konkurs dla subskrybentów: Dzień Niepodległości Polski

Witajcie czołgiści! Przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego (D: kod bonusowy!!11!!).
11 listopada obchodzimy rocznicę odzyskania niepodległości Polski, a na naszym kanale startuje kolejny konkurs! Wszyscy subskrybenci będą mogli wypełnić misje bojowe z nagrodami i wziąć udział w losowaniu nagród specjalnych – czołgów premium VIII poziomu. Obejrzyjcie film, aby dowiedzieć się więcej!

Kod bonusowy: WOTPOLSKA100
Ankieta: LINK

18 Odpowiedzi do “konkurs dla subskrybentów: Dzień Niepodległości Polski

  1. Na misje codzienne przez okres eventu.
   Sikam po nogach ze szczęścia…

   W WoWp jest x5 za zwycięstwo, dzień premki za strącenie 3 samolotów i 5 naziemek w dowolnej liczbie bitew (easy peasy), oraz misje z opcją zdobycia premkowego myśliwca IV tieru (więcej roboty niż na dzień premki, ale też bezproblemowo do zrobienia). Moim zdaniem lepsza propozycja ;)

   1. A w WT bez darmowych premek, ale jest możliwość zdobycia logo Husarza za bitwę ma Mi-24W, wygrindowania Shermana Firefly Ic z 1 Szwadronu, 4 Pułku Pancernego „Scorpion”, 2 Warszawskiej Dywizji Pancernej, oraz kupienia (a jakże) premki P-47M-1-RE polskiego pilota Łanowskiego.

    Mniej za darmochę, ale jednak… tak jakby znacznie bardziej pod Polaków.
    https://warthunder.com/pl/news/3538-wydarzenie-100-rocznica-odzyskania-niepodleg%C5%82o%C5%9Bci-pl

    1. A w AW dzień premki + trzy detale na czołg, Piłsudski, szary wilk oraz flaga husarska oraz dodatkowe boostery. I nawet nie trzeba grać … wystarczy zalogować się na stronę, przejść do myLoot i otworzyć darmową skrzynkę.

     Są też do kupienia jakieś prem czołgi z serii Rosomak, ale ceny takie, że nie widzę sensu.

     A .. i jeszcze w najłatwiejszym z trybów ,czyli PvE gwiazdki za pierwsze zwycięstwo x4.

    2. Nie wiem jak jest w innych grach, ale warto jeszcze dodać, że w AW od polskich twórców społeczności można zgarnąć za darmo paczki Wilk z dwoma pojazdami premium, których wartość wychodzi ok. 61 euro i inne ciekawe nagrody.

    1. Serio, ale jak czytam te komentarze, to tylko potwierdza jakie żałosne małpy grają w tę grę. A WG mnie banuje za nazywanie was małpami na chacie. Może WG przemyślcie czy ta hołota faktycznie zasługuje na parasol ochronny.

    2. Ja też uważam że takie żenujące komentarze na temat tej dziewczyny są nie na miejscu. A w WOT to rzeczywiście gra dużo durniów co to lubią innych obrażać.

    3. Polskie toporne wiejskie krzysztofy o inteligencji równej 1/3 kartofla zobaczyły na filmiku kobietę.
     Temat od razu zszedł na jej cycki i na to za ile kopiejek je pokazuje.

    4. Wy na pewno tacy świeci, kulturalni i w ogóle… burkoslaw arystokrata-specjalista. Jak ty to wytrzymujesz ? Wszędzie hołota i chamstwo. Ty jedyny oświecony.
     Stety, czy niestety umysł zdrowego mężczyzny, nie zależnie od inteligencji, czy statusu społecznego, jak i dojrzałości wodzi za damskim biustem. Udając, że jesteście ponad to, sami z siebie robicie debili. No chyba, że macie inny problem XD …wtedy wyrazy najgłębszego współczucia.

    5. Widzisz warriorku, nie bez podstaw pewne odzywki są uznawane za chamskie i pokazują tylko olbrzymi niedobór wychowania. Czym innym jest w myślach stwierdzić że dana dziewczyna się podoba itp. a czym innym jest otwarcie chamsko to komentować. Właśnie takie komentarze świadczą nie o dojrzałości, ale właśnie o jej braku, z dojrzałością przychodzi umiejętność uszanowania drugiej osoby i poprawnego zachowywania się Jeśli nie widzisz tu różnicy to widocznie kindersztuba nie została Ci wpojona.

Dodaj komentarz