej o 15% cenie 😛

Grzegorz11

Po co ten lament, od 4 lat bez przerwy mam konto premium, więc nawet nie zauważę różnicy

hillstrider

Ciekawe. Posiadam konto premium WG na około 3700 dni ( tyle się nazbierało ) , zastanawiam się czy tak jak tutaj mówią dostanę nowe konto premium także na 3700 dni jak standardowe ??
Bez głupich komentarzy poproszę ;p

Ten_warrior_

z tego co piszą tak
PS nic tylko współczuć jak masz napieprzać w te gierke następne 10 lat XD

Silentraz

hill, tak robili w statkach i tak będzie w czołgach. Jeśli miałeś konto w statkach, to pewnie przez kilkanaście lat nacieszysz się także premką Warships.

Wraz z dniem aktualizacji będziesz miał to 3700 dni (pomniejszone wraz z ich upływem) konta WG i konta WOT.
Kolejne zdobyte za misje i inne okazje będą zwiększać czas premium w WOT. Tak więc jeśli będziesz grał w czołgi i misjami oraz zakupami pozdobywasz trochę czasu premium, to konto premium WG zgaśnie po 3700 dniach (czego nawet nie zauważysz grając wyłącznie w WOTa), a premium WOT wygaśnie np. po 4000 dniach.

Natxd

Ciekawe, czy za 10 lat ta gra będzie jeszcze istnieć xD

Marcin

Ja zawsze kupuje na 360 dni.Strzelam z Golda Mam wszystkie premki jakie wyszly. Place za rozrywke.to normalne.Do kina tez Cie bez biletu nie wpuszcza. O co ten lament. Tylko gamonie narzekaja ze za darmo nic nie ma. Jak wam nie pasuje napiszcie petycje do Jaroslawa o WoT +

Skai

Nikt Ci nie broni dobrze się bawić ale Twoje zwierzenia interesują nas tyle ile pochodzenie nicku jednego z wypowiadających się wcześniej. Jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś narzekał na brak darmowych opcji. Ja do kina zawsze bez biletu wchodzę, bo inaczej chyba się nie da?

Marcin

Do kina bez biletu >twoj wybor. Sadzac po tonie wypowiedzi jestes jednym z tych co uwazaja ze placenie za gre jest zle. Ok Twoja wola. Natomiast caloksztalt komentarza pokazuje ze jestes poprostu zazdrosnym gimnazjalista I frustratem

123tomek

Czyli to o czym już pisałem. Kolejny skok na kasę. Konto premium wspólne idzie w odstawkę i już nie pograsz wygodnie statki i samoloty oraz nie zdobędziesz dodatkowego konta premium wspólnego w różnych misjach, nagrodach i kodach bo zamienią je na dedykowane tak jak to już robią w WoWs.
Beznadzieja. A premki na godziny dalej jak nie ma tak nie ma i nie będzie.

Natxd

Zmiany fajne, ale te zdobywanie obligacji poprzez kupowanie czegoś za prawdziwe pieniądze jest kolejnym złamaniem obietnicy danej graczom przez WG…

Sinecode

Wiara w obietnice WG to tak jak wzięcie pożyczki chwilówki z przekonaniem że będzie to dobry interes.